Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

prezenty dla facetów

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • ispoz
    replied
    Odp: prezenty dla facetów

    Prezent powinien być funkcjonalny albo przydatny. Rozwiązaniem przydatnym i służącym na lata może okazać się fotel gamingowy do którego na co dzień nie zawsze przywiązujemy uwagę, a ma to jednak znaczenie.

    Leave a comment:

  •    
       

  • kobitkazkrk
    replied
    Odp: prezenty dla facetów

    Jeśli dużo jeździ samochodem i lubi muzykę to może nowe radio Kenwood KMM-125? Myślę, że nie jeden facet ucieszyłby się z takiego prezentu.

    Leave a comment:


  • AnastazjaDan
    replied
    Odp: prezenty dla facetów

    Na takich częściach trzeba się znać, nie wyobrażam sobie bym miała sama taką cześć wybrać. Myślałam raczej o prezencie, który wiązałby się z odpoczynkiem. Mój, bardzo lubi relaksować się grając na komputerze.

    Leave a comment:


  • loleczka34
    replied
    Odp: prezenty dla facetów

    a może jakieś narzędzia, jeśli to majsterokowicz?

    Leave a comment:


  • MartaF188
    replied
    Odp: prezenty dla facetów

    Jak Twój facet wszystko ma i niczego więcej mu nie potrzeba to zawsze warto kupić coś praktycznego, co zawsze się przyda. Mogą być to np. skarpetki na prezent czy paczka dezodorantów. To na pewno fajny pomysł, a przede wszystkim praktyczny.

    Leave a comment:


  • monikakaro
    replied
    Odp: prezenty dla facetów

    W tym roku dla mojego męża wymyśliłam bardzo oryginalny prezent, przynajmniej tak mi się wydaje. Wykupiłam dla nas wycieczkę na jarmark bożonarodzeniowy do Wiednia uznałam, że to będzie świetny pomysł. Wyjazd nie trwa długo, bo tylko 1 dzień, więc nawet nie musimy brać wolnego w pracy. Bardzo lubimy klimat świąteczny, więc mam nadzieję, że mąż będzie zadowolony, ale dopiero o tym dowiem się w Mikołajki, bo wtedy planuję mu wręczyć prezent.

    Leave a comment:


  • kaszomanka
    replied
    Odp: prezenty dla facetów

    A może jakiś ciekawy plecak na laptopa? Wbrew pozorom, taka rzecz jest niezwykle przydatna, a jak wiemy, mężczyźni uwielbiają tego typu rzeczy.

    Leave a comment:

  •    
       

  • alex311
    replied
    Odp: prezenty dla facetów

    Może takie ciuchy byłyby świetnym pomsysłem? . streetwearowy look, co może się podobać facetowi. Ja bym się chyba zdecydował.

    Leave a comment:


  • MartinBic
    replied
    Odp: prezenty dla facetów

    Moze jakies fajne sluchawki
    Mysle ze mozesz spokojnie znalezc cos dla siebie w cenie do 100-200zl bez problemu i dac je jako prezent dla swojego ukochanego

    Leave a comment:


  • niccol
    replied
    Odp: prezenty dla facetów

    Na xxx masz spory wybór perfumów męskich w bardzo dobrych cenach. Może taki perfum z ulubionym zapachem faceta będzie fajnym pomysłem na prezent? To wszystko zależy od faceta, bo mój np. dużo czyta wiec jak bym też kupiła ciekawą ksiażkę.

    Leave a comment:

  •    
       

  • niccol
    replied
    Odp: prezenty dla facetów

    A koszulka z jakimś fajnym nadrukiem? Na xxx wybór jest ogromnym, koszulka z ciekawym napisem, abo obrazkiem może sprawdzić się jako preznet nie tylko dla faceta, ale nawet dla przyjaciółki czy siostry.

    Leave a comment:


  • miraimm
    replied
    Odp: prezenty dla facetów

    Wyprawienie imprezy jest moim zdaniem zawsze strzałem w dziesiątkę

    Leave a comment:


  • pani_ola
    replied
    Odp: prezenty dla facetów

    Kupiłam nowe słuchawki z megasceny dla swojego i koszulkę z nadrukiem "najlepszy facet pod słońcem". Styka, my nie robimy sobie strasznie drogich prezentów. Słuchawek używa, koszulkę nosi i to mnie cieszy

    Leave a comment:


  • Cytrynkaa
    replied
    Odp: prezenty dla facetów

    Ja mam często problem z kupieniem prezentu facetowi. Ostatnio kupiłam na przykład breloczki do kluczy w różnym kształcie: . Mam nadzieję, że gdy na niego patrzy to myśli o mnie.

    Leave a comment:


  • terat83
    replied
    Odp: prezenty dla facetów

    A może zaskocz faceta i zaprojektuj koszulkę na stronie - taka koszulka z własnym nadrukiem jest niepowtarzalna. Według mnie to bardzo fajny pomysł na oryginalny prezent

    Leave a comment:

       
Working...
X