Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ceny noclegów

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Ceny noclegów

    W tym wątku możemy zamieszczać informacje dotyczące cen noclegów w Waszych miejscowościach lub miejscowościach do których się wybieracie.
    Ceny pokoi w Kołobrzegu wahają się między 25 a 40 zł za osobodobę.Za 40 zł możemy już liczyć na miły 2-osobowy pokój z łazienką i aneksem kuchennym.
    Cena noclegu w Hotelu trójgwiazdkowym wynosi ok.70 euro ze śniadaniem.

    #2
    Odp: Ceny noclegów

    W ostatnim tygodniu w Krynicy Morskiej płaciliśmy 85 zł za kwaterę 3-osobową/doba.
    Łazienka + tv. Kuchnia (w pełni wyposażona, mikrofalówka) do dyspozycji gości. Obok pokoju lodówka i czjnik (na dwa pokoje).
    Ceny w pensjonatach w tym terminie sprawdzone w necie to od około 130 zł w górę.
    Łukasz 11.10.2007

    Skomentuj


      #3
      Odp: Ceny noclegów

      Napisane przez ewelka21 Pokaż wiadomość
      W tym wątku możemy zamieszczać informacje dotyczące cen noclegów w Waszych miejscowościach lub miejscowościach do których się wybieracie.
      Ceny pokoi w Kołobrzegu wahają się między 25 a 40 zł za osobodobę.Za 40 zł możemy już liczyć na miły 2-osobowy pokój z łazienką i aneksem kuchennym.
      Cena noclegu w Hotelu trójgwiazdkowym wynosi ok.70 euro ze śniadaniem.
      25zł to jeszcze nie spotkałam.Dzwoniłam ostatnio z kilku ogłoszen dotyczacych kołobrzegu i wszedzie mówili mi 35-45 zł za osobodobę.

      Skomentuj

             
      Working...
      X