Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dokąd z dzieckiem na wakacje?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

    Taka podroz busem po Polsce to fajna opcja ale dla dorosłych albo rodziców z wiekszymi dziećmi, które lubią podróżować. Rodzice z maluchami raczej nie byliby zachwyceni taka wyprwa, bo male dzieci jednak dluzszy czas w podrozy mecza sie i otoczenie przy okazji... Ja z malym dzieckiem na takie wakacje tak jak pod namiot czy na kemping nie wybralabym sie.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

      Ja również z niemowlakiem absolutnie nie pojechałabym pod namiot czy kemping, ale to wszystko zależy co kto lubi. W podróż autobusem też nie zdecydowałabym się. Samochodem jest dużo wygodniej, w każdej chwili można się zatrzymać.

      Skomentuj


        Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

        Napisane przez emros Pokaż wiadomość
        Ja również z niemowlakiem absolutnie nie pojechałabym pod namiot czy kemping, ale to wszystko zależy co kto lubi. W podróż autobusem też nie zdecydowałabym się. Samochodem jest dużo wygodniej, w każdej chwili można się zatrzymać.
        Jeden plus podrozy autem to mozliwosc postoju w kazdej chwili, a drugi to komfort jazdy bez stresu, że dziecko zacznie krzyczec czy plakac i ludzie beda mieli pretensje. Nie potrafie sie wyzbyc tego poczucia winy za placz mojego dziecka w zamknietych pomieszczeniach gdzie jest masa obcych ludzi.

        Skomentuj


          Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

          Napisane przez annaniol Pokaż wiadomość
          Jeden plus podrozy autem to mozliwosc postoju w kazdej chwili, a drugi to komfort jazdy bez stresu, że dziecko zacznie krzyczec czy plakac i ludzie beda mieli pretensje. Nie potrafie sie wyzbyc tego poczucia winy za placz mojego dziecka w zamknietych pomieszczeniach gdzie jest masa obcych ludzi.
          Każdy rodzic chyba czuje wtedy dyskomfort, jednak czasami nic się na to nie poradzi i już. Ale masz rację, to duży plus jazdy samochodem, a mojej córci często zdarza się płakać w drodze.

          Gdy maluchy są już starsze to i wakacji szuka się pod kątem atrakcji dla nich. Na szczęście i pod tym względem hotele są coraz lepiej przystosowane.

          Skomentuj


            Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

            Ja z hoteli nie korzystam, więc trudno mi się wypowiedzieć, ale wśród kwater prywatnych sa takie, które mają wszystko co potrzebne i dorosłemu i nastolatkowi i maluszkowi. Za to je lubię, bo mają standardy hotelowe i wyższe, a ceny znacznie lepsze

            Skomentuj


              Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

              Ja bym wybrała miejsce w którym dzieci będą się dobrze bawić. Zobacz sobie chociażby aqua park w zakopanem My chyba sie tam wybierzemy. Poza tym planujemy wizytę w parku dinozaurów i wiosce kowbojskiej. Chcemy zapewnić dzieciakom jak najwięcej atrakcji.

              Skomentuj


                Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

                Pewnie, że kierunki europejski, ale czy Polska? No co kto lubi, ale uważam, że wakacjach ładna pogoda to jakaś totalna podstawa. Pomysłów na kierunki wakacyjne mamy kilka - głównie Europa i Turcja. Bardzo tanio wakacje można spędzić na we Włoszech. A wiadomo, że przy dzieciach głównie chodzi o warunki, krótką podróż - to takie podstawy.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

                  jeśli wybieramy się z dziećmi na wakacje to warto pomyśleć aby było to bezpieczne miejsce. Więc nie wiem czy Turcja to taki dobry pomysł. W Polsce też można spedzić fajne wakacje i nie rozumiem dlaczego wszyscy chcą wyjeżdząć za granice, podczas gdy obcokrajowcy przyjeżdżają do Polski
                  Mam na imię Patrycja. Mam 2 dzieci a zawodowo prowadzę swoje biuro rachunkowe. Sprawia mi to ogromna przyjemność.

                  Skomentuj


                    Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

                    My w tym roku niestety nie odpoczywamy Wakacje mamy bardzo aktywne - ja zaczęłam nową pracę, mąż po wymarzonym zabiegu. Ale za to korzystamy z uroków pogody i niepogody w domu. Zwiedzamy okoliczne place zabaw i parki, a w domku uczymy się korzystać z wyobraźni.

                    Za to przyszły rok mam nadzieję przyniesie nam wyjazd nad morze, albo w góry. Chyba skorzystamy z naszych polskich atrakcji. Zdecydowanie mamy co pokazywać Ali u nas

                    Skomentuj


                      Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

                      Podrzucę Wam jeszcze jeden pomysł - trzeba odpowiednio dobrać zabawki na podróż. Zajęte dzieciaki są naprawdę grzeczne, zazwyczaj
                      Tutaj bardzo fajny poradnik na temat doboru zabawek: http://z-jak-zabawki.pl/jakie-zabawk...ochodu-wybrac/ . Naprawdę warto poczytać, jeśli wakacyjny wyjazd jeszcze przed Wami. Może te wskazówki uratują Wam urlop

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

                        kraina wielkich jezior, chciałbym ta mieszkać, ale póki co zostaje nam Wrocław, dlatego na wakacje zawsze uciekamy z wielkiego miasta! W tym roku byliśmy w Chorwacji i w końcu zwiedziliśmy jeziora plitwickie, piękne miejsce polecam
                        Elektroinstalacje i pomiary elektryczne wrocław - polecam firmę

                        Skomentuj


                          Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

                          W okresie wakacje dziecku trzeba zapewniać ciągle jakieś rozrywki, żeby się nie zanudzało. Takie dłuższe wyjazdy są w porządku, ale i te krótkie weekendowe także będą dobre. Niedawno znalazłam taką listę atrakcji dla dzieci: http://kochamczytac.pl/atrakcje-dla-...ojego-dziecka/, która dotyczy województwa śląskiego. Znalazłam tam wiele ciekawych propozycji, z różnych części śląska, które dla dzieci mogłyby się sprawdzić idealnie.

                          Skomentuj


                            Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

                            http://www.matras.pl/ksiazki/nowosci,k,52

                            http://www.ezebra.pl/

                            https://kids.showroom.pl/dzieci/niemowlak

                            Skomentuj


                              Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

                              My w tym roku jeszcze na wakacjach nie byliśmy ale wybieramy sie w święta Bożego Narodzenia w góry i to zastąpi nam czas wakacji choć wiem, ze z dziećmi łatwo nie będzie choć przygotowujemy się juz do tego wyjazdu od dawna więc mam nadzieję, że uda się wypocząć

                              Skomentuj


                                Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

                                A może najprościej i bez kombinacji wybrać się nad Polskie morze? Ja polecam miejscowość Władysławowo. BLisko do trójmiasta a jeżeli nei macie ochoty na większe miasta to i w samym Władysławowie można siedzieć. Raczej jest tam bezpiecznie więc nie ma się czego bać jeżeli chodzi o bezpieczeństwo twojej pociechy

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X