Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Prezent na chrzciny

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Pomysły na prezent na chrzest

    Napisane przez magicclaw Pokaż wiadomość
    A według mnie najlepszym prezentem na chrzest są pieniądze(oczywiście tylko wtedy, kiedy rodzice są rozsądni i nie wydają pieniędzy na siebie, tylko na dziecko) ja osobiście z mężem na chrzest z góry mówiłam, jak ktoś pytał, czy wolimy pieniążki, bo my wiemy co kupić naszemu synkowi. No i pieniążki są do dziś, korzystam z nich, jeśli kupuję jakieś ubranka mojemu synkowi i na wywołanie zdjęć i albumy poszło jeszcze Ewentualnie prezent powinien być praktyczny, taki który się przyda, np chodzik czy leżaczek-bujaczek...
    Święta prawda, ja też jestem zwolenniczką praktycznych prezentów. U nas też córcia ma swoją oddzielną kopertę i tam są jej pieniądze z chrztu i innych okazji jak dostaje.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: prezenty na chrzest

      Ja za ubrankami nie jestem młoda często dostaje ubranka , niby kupują do wieku, ale ona jest większa niż piszą na ubrankach i sporo ubrań dostała już za małych. :/

      Skomentuj


        Odp: Pomysły na prezent na chrzest

        My mieliśmy w większosći pieniążki, plus mała dostała od chrzestnej bransoletkę. Nie lubie biżuterii, ale może mała nie odziedziczy tego po mnie i będzie chętnie nosiła.

        Skomentuj


          Odp: Prezent na chrzciny

          Prezent też zależy od tego, jacy są rodzice... Jeśli tacy, którzy nie zagraną całych pieniędzy dla siebie to jak najbardziej na chrzest można dać pieniądze, bo jednak rodzice wiedzą najlepiej co kupić dziecku i co ono potrzebuje... No chyba, że rodzice są tego typu, którzy kasę zagarnia dla siebie, to nie warto i można pomyśleć o prezencie, który się dziecku przyda... Osobiście jestem przeciwna dawaniu dziecku łańcuszków czy jakiś innych pierdół, dlatego że dziecko nie ma z tego żadnego pożytku... Prezent powinien służyć, a nie leżeć gdzieś głęboko schowany w kartonie i wrzucony do szafy Pozdrawiam ! !

          Skomentuj


            Odp: Prezent na chrzciny

            Moje dzieciaczki kase mają w kopertach odłozoną. Kiedyś podrosną to dostana te pieniążki i kupią co będą chcieli.

            Skomentuj


              Odp: Prezent na chrzciny

              Dobry pomysł z odłożeniem pieniędzy, byle się tego trzymać A może jakiś spersonalizowany prezent? Coś z imieniem dziecka, jak obrazek, literki, kocyk, maskotka?

              Skomentuj


                Odp: Prezent na chrzciny

                Napisane przez marzena_161 Pokaż wiadomość
                Moje dzieciaczki kase mają w kopertach odłozoną. Kiedyś podrosną to dostana te pieniążki i kupią co będą chcieli.
                godne podziwu ja nigdy nie dostałam pieniędzy z komunii z chrzcin tez nie wiec raczej ciężko z takimi postanowieniami

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Prezent na chrzciny

                  Właśnie znalazłam to o czym mówiłam, zabawkę z imieniem dziecka, osobisty prezent na całe życie http://www.caramella.pl/dla_dziecka/...ny,p1742380781

                  Skomentuj


                    Odp: Prezent na chrzciny

                    kala- nie spodziewałam się takiej ceny za przytulankę Ale jest przytulanka z imieniem Ale ja nie zdecydowałabym się chyba na taki zakup

                    Skomentuj


                      Odp: Prezent na chrzciny

                      Może i cena jest troszkę wysoka, ale zajączek jest bardzo dobrej jakości, pomysł oryginalny i do tego będzie z wyhaftowanym imieniem dziecka. A chrzciny są raz w życiu

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Prezent na chrzciny

                        Ja jestem zwolennikiem prezentów typowo do okazji, medaliki pismo święte, fajne są obrazki na ściane dla maluszków, jest to na pewno pamiątka na całe życie.
                        Obecnie święto chrztu czy komunii nie ma nic wspólnego z prezentami które dzieci otrzymują a raczej prezenty do okazji

                        Skomentuj


                          Odp: Prezent na chrzciny

                          Ja bym kupiła takiemu dziecku jakaś zabawkę edukacyjną, a do tego na pamiątkę Chrztu np. biżuterię personalizowaną. Taką np z odciskiem palca albo stópki robi firma Artess i to moim zdaniem jest super pamiątka

                          Skomentuj


                            Odp: Prezent na chrzciny

                            Napisane przez maksima Pokaż wiadomość
                            Ja bym kupiła takiemu dziecku jakaś zabawkę edukacyjną, a do tego na pamiątkę Chrztu np. biżuterię personalizowaną. Taką np z odciskiem palca albo stópki robi firma Artess i to moim zdaniem jest super pamiątka
                            w moich okolicach panuje stara zasada iz na chrzcini maluszkowi podarowuwuje sie pieniazki plus jakąs biżuterie - jesli sie jest rodzicem chrzesnym, wiem wiem pieniadze pieniadze ale hmm przy dizeciaczku jest troszku wydatkow - ny np. uzbierane pieniadze podczas chrzscin odlozylismy i to sa na przyszlosc pieniadze dla Zosi - zawsze jakis latwiejszy start bedzie miec

                            Skomentuj


                              Odp: Prezent na chrzciny

                              pieniążki i biżuteria rany... u nas albo biżuteria albo kasa ale to zależy od gości i stanu zawartości kieszeni
                              Mi sie podobają prezenty pamiątkowe ( np. po dziadkach), łańcuszki medaliki, fajne sa obrazki na ściane srebrne, chociaż mała takiego nie dostała, to pomysł na prezent nie jest zły

                              Skomentuj


                                Odp: Prezent na chrzciny

                                Nie wiem co to się stało że teraz każdy się tylko pyta ile powinien dać albo porównuje z innymi ile jakie dziecko dostało. Dla mnie to jest straszne. U nas w rodzinie nie ma parcia na kasę. Jak ktoś da to ok jak nie to nie i już. Na chrzciny kupujemy zazwyczaj jakieś zabawki, ubranka i inne rzeczy dla dziecka. Ja niedługo będę matką chrzestną córeczki mojej siostry i chciałabym jej kupić kocyk i podusię z http://www.tinystar.pl/pl/c/KOCYKI-I-PODUSZKI/60 Do tego dam z 200 złotych ale tylko dlatego że wiem że im sie kasa teraz przyda.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X