Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Tort na chrzest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Tort na chrzest

    My mamy chrzest 24 kwietnia torcik już zamówiony smak Jagodowo-śmietankowy Robi go dla mnie moja znajoma która tworzy torciki arcydzieła

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Tort na chrzest

      teraz mozna takie piekne torty kupic i do tego takie pyszne, ze az szkoda piec!

      Skomentuj


        #48
        Odp: Tort na chrzest

        Z jednej strony szkoda piec i poświęcać czas na to, bo jednak kilka godzin zejdzie, ale z drugiej strony jak coś jest super to jednak swoja cenę ma. A jak sie na imprezie ma wiecej osób to jednak 200-300 zł wyjdzie.

        Skomentuj


          #49
          Odp: Tort na chrzest

          Nie wszystkie torty kosztują 200-300zł. Na stronie tej cukierni http://e-torty.pl/do/page/cukiernie-szczecin dostępne są torty za o wiele mniej pieniędzy, a są na prawdę bardzo smaczne i bardzo ładne. Już kilka razy zamawiałam u nich przeróżne torty i zawsze byłam z nich zadowolona, bo były dobrze wypieczone i wyglądały dokładnie tak jak na zdjęciach na stronie. Oferta cukierni jest bardzo duża i na pewno znajdziecie taki, który Wam się spodoba

          Skomentuj


            #50
            Odp: Tort na chrzest

            Ja mieszkam w małej miejscowości i u nas jakoś te torty droższe są. Moze wszystko zależy od regionu i od tego czy jest konkurencja i jak duża jest ta konkurencja. Teraz będę piekła sama.

            Skomentuj


              #51
              Odp: Tort na chrzest

              U nas w pobliskiej cukierni koszt tortu to około 50 złotych. Czasami tam zamawiam. Zrobienie napisu okolicznościowego jest gratis.

              Ale byłam świadkiem w innej cukierni, że kobieta wybrała jakiś tam tort z oferty i chciała go zamówić. Pani jej mówi, że to 30 zł za kilogram. Kobieta mówi, że to na Komunie (lub Chrzet - nie pamiętam) i pyta czy mogłaby prosić o jakiś napis. Na to ekspedientka: nie, jak to ma być na komunię to jest 60 zł za kilogram.

              Skomentuj


                #52
                Odp: Tort na chrzest

                tort można samodzielnie zrobić no chyba że ktoś czasu nie ma albo nie lubi piec, ja zamawiałam u znajomej pani która zajmuje się pieczeniem na różne okazje

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Tort na chrzest

                  Ja teraz na urodziny synka upiekłam sama tort i nawet smakował, bo ja raczej z tych co torty im nie wychodzą. Na sam chrzest to bym się jednak nie odważyła sama zrobić tort, bo tu małe dziecko, inne obowiązki a przy torcie to trochę jednak czasu schodzi.

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Tort na chrzest

                    Ja zdecydowałam się na owocowy i robiła mi znajoma Wyszedł cudowny ale przede wszystkim pyszny. Zrobiła tort artystyczny, który z resztą zrobil furorę wśród gości

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Tort na chrzest

                      My zamówiliśmy gotowy tort, na biszkopcie lodowy z bitą śmietaną, a do tego owoce leśne. Był pyszny, delikatny i wszystkim smakował. Proste smaki, a jakie pyszne.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Tort na chrzest

                        A to koniecznie musi być jakiś wybitnie udekorowany tort? Ja np uważam, że zamawianie tortu na chrzest mija się z celem. Chrzciny naszego brzdąca robimy kameralne i nie zamawiamy żadnego tortu tylko sami zrobimy jakiś deser.

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Tort na chrzest

                          Napisane przez kyasarin Pokaż wiadomość
                          A to koniecznie musi być jakiś wybitnie udekorowany tort? Ja np uważam, że zamawianie tortu na chrzest mija się z celem. Chrzciny naszego brzdąca robimy kameralne i nie zamawiamy żadnego tortu tylko sami zrobimy jakiś deser.
                          Nie musi być wybitnie udekorowany, ale to miłe, jak jest tort. Mieliśmy na torcie aniołka i napis "Witaj w rodzinie chrześcijan maluszku". Tort kojarzy się z uroczystością, a to jest właśnie taka duża uroczystość.

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Tort na chrzest

                            Ja zamówiłam mały torcik, bo i przyjęcie po chrzcinach było u mnie skromne.

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Tort na chrzest

                              Ja zamawiałam na urodziny córy tak samo mały torcik w piekarni czekoladowy, a na chrzest polecam małe torty

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Tort na chrzest

                                Napisane przez pieguskalodz Pokaż wiadomość
                                Ja zamawiałam na urodziny córy tak samo mały torcik w piekarni czekoladowy, a na chrzest polecam małe torty
                                hehe wielkość tortu moim zdaniem zależy od ilości gości i czy są łasuchami U mnie rodzinka uwielbia torty i ciasta więc na pewno zawsze zamawiam dużego torta

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X