Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Telefon do Mikołaja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Telefon do Mikołaja

    Coś dla starszych dzieci: winiary uruchomiły telefon do Św. Mikołaja. Właśnie wypróbowaliśmy, można się dodzwonić za pierwszym razem, a śmiechu miałam co niemiara, nigdy jeszcze nie widziałam mojego pięciolatka tak przejętego
    http://www.winiary.pl/mikolajszuka/#/telefon


    #2
    Odp: Telefon do Mikołaja

    o to fajnie ze od razu się dodzwoniłaś, albo mikołaj miał akurat wolną linię, albo tak sprawna jest ta linia że kilka osób odbiera Ale dobrze bo bynajmniej dzieci będą grzecznie czekać na Mikołaja
    Doriaś ur.17.03.2008




    Tristaś ur. 11.03.2010

    Skomentuj


      #3
      Odp: Telefon do Mikołaja

      ja tez znalazlam ciekawa opcje w internecie, jeszcze cos lepszego nic winiary, sluchajcie... moja córeczka pisać jeszcze nie umie, do tej pory wysyłałyśmy listy do sw. mikolaja, które ja pisalam za nia, ale to nie jest taka duza frajda dla malucha jak to co udalo mi sie wykombinowac w tym roku, otoz zczelam szukac, czytac w sieci na temat ciekawych, alternatywnych do listow pisanych -opcji dla najmlodszych i tych strarszych mysle, ze tez sie nadaje...i co znalazlam? swietna sprawa -listy do mikolaja, ale, ale...nie jakies zwykle, ktorych teraz pelno tylko wideo trzeba napisac list na stronie www.imikolaj.pl i zalaczyc do niego zdjecia, badz kilka zdjec maluszka, napisac co lubi robic i wybrac z listy jego imie, a pozniej? Sam siwobrody mowi po imieniu do naszego maluszka i opowiada swietne rzeczy, naprawde goraco polecam bo nie spotkalam sie jeszcze nigdzie z czyms takim, a moja mala byla wrecz "wniebowzieta"

      Skomentuj

             
      Working...
      X