Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Coś fajnego dla Mamy?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Coś fajnego dla Mamy?

    ja mam zamiar zamówić mamie bukiet żółtych tulipanów bo to jej ulubione kwiaty
    Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 08-05-2014, 15:57.

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Coś fajnego dla Mamy?

      ja na dzień mamy każdego roku dostaję szczęście mojego malucha JUż 10-latka Często też mówi mi wierszyki, przygotowuje laurkę, nawet zeszłego roku kwiaty. Prezenty "materialne" będą za jakiś czas zapewne. Za to ja o mojej mamie pamiętam nie tylko w tym dniu. Lubię robić prezenty i cieszyć się, jak ona się cieszy. W tym roku już zamówiłam zestaw porcelany i kupuje zestaw jej ulubionych herbat Też się ucieszy, bo ma ostatnio bzika na tym punkcie
      Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 14-05-2014, 14:28.

      Skomentuj


        #48
        Odp: Coś fajnego dla Mamy?

        Mąż kupił teściom z okazji ich świąt kartę rabatową do teatru (25-50%). Lubią spektakle, więc przez ponad rok mają tańsze bilety.

        Skomentuj


          #49
          Odp: Coś fajnego dla Mamy?

          Ja wyślę mamy auto do naprawy, teraz jej się przyda serwis audi, bo niestety miała stłuczkę. To będzie taki niezbyt wesoły prezent.
          Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 22-05-2014, 15:29.

          Skomentuj


            #50
            Odp: Coś fajnego dla Mamy?

            ja mysłałam żeby zabrac ją do spa albo na kolację do restauracji

            Skomentuj


              #51
              Odp: Coś fajnego dla Mamy?

              Moja mama preferuje upominki, z których korzysta na co dzień lub które może wykorzystać przy okazji zapraszania do siebie gości. Czyli wtedy najlepiej dla niej sprawdza się jakieś lepsze winko, ekskluzywna herbata czy kawa (wiadomo, że na specjalną okazję nie kupię jej raczej przeciętnego produktu). Kiedyś uważałam takie prezenty za mało "prezentowe", ale z biegiem czasu się do nich przekonałam i sama również cieszę się, gdy coś takiego dostanę. Gdy dobrze poszukać, to już sama butelka czy opakowanie np. kawy będzie miało reprezentacyjny wygląd i z pewnością taki produkt będzie się na upominek - przykładowo Johan & Nystrom ma ciekawe opakowania (http://www.coffeedesk.pl/kawa/johan-and-nystrom/), już które świadczą o nietuzinkowości marki, co zarazem nie powinno u osoby obdarowanej uznać prezentu za mało wartościowy (tym bardziej, jeśli zna się na kawie).

              Skomentuj


                #52
                Odp: Coś fajnego dla Mamy?

                Ja proponowałabym przede wszystkim wygospodarować trochę czasu specjalnie dla mamy. Spędzić z nią ten dzień.

                Prezent najlepiej jakby był wyjątkowy. Nie musicie wydawać dużo pieniędzy. Ciekawą opcją jest takie spersonalizowane ptasie mleczko dla mamy:
                http://www.ptasiemleczko.pl/site/

                Same wybieracie grafikę , zdjęcie, tworzycie dedykację a potem Wedel przesyła to od Was dla mamy na jej dzień.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Coś fajnego dla Mamy?

                  36zł z przesyłką? przyznam ze pomysł może i fajny ale kosztowny a opakowanie i tak pójdzie do kosza, mogli by już puszki wymyślić takie dwa w jednym by było, do wykorzystania na później, zdjęcia czy coś można by tam potem włożyć

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Coś fajnego dla Mamy?

                    http://kochanejmamie.wedel.pl/zasady-i-nagrody/ dziewczyny tutaj jest konkurs na stronie wedla gdzie takie pudełeczka mozna wygrac moze ktoras w Was skorzysta

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Coś fajnego dla Mamy?

                      Może ręcznie robiona biżuteria? Spotkałam ostatnio taką u nich: http://coolkishop.com/ Jest to dobry pomysł dla osób ceniących sobie unikatowość i niepowtarzalność. Drugiej takiej biżuterii pewnie się nie spotka.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Coś fajnego dla Mamy?

                        A ja na przykład jestem zdania,ze ten prezent z ptasim mleczkiem dla mamy jest naprawdę fajny i mama powinna być bardzo zadowolona. Sama w tym roku zamierzam sprezentować mamie coś porządnego ponieważ bardzo mi pomagała w zeszłym roku i chciałabym się jej jakoś odwdzięczyć.
                        Zamówiłam dla niej oryginalną bransoletkę Pandory:


                        Tutaj jest cała kolekcja na dzień mamy: http://estore-pl.pandora.net/pl_PL/k...2520collection . Chciałabym dokupić jeszcze jakiś koralik tak aby nie była taka skromna. Moze doradzicie mi jaki wybrać?

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Coś fajnego dla Mamy?

                          Każda mama jest inna ja myślę ze na okrągłe urodziny mamie sprezentujemy łańcuszek z rodzeństwem i jakieś serduszko, taki współny prezent od swoich dzieci, mam nadzieje że się tylko spodoba

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Coś fajnego dla Mamy?

                            Napisane przez Anis81 Pokaż wiadomość
                            Każda mama jest inna ja myślę ze na okrągłe urodziny mamie sprezentujemy łańcuszek z rodzeństwem i jakieś serduszko, taki współny prezent od swoich dzieci, mam nadzieje że się tylko spodoba
                            fajny pomysł taki słodki ale w pozytywnym znaczeniu tego słowa - moja mama nie chodzi za bardzo w bizuteri ma kilka sztuk swojej ulubionej i raczej u niej takie prezenty odpadaja bo szkoda by lezały w szkatulce i sie kurzyły

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Coś fajnego dla Mamy?

                              Moja mama podobnie, ale kiedyś zakładała łańcuszek z Bozią którą przywiozła mamie babcia , kiedy łańcuszek się przerwał leżał kilka miesięcy w szkatułce, aż do czasu włamania;/

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Coś fajnego dla Mamy?

                                ktos sie wlamal do Twoim rodzicow? wspólczuje bo to ponoc straszne przezycie - znajomych rodzicow okradli pare lat temu ale pamietam ze ta kolezanka mamy nie przezywała za bardzo skradzionych rzeczy tylko tego ze ktos chodzill po domu, dotykał rzeczy, pamiatej, fotografii i ze zostawili potworny bałagan

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X