Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

walentynki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Pomysł na prezent dla NIEJ I dla NIEGO

    Mi się marzy wypad do Spa, chwila tylko dla nas i naładowanie akumulatorów.
    Widziałam ostatnio na http://www.dayspa.tuanclub.pl/o-spa/aktualnosci/walentynki-2014_80 że Tuan organizuje Day Spa. Jest jeszcze trochę czasu, może uda mi się namówić męża na wyjazd

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Pomysł na prezent dla NIEJ I dla NIEGO

      mąż dostanie kartę podarunkową do snowshopa, żeby uzupełnić swoją snowboardową garderobę. podejrzewam, że zrewanżuje mi się również jakimś bonem prezentowym i sama chętnie coś dla siebie wybiorę.

      wiem, że to mało romantyczne, ale jakoś nie lubię a może nawet boję się niespodzianek.

      Skomentuj


        #48
        Odp: Pomysł na prezent dla NIEJ I dla NIEGO

        Napisane przez ewelka21 Pokaż wiadomość
        Ja wy tym roku planuję przygotować uroczystą, romantyczną kolację a oprócz tego wręczyć mężowi markowy długopis, który już dawno dla niego upatrzyłam. A jakie są Wasze prezentowe plany?
        Moją ostatnią rocznicę ślubu mąż mi zorganizował byłam zachwycona! Zarezerwował nam pokój w hotelu. Na początku zjedliśmy bardzo smaczna i romantyczną kolację a później przeliśmy się po mieście nocą. Było cudownie
        Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 27-08-2014, 10:53.

        Skomentuj


          #49
          Odp: Pomysł na prezent dla NIEJ I dla NIEGO

          Prezent walentynkowy??? no nie wiem, u mnie to jakieś miłe prezenty robią świetny efekt. W najbliższym roku planuję zamówić fotoksiążkę wiem, że firma Extrema robi tego typu projekty. Ostatnio zamawiałam u nich kalendarz trójdzielny który wyszedł świetnie, z moimi, prywatnymi, zdjęciami.

          Skomentuj


            #50
            Odp: walentynki

            coraz to szybciej nam do 14 lutego, zima sie zbliza juz nie takimi malymi kroczkami. Ja na sto procent lece do kina na 50 twarzy greya!!! Czekalam na to juz wystarczajaco dlugo i chce zobaczyc czy film bedzie tez wciagajacy tak jak ksiazka. Greya czytalam z ciekawoscia aczkolwiek kazda kolejna czesc wydawala sie gorsza.... co nie zmienai faktu iz jestem mega ciekawa filmu, aktorow ich gry, tych trudnych scen do odegrania. Jako pierwsza wykupie bilet

            Skomentuj


              #51
              Odp: walentynki

              My z narzeczonym zawsze dajemy sobie jakiś drobny upominek i wybieramy się na romantyczny obiad lub kolacje. Wspólnie to ustaliliśmy już dawno i tak jest po dziś dzień

              Skomentuj


                #52
                Odp: walentynki

                Ha ha ja na walentynki dam swojemu mężowi synka do rąk, bo w ten dzień będę się męczyć na stole operacyjnym, a co mi mąż da? Wsparcie i opiekę

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: walentynki

                  Napisane przez ladybzyk Pokaż wiadomość
                  Ha ha ja na walentynki dam swojemu mężowi synka do rąk, bo w ten dzień będę się męczyć na stole operacyjnym, a co mi mąż da? Wsparcie i opiekę
                  ladybzyk czyli masz termin na walentynki?

                  My nie obdarowujemy się w walentynki, bo nasze święto miłości jest codziennie dlatego nie czujemy tego święta szczególnie. Spacer, wspólna kąpiel to jest to.

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: walentynki

                    My przed ciążą też szczególnie się nie obdarowywaliśmy, ale zawsze jakąś jedną, czerwoną różę dostałam, czy poszliśmy razem do kina czy na kolacje. A w roku 2015 to wiadomo, będzie szał ciał, bo dziecko

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: walentynki

                      Ja walentynkowo wyciągam męża do teatru ale niestety spektakl tydzień po walentynkach zamierzam dać mu jakiś śmieszny gadżet YKWIM a w same walentynki mam zamiar zrobić kolację. Zamierzam też w tym roku przystroić dom takimi serduszkami jak tu http://art-madam.pl/walentynki/ muszę w mężu obudzić nutkę romantyzmu

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: walentynki

                        Ja w tym roku zakupiłam dla nas sesję walentynkowa w studiu..tym bardziej, że jestem w ciąży to będą fajne fotki :-) bardzo fajne rzeczy są w Rossmanie..duży wybór i w niskich cenach..teraz akurat są promocje..

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: walentynki

                          Ja tak myślałam golarkę kupić ale nie wiem jeszcze jak będę z pieniędzmi (za dużo wydatków od samego początku roku ) Jeśli nie golarka to jeszcze nie wiem co
                          macdzia - piękną pamiątkę będziecie mieć

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: walentynki

                            My za to na walentynki będziemy bawić się z mężem a także ze znajomymi. Idziemy do Dworu Konstancin pod Warszawą.
                            Bawiliśmy się tam na imprezie sylwestrowej tak więc na walentynki również postanowiliśmy sie skusić. Jest to dworek pod Warszawą. Można tam wykupic sobie pakiet walentynkowy. Noclegi, śniadania oraz bal walentynkowy. Mężowi najbardziej spodobała się opcja open baru ale ja to go tam przypilnuję aby sie dobrze zachowywał.
                            Powiem Wam,że nie jest tak drogo, 490 zł za parę.

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: walentynki

                              dla mnie to drogo jednak
                              Wolałabym zrobić kolację w domu ale dzieci to wiadomo jak jest a lepsze wyjście do restauracji Zależy jak kogo i na co stać

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: walentynki

                                W sumie malinka pisze,że dwa noclegi ze śniadaniami tak więc wychodzi 120 zł na osobę. Z balem walentynkowym. W sumie nie tak drogo.
                                Ja mam zaplanowaną kolację. Idziemy do restauracji. Mieszkamy w mniejszym mieście tak więc nie jest tak drogo .
                                Kupiłam swojemu taką gierkę:
                                http://intymnosc.pl/planszowa-rozkosz-gratis-p-722.html
                                Totalnie nie miałam pomysłu na to co kupić a nie chciałam za bardzo dawać mu oklepanych bokserek czy kubeczków i innych takich głupotek jak sama to nazywam ponieważ nie ma to moim zdaniem większego sensu .
                                Grałyście kiedyś w coś takiego? Ja jeszcze nie.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X