Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dokąd z dzieckiem na wakacje?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

    Nam w te wakacje marzy się pobyt w jakimś zamku. Starszy synek jest już na tyle duży, że na pewno super będzie się bawił na zwiedzaniu.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

      Camperem z dzieckiem? to chyba nie jest dobry pomysł. Zdecydowanie lepiej wynająć dla siebie cały dom lub apartament. W zeszłym roku była w Ustroniu Morskim i wynajęłam dom przez burco.pl. W pełni wyposażony w sprzęt niezbędny przy dziecku (pralka, deska do prasowania), nowocześnie umeblowany. Do tego piękny ogród, gdzie dziecko może biegać i szaleć. Do plaży tylko 500 metrów. Poza tym cisza i spokój. To najlepsze rozwiązanie na wakacje z małymi dziećmi.

      Skomentuj


        Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

        Zdecydowanie polecam każde kąpielisko strzeżone. Młode pokolenie będzie miało frajdę jak nigdy.
        Gdzie kobieta przejmuje panowanie, tam chwieje się ogon bez głowy.

        Skomentuj


          Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

          My w tym roku wybraliśmy gospodarstwo agroturystyczne na Kaszubach, nad jeziorem, blisko lasu. Chcemy całe dnie spędzać na dworze.

          Skomentuj


            Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

            Fajnym miejscem na wypad z dziećmi jest Hotel w Rymanowie Zdroju znajomi nam go polecili i byliśmy bardzo zadowoleni. Jak była ładna pogoda to zwiedzaliśmy uzdrowisko, jeden dzień padało to spędziliśmy większość czasu na basenie i w jacuzzi.

            Skomentuj


              Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

              Ja na Twoim miejscu wybrałabym się nad morze. W gdańsku znajdziesz pokoje przy plaży. Myslę, że warto wynajać jeden z nich. My jak byliśmy w zeszłym roku na wakacjach to wynajmowaliśmy domek tuż przy plaży i było super ;D

              Skomentuj


                Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

                Ja znalazłam hotel Chabrowy Dworek i chciałabym tam spędzić urlop. Nad morze, jedzioro czy w góry niespecjalnie nas ciągnie. Wolę odpocząć w cichym, spokojnym miejscu z rodziną na rozmowach,spacerach i graniu w planszówki

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

                  Polecam Stegne (woj. pomorskie). Ładnie tam jest i spokojnie. Cudowne miejsce na rodzinne wakacje
                  Poród i połóg

                  Skomentuj


                    Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

                    Ja zawsze jezdze nad polskie morze. Mam fajną miejscówkę. Jak ktos chce to mogę polecic koło Łeby
                    Pozdro

                    Skomentuj


                      Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

                      Ja polecam Władysławowo Uwielbiam tą miejscowość i od dziecka praktycznie co roku spędzam tam dwa tygodnie. Mam trzy sprawdzone super kwatery prywatne. A w temacie wakacji i podróży polecam wpis na blogu, który obserwuje od jakiegoś czasu: https://mamatatadziecko.wordpress.co...-niemowlakiem/ Jak przetrwać podróż z niemowlakiem.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

                        Z niemowlakiem to nie ma zbytnio znaczenia, ale im dziecko starsze tym bardziej zależy mu na rozrywkach. Proponuje zapoznać się z ofertą hoteli dla rodzin - wiele biur podróży oferuje takie udogodnienie i to nie tylko za granicą, ale także w Polsce. Można w fajny sposób spędzić wakacje, bo dzieciaki sobie szaleją w strefie dla nich przeznaczonej, a my się doskonale bawimy bez nich.

                        Skomentuj


                          Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

                          Ja bym raczej nie wybierała się na jakieś dalekie wyprawy mając małe dziecko. Najlepiej po prostu wybrać się do http://www.sanremo.com.pl/ i tam miło spędzić czas. W ten sposób rodzice wypoczną, a dziecko się nie zmęczy w podróży.

                          Skomentuj


                            Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

                            Dlaczego nie? Dzieci raczej dobrze znoszą podróże samolotem.
                            I niech los zawsze wam sprzyja.

                            Skomentuj


                              Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

                              My w czerwcu zaliczyliśmy Mazury i żagle, a za tydzień jedziemy nad morze Mamy prawie 600 km, ale damy jakoś radę z naszą 14 miesięczną córką. Kocham morze i nie wyobrażam sobie wakacji bez dwóch tygodni nad Bałtykiem. Od wczesnego dzieciństwa mam takie przyzwyczajenie, a droga nigdy nie była dla mnie złym wspomnieniem.

                              Skomentuj


                                Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

                                Jedne z najcudowniejszych wakacji były kilka lat temu, kiedy z całą ekipą wynajęliśmy tutaj busa i ruszyliśmy w trasę po Polsce Zobaczyłam wtedy najprzeróżniejsze zakątki naszego kraju i zrozumiałam co znaczy powiedzenie "Cudze chwalicie, swego nie znacie". Polecam każdemu taką przygodę

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X