Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

    A musi być konkretne miejsce tzn polskie morze ? Ponieważ we Włoszech a dokładnie w Rzymie jest fajna miejscówka dla dzieciaków . Nie dość , że w centrum to taki schyłek , że cisza i spokój jak nad Wisłą . Jeżeli chodzi o tanie loty do Rzymu to ja kupowałam na stronie. Nie wychodzi więcej jak za paliwo nad morze. Co do Hotelu to musiałabyś sprawdzić w przeglądarce , chyba jej nazwa początkowała się literą K...
    Last edited by gagatka; 21-07-2020, 11:17. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

      ustka! moje ulubione miejsce nad naszym morzem, najbardziej urocze i klimatyczne jeśli chodzi o spanie z maluchem to ja bardzo polecam hotel lubicz bo po tym względem są bardzo "na tak" - jest kącik zabaw, fajny basenik - można małego zapisać na naukę pływania, no i jest przy samej plaży

      Skomentuj


        #63
        Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

        Znam Dębki i Karwię! I te miejscowości na nadmorski wypoczynek mogę z czystym sercem każdemu polecić. Plaże są szerokie i czyste. Do tego piękne lasy. Bajka.

        Skomentuj


          #64
          Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

          Czy któraś z Was była lub mieszka w Międzyzdrojach??? Pytam, bo dostałam propozycję, by tam spędzić z rodziną przyszłe wakacje. Już powiedzieliśmy "tak", więc szukam co np. tam watre jest obejrzenia?!

          Skomentuj


            #65
            Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

            W Międzyzdrojach jest kilka miejsc do zwiedzania ale szału to tam nie ma ;D My chcemy się wybrać do Jastrzebiej Góry. Mąż znalazł w Primavera i jeszcze w lutym chcielibyśmy pojechać. Latem niespecjalnie nas ciągnie nad Polskie morze. Niestety tłumy są ogromne
            Last edited by gagatka; 21-07-2020, 11:18. Powód: link

            Skomentuj


              #66
              Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

              Ja bardzo często jeżdżę nad morze w sprawach biznesowych. Obiekty konferencyjne nad morzem znam lepiej niż własną rękę Dlatego jak już jadę z rodziną w tamte strony to wybieram, któreś ze sprawdzonych miejsc. Czasami lepiej dopłacić a mieć pewność, że standard będzie dobry niż jechać w ciemno i się zdziwić za co płacimy
              Last edited by gagatka; 21-07-2020, 11:18. Powód: link

              Skomentuj


                #67
                Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

                My jedzieny nad morze na początku lipca. Wczoraj zarezerwowaliśmy sobie noclegi. Dobrze,że w tym roku zabraliśmy się za to wcześniej bo rozmawiałam z osobą , u której rezerwowałam nocleg oraz w tym roku bardzo wiele osób chce wypoczywać nad naszym polskim morzem ( z uwagi na sytuację w krajach arabskich...).


                Na stronie mozna sobie w dobrej cenie wynająć całe mieszkanie na przyklad w Gdańsku. Moim zdaniem jest to zdecydowanie wygodniejsza forma noclegów niż na przykład hotel.
                Last edited by gagatka; 21-07-2020, 11:19. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

                  Jeśli szukacie ciekawych miejsc urlopowych, czy weekendowych, to zapraszam do Darłówka będącego częścią nadmorskiego miasteczka Darłowo. Byłam tam niedawno z mężem i dziećmi i świetnie się bawiliśmy. Ogólnie Darłówko, to miejsce idealne dla rodzin. Nie ma tam głośnych lokali, dyskotek, klubów, za to jest spokój, szeroka plaża i wiele miejsc dla dzieci, takich jak aquapark, park linowy a także zabytki architektoniczne, port, tramwaj wodny. oraz zapraszam też do skorzystania z bazy noclegowej w której znalazłam cenowo bardzo mi odpowiadający apartament
                  Last edited by gagatka; 21-07-2020, 11:20. Powód: link

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

                    A ja polecam dąbki- domki na fali tak nazywa się ośrodek we wrześniu bardoz tanio, domki bardzo wygodne i monitorowany plac zabaw

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

                      Jeśli kogoś stać, to czemu nie
                      Wiadomo, że inwestycja jest długoterminowa i powinna przynieść potencjał, zyski, tylko po czasie. Apartamenty będą zyskiwały na wartości - nie ma innej opcji.
                      Last edited by gagatka; 21-07-2020, 11:20. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

                        My byliśmy w tym roku w Kołobrzegu i spaliśmy w bardzo fajnym hotelu Diva Spa był blisko plaży i w październiku miał bardzo niskie ceny.
                        Pokoje bardzo dużo i czyściutkie. Do tego basen, siłownia i restauracja.
                        Ja ten pobyt wspominam bardzo miło.

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

                          Idę do Gdańska latem tego roku) czy ktoś może zaproponować dobre hotele i gdzie można zarezerwować pokój w hotelu?

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

                            Napisane przez firanka12 Pokaż wiadomość
                            Idę do Gdańska latem tego roku) czy ktoś może zaproponować dobre hotele i gdzie można zarezerwować pokój w hotelu?

                            Istnieje wiele stron internetowych , gdzie można wynająć pokój w hotelu. Wynajem pokoi przez internet jest zawsze tańsze.
                            Używam tripvariator do wynajęcia pokoje w hotelu.
                            To jest super
                            Last edited by gagatka; 21-07-2020, 11:21. Powód: link

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

                              W tym roku wybieramy się na Kaszuby. Mąż nawet już zarezerwował dla nas pokoje w Zajeździe Ostrzyckim. Ośrodek położony w fajnym miejscu, bo jeziora do o koła, atrakcji co nie miara. Coś dla nas
                              Last edited by gagatka; 21-07-2020, 11:22. Powód: link

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

                                A my z mężem co roku jeździmy nad morze Najczęściej do Krynicy Morskiej bo bardzo lubimy hotel continental a zwłaszcza widok z okna Od niedawna mam córeczkę więc zobaczymy jak to będzie wyglądało już we trójkę

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X