Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Prezent na chrzciny

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Prezent na chrzciny

    Jak kupujesz prezent to po co jeszcze dawać do koperty? Ja uważam, że albo prezent albo koperta.
    Jeżeli szukasz jakiegoś prezentu na tą okazję to poszukaj tutaj https://jakiprezent.pl/prezenty/sw-mikolaj-6-12 wybór jest tam ogromny i może znajdziesz coś innego niż złoty krzyżyk.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Prezent na chrzciny

      My na chrzest dostaliśmy sesję zdjęciową dla małej. Moim zdaniem to też super prezent, takie zdjęcia małych dzieci są przepiękne i zostaną na długooo a na ich wykonanie niestety jest bardzo mało czasu bo sesje noworodkowe można tylko wtedy kiedy dziecko ma kilka tygodni. Krzyżyki, obrazki święte też są całkiem fajną pamiątką, ale wydaje mi się, że bardziej odpowiednie są na komunią niż chrzciny.

      Skomentuj


        Odp: Prezent na chrzciny

        myślę, że jak do koleżanki się idzie to 300zł nie więcej mozna dać. a jeżeli chodzi o prezent dla dwulatka to może być zabawka, a jeśli chcesz coś bardziej żeby na pamiątkę było to dokupić do tego ładny obrazek i też będzie. Nie ma co wydziwiać bo proste prezenty są najlepsze

        Skomentuj


          Odp: Prezent na chrzciny

          A może rowerek biegowy? Moim zdaniem to bardzo dobry i ciekawy pomysł na prezent,coś co faktycznie przyda się dziecku,zamiast standardowego obrazka czy pamiątki.

          Skomentuj


            Odp: Prezent na chrzciny

            Napisane przez jeybe Pokaż wiadomość
            A może rowerek biegowy? Moim zdaniem to bardzo dobry i ciekawy pomysł na prezent,coś co faktycznie przyda się dziecku,zamiast standardowego obrazka czy pamiątki.
            ????? Rowerek ????? Oj, wydaje mi się, że na Chrzcie Świętym dziecko jest zdecydowanie za małe na taki rowerek. Zanim do niego dorośnie jest jeszcze kilka okazji: urodziny, gwiazdka...

            Skomentuj


              Odp: Prezent na chrzciny

              Ja ostatnio szukałam i znalazłam pewien sklep z dosyć ciekawym wyborem. Prezent na chrzciny to jednak bardzo powazna sprawa, więc trzeba naprawdę dobrze przemyśleć zakupc zanim wyda się pieniążki

              Skomentuj


                Odp: Prezent na chrzciny

                To racja, ale do jednej z podstawowych rzeczy, należy też określenie jaki budżet posiadamy na prezent z okazji chrzcin i dopiero wtedy szukać czegoś ciekawego. Akurat fajnych zestawów zabawek czy generalnie pomysłów na prezenty nie brakuje, wystarczy zerknąć na strony sklepów internetowych

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Prezent na chrzciny

                  ja jestem za takimi prezentami, które zostaną na lata jako pamiątki chrztu

                  Skomentuj


                    Odp: Prezent na chrzciny

                    Myślę, że nie ma co przesadzać. Jakiś łańcuszek czy medalik warto zakupić. Jeżeli rodzice będą zbierać dla dziecka pieniądze to chyba to jest najlepsze wyjście.

                    Skomentuj


                      Odp: Prezent na chrzciny

                      Nasz synek dostał Pismo Święte i medalik. Bardzo ciesze się z takich prezentów. Ale ciesze sie też z praktycznych prezentów i jakby mój synek dostał na chrzest rowerek to też bym była zadowolona, bo my akurat mamy gdzie takie rzeczy przechować a za kilka miesięcy by się taki rowerek przydał. Trzeba jeszcze wziąć pod uwagę to ile miesięcy ma chrzczone dziecko, bo teraz chrzci się coraz większe dzieci.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Prezent na chrzciny

                        A może taka grzechotka srebrna na chrzest? Myślę, że to łądna pamiątka, można wygrawerować np, datę i od kogo, albo jakąś dedykację

                        Skomentuj


                          Odp: Prezent na chrzciny

                          Napisane przez sanqi Pokaż wiadomość
                          A może taka grzechotka srebrna na chrzest? Myślę, że to łądna pamiątka, można wygrawerować np, datę i od kogo, albo jakąś dedykację
                          Na pewno będzie to ciekawa pamiątka dla dziecka, fanie że jest jeszcze opcja graweru. Niestety coś mi się nie otwiera ten link ale widziałam takie grzechotki w któych jeszcze można chować mleczaki dziecka ;p

                          Skomentuj


                            Odp: Prezent na chrzciny

                            Witam, fajnym prezentem może być pamiątkowy srebrny smoczek z Apartu z grawerem, lub np. sztuczce dla dziecka Gerlacha, które także można zakupić z grawerem. Pozdrawiam.

                            Skomentuj


                              Odp: Prezent na chrzciny

                              U nas mała od chrzestnych dostała po 500 zł. A od dziadków na pamiątkę srebrną grzechotkę. My niedawno będąc na chrzcinach też daliśmy 500 zł. A inni goście 100-300 w zależności od zasobności portfela.

                              Skomentuj


                                Odp: Prezent na chrzciny

                                Ja już kilka razy spotkałam sie z opinią, ze rodzice chcieliby bardziej aby dziecko dostało łańcuszek złoty niż te złote smoczki czy łyżeczki.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X