Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dodatki do kreacji sylwestrowo-karnawałowych

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Dodatki do kreacji sylwestrowo-karnawałowych

    W sylwestrową noc każda z nas pragnie wyglądać pięknie i zniewalająco. Dlatego też wiele dni przed Sylwestrem poszukujemy wymarzonej kreacji oraz dodatków do niej. Każda kobieta wie, że nie jest to proste zadanie do zrealizowania. Co roku zadajemy sobie pytanie: "Jak torebka do małej czarnej? a jakie buty do czerwonej sukienki itd.

    W tym miejscu mamy szansę na wymienienie się opiniami na temat dodatków do danej kreacji. Dla ułatwienia można dodawać zdjęcia dodatków.

    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl
  •    
       

    #2
    Odp: Dodatki do kreacji sylwestrowo-karnawałowych

    ja osobiście uważam że czarne torebki pasują do każdego koloru kreacji pod warunkiem że i butki będą miały kolor torebki.
    Zazwyczaj stoję przy lustrze i staram się wszystko dopasować,co nie jest łatwe, ale chyba właśnie o to chodzi...nie wszystko musi być na jedno kopyto, w tym samym kolorze, idealnie do siebie dobrane.
    Uwielbiam biżuterię i to ona dodaje uroku stylowi jaki wybieram w danej sytuacji.Otwieram szufladę i przebieram jedną po drugiej im dłużej zmieniam i przymierzam okazuje się ze ta pierwsza była najbardziej pasującą hihihi...czy wy również tak macie?
    Bardzo podoba mi się biżuteria od Verony a zwłaszcza kolekcja Kaskady.Jest to srebrna biżuteria i w całkiem dostępnych cenach.Co o niej myślicie?
    Attached Files
    Doriaś ur.17.03.2008




    Tristaś ur. 11.03.2010

    Skomentuj


      #3
      Odp: Dodatki do kreacji sylwestrowo-karnawałowych

      A teraz kilka dodatków do małej czarnej
      Attached Files
      Doriaś ur.17.03.2008




      Tristaś ur. 11.03.2010

      Skomentuj


        #4
        Odp: Dodatki do kreacji sylwestrowo-karnawałowych

        Witam. Dość często zaglądam do sklepu internetowego „Niebieski-koralik” ,bo mają świetną włoską , ręcznie wykonaną biżuterię BIAGI , którą od niedawna zaczęłam kolekcjonować. Codziennie pojawiają się nowe produkty, np. dziś serce z czerwonymi cyrkoniami. Jest to koralik, jeden spośród wielu, który zawieszamy na bransoletce i w ten sposób komponujemy zestaw koralików, ale uwierzcie, że jeden też wygląda rewelacyjnie.Jest to fajny sposób na posiadanie bransoletki uniwersalnej, którą można skomponować dzięki koralikom lub Charms'om na wielki bal jak i do noszenia na codzień.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Dodatki do kreacji sylwestrowo-karnawałowych

          Sylciar! Super te pomysły, zarówno dodatki, jak i samke sukienki bardzo mi sie podobają, załozyłabym kazą z nich

          Skomentuj

                 
          Working...
          X