Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Prezent na chrzciny

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wszędzie ten cukier!!!

    Lara no naprawdę , przyznam się że z własnego lenistwa nie robiłam takiego własnego budyniu ho ho i jeszcze dłużej takie proste a czasami leciałam po budyń do sklepu specjalnie bo akurat miałam taką małą zachciankę więc dzięki jeszcze raz :*

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wszędzie ten cukier!!!

      Ja w kuchni lubie przebywać robić coś Nawet niedawno naszła mnie ochota na kluski z mlekiem taki smak z dzieciństwa i też jak dzieci zajadały

      Skomentuj


        Odp: Wszędzie ten cukier!!!

        Ja też uwielbiam pichcić, tylko nie zawsze mam warunki by to robić ( nie mam kuchni wyłącznie do swojej dyspozycji). I odnośnie tematu, teraz w ciąży z tego względu że wszystko co kupne ma tyle tego cukru to i słodkości staram się robić sama. Do ciasta też dodaje cukier ale wiadomo że nie w takich ilościach, i nie dosypuje ulepszaczy, aspartamów i innych cudowiaków

        Skomentuj


          Odp: Wszędzie ten cukier!!!

          no właśnie teraz wszędzie ten cukier w każdym pokarmie - co nie kupisz cukier, nawet w lekach i nawet w produktach dla dzieci jak w tym hippie - sam cukier i nawet jednego procenta tych wyciągów ziołowych niema - co za czasy wszędzie chemia i cukier! nawet dla niemowlaków!

          Skomentuj


            Odp: za dużo słodyczy

            mi tez sie wytłukło - z takiego pieknego serwisu z różami został mi tylko dzbanuszek do mleka - bo sie go nie używa i jedna filiżanka z jednym spodkiem...ehh

            Skomentuj


              Odp: za dużo słodyczy

              Mój mąż nie potrafi gotować, jedyne co to podgrzać przygotowaną zupę. Z drugiej strony po co ma gotować jak żona kucharka a jeszcze troszeczkę córka będzie szykować obiadki dla tatusia bo już ma do tego smykałkę.
              Mała uwielbia piec z babcią placki, zawsze dostaje swoją miskę i trochę ciasta i je wyrabia, po czym oddzielnie piecze i wszystkich częstuje, zawsze jest pyszne, nawet jak wsypie za dużo soli albo cukru

              Skomentuj


                Odp: Pomysły na prezent na chrzest

                Ja przy ubu dzieciakach dostałam pieniądze i to najbardziej nam pasowało

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: za dużo słodyczy

                  Mój synek jak by miał to by cały dzień jadł słodycze ! Ale dostaje raz na jakiś czas jednego kinderka . Już mam takich zapas, że starczy mu na długo długo Ciągle dziadkowie od strony mężą mu przynoszą a już tyle razy ich opierniczałam, że lepiej jak by mu kupili pomarańcze albo banana a oni się uwzieli na te słodkiści.

                  Skomentuj


                    Odp: Wszędzie ten cukier!!!

                    Tyle tutaj narzekania, że w jedzeniu wszędzie cukier i chemia i dzieciaki to wszystko pochłaniają, ale nikomu nie przyjdzie na myśl popatrzeć jaki daje maluchowi przykład. Pewnie za chwile rzucą się na mnie z tipsami wszystkie zapracowane mamusie, które nie mają czasu zdrowo gotować
                    Może warto zacząć od zdrowszych przekąsek. Zamiast chipsów gryka z migdałami. Zobaczcie tylko na stronę http://www.slimprofil.pl/chrupiaca-g...100g-p-81.html czy to nie wygląda smakowicie?

                    Skomentuj


                      Odp: Wszędzie ten cukier!!!

                      Ja tam gotuje zdrowo ! Wszystko parowane - mieśco zawsze od skóry oddzielone, każdy tłuszczyk zdjety! Nie faszeruje dziecka tym czym nie potrzeba, marcheweczka, kalafior czy buraczki do obiadku ! Mój uwielbia takie dania. Nie smarze na oleju bo w zasadzie wcale nie smarze, jedyne co jajko ale smarze na sucho.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wszędzie ten cukier!!!

                        agulamala ale my narzekamy , że wszystko zawiera cukier- zarówno produkty przeznaczone typowo dla dzieci, jak i dla dorosłych.I myślę , że wiele z nas chce dawać dobry przykład i dlatego stąd ten temat tutaj, by uczulić resztę, aby czytać etykietę i warto przy tym kierować się zasadą - nie kupuje produktów , które w składzie jako jedno z trzech pierwszych miejsc zawiera cukier.

                        Skomentuj


                          Odp: za dużo słodyczy

                          Dziadkom to raczej nie sposób przetłumaczyć, żeby nie przynosili łakoci- aż srach pomyśleć co sie dzieje jak wnuki sa zostawiane u dziadków istna rozpusta słodkości

                          Skomentuj


                            Odp: za dużo słodyczy

                            Moi rodzice małego pasą pomarańczami, jabłkami, jogurtami - czymś wartościowym, a raz zostawiłam synka u teściowej dosłownie na 10 minut wracam a on był napasiony całym opakowaniem kinderków tych w paskach ... Masakra :/ Taka bylam wściekła - 4 dni nie chciał nic jeść bo się tymi słodyczami zblokował.

                            Skomentuj


                              Odp: za dużo słodyczy

                              No niestety z tymi słodyczami to tak jest Kiedyś mieliśmy kuzyna małego i jak dałam mu czekoladę do domu to on ją zjadł sam na miejscu nawet moich dzieciaków nie poczęstował Jadł jak kanapkę

                              Skomentuj


                                Odp: za dużo słodyczy

                                wow haha albo mało dostawał i jak już poczuł i jadł byle by się nią nasycić. Mój tak ma nie dostaje, a jak zobaczy ciasta na stole to chłonie.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X