Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

wybielanie zębów

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: wybielanie zębów

    Wybielanie ostatnio bardzo popularne jest, ja też dałam się namówić byłam na wybielaniu zębów lampą led http://e-bioclinic.pl/sklep/lampa-led-wybielanie-zebow i zdziwiłam się mocno, że tak krótko to trwa, a skuteczność, powiem Wam, ogromna.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: wybielanie zębów

      Ajona, dla dziecka również. Nie zabiegi tylko zmiana przyzwyczajeń, w miarę zdrowa dieta. Bo nie da się zapewnić sobie ładnych zębów paląc paczkę dziennie fajek i pijąc kilka kaw. Bo niby jak to zrobić?

      Skomentuj


        #18
        Odp: wybielanie zębów

        Masz rację, kawa, palenie wcale nie sprzyjają białym zębom. ale myśle, że jak ktoś wywali kupę kasy na to wybielanie, to potem dba, by efekt pozostał;p

        Skomentuj


          #19
          Odp: wybielanie zębów

          Ajona to dobra pasta również iney i blanx, ale te są dużo droższe

          Skomentuj


            #20
            Odp: wybielanie zębów

            Ja wybielałam właśnie w gabinecie Indexmedica i nie ma się czego bac. Efekt naprawdę widoczny i wcale nie niszczy to zębów.

            Skomentuj


              #21
              Odp: wybielanie zębów

              bez przesady z tym wybielaniem. u niektórych zęby mają trochę ciemniejszy odcień i jest to naturalne, nie ma czego wybielać.

              Skomentuj


                #22
                Odp: wybielanie zębów

                Na wirtualnejklinice wyczytałam o nakładkach wybielających zęby. Nie wiem na ile to skuteczna metoda, ale na pewno warto skorzystać nim poddamy się jakiemukolwiek zabiegowi.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: wybielanie zębów

                  Ja wybieliłam zeby właśnie za pomocą takich nakładek. Zamówiłam sobie cały pakiet, w którym były specjalne silikonowe nakładki. Żel do wybielania, specjalne spraye przygotowujące oraz lampa led. Kupowałam tutaj:
                  http://ibright.pl/

                  O produkcie dowiedziałam się od znajomej koleżanki,która jest stomatologiem. Obecnie tych produktów używa się w niektórych gabinetach stomatologicznych. Dopiero to wchodzi do Polski chociaż w USA jest bardzo popularne ( sami widzieliście jakie oni wszyscy mają białe zęby....). Wszystko jest oczywiście przebadane.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: wybielanie zębów

                    Samo wybielanie zabiegowe nigdy nie da docelowo ładnych zębów. Aby zęby były zdrowe musicie je systematycznie myć, dbać o dietę, zdrowo do nich podchodzić. Wtedy efekty zobaczycie.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: wybielanie zębów

                      Ja chciałąm wybielać zęby w gabinecie stomatologicznym ale ceny zwaliły mnie z nóg. Poza tym przeraża mnie to że miałabym wydać tyle kasy a efekt i tak długo się nie utrzyma... Dlatego myślę o zakupieniu zestawu do wybielania zębów z http://ibright.pl/ Cena jest atrakcyjna a zestaw posiada wszystkie certyfikaty i jest bezpieczny. Efekty wybielania są bardzo ładne i można zrobić wszystko samodzielnie. Mi od dawna marzą się białe zęby więc jestem gotowa zamówić ten preparat.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: wybielanie zębów

                        Koszta tego są faktycznie dość wysokie w porównaniu z metodami domowymi, ale przynajmniej jest to bezpieczniejsza metoda. Jest to szczególnie ważne kiedy zdecydujesz się na implanty Zamość z ImplantMastersPoland.pl - wtedy nie będziesz w stanie samodzielnie wybielić tych zębów tak, żeby zarówno Twoje naturalne jak i implanty były tego samego koloru.

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: wybielanie zębów

                          Żadne implanty, żadne cudowne zabiegi, tylko systematyczna pielęgnacja, najlepiej przy pomocy pasty ajona. To tak właśnie w moim przypadku udało się uzyskać efekty - można mieć ładne zęby bez cudownych zabiegów!

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: wybielanie zębów

                            Wybielam paskami zakupionymi w allegro. Cena około 30 zł a efekty trzymają się pół roku
                            Here comes the sun

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: wybielanie zębów

                              Z dobrych past to na pewno ajona, do tego systematyczne mycie, zdrowe podejście do pielęgnacji. Tak mnie udało się zrealizować zakładane cele - nie od razu będzie idealnie, ale zobaczycie, że z czasem i wy zakładane cele zrealizujecie.

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: wybielanie zębów

                                Napisane przez tomass3 Pokaż wiadomość
                                Wybielam paskami zakupionymi w allegro. Cena około 30 zł a efekty trzymają się pół roku
                                Ale czy to na pewno bezpieczne? Nigdy nie miałam zaufania do takich pasków wybielających.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X