Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Prezent na Dzień babci i dziadka od dzieci?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Pomysły na prezenty dla Babci i Dziadka

    Ja właśnie szukam pomysłów na prezent dla babci i dziadka. Nie chce im dawać nic banalnego jak np kubki czy ciepłe kapcie. Zależy mi zrobieniu im dużej niespodzianki. Myślę o wczasy dla seniora Oferta jest naprawdę swietna i myślę, ze dziadkowie w końcu mogliby odpocząć. nie wiem jednak jak ich przekonac do wyjazdu bo cieżko ich oderwać od tv. Macie jakieś pomysły?
    Last edited by disne; 24-09-2020, 22:12.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Prezent na Dzień babci i dziadka od dzieci?

      Moje dzieciaki zawsze dają kosmetyki babci i dziadkowi. Teraz szperamy na tej stronie Myślę, że pójdziemy w kierunku balsamów.
      Last edited by disne; 24-09-2020, 22:13. Powód: link

      Skomentuj


        Odp: Prezent na Dzień babci i dziadka od dzieci?

        Ja na prezent dla dziadków wymyśliłam, że kupię herbatę i zrobię do niej specjalne opakowanie, coś podobnego jak tutaj xxxx myślę, że się spodoba
        a poza tym jeszcze zdjęcie w ramce z wnukami
        Last edited by disne; 24-09-2020, 22:13. Powód: link

        Skomentuj


          Odp: Prezent na Dzień babci i dziadka od dzieci?

          Napisane przez kotek_85 Pokaż wiadomość
          Ja na prezent dla dziadków wymyśliłam, że kupię herbatę i zrobię do niej specjalne opakowanie, coś podobnego jak tutaj http://www.crazyshop.pl/prod_31672_p...wana-rysunkowa myślę, że się spodoba
          a poza tym jeszcze zdjęcie w ramce z wnukami
          Kotek puszka na herbatę jest super Na pewno babci się spodoba Moja mama akurat też za herbatami bardzo przepada i to różnymi ale podzieliłyśmy się z siostrą i ona herbaty kupuje a ja słodkości No i ramka ze zdjęciem wnuków obowiązkowo

          Skomentuj


            Odp: Pomysły na prezenty dla Babci i Dziadka

            isana- starsi ludzie już tak mają że już myślą że dla nich takie atrakcje to już nie dla nich bo oni są za starzy A jakby nie patrzeć to też należy im się odpoczynek i oderwanie sie od tj codzienności Musisz ich jakos przekonać i życzę powodzenia aby ci się udało

            Skomentuj


              Odp: Prezent na Dzień babci i dziadka od dzieci?

              moje dzieci zazwyczaj robią dziadkom laurki, a w tym roku dorzucam fotoksiążke z ich zdjęciami wiem, ze sie spodoba bo mieszkaja daleko i kontakty są niestety mocno ograniczone

              Skomentuj


                Odp: Pomysły na prezenty dla Babci i Dziadka

                Napisane przez isana91 Pokaż wiadomość
                Ja właśnie szukam pomysłów na prezent dla babci i dziadka. Nie chce im dawać nic banalnego jak np kubki czy ciepłe kapcie. Zależy mi zrobieniu im dużej niespodzianki. Myślę o xxx Oferta jest naprawdę swietna i myślę, ze dziadkowie w końcu mogliby odpocząć. nie wiem jednak jak ich przekonac do wyjazdu bo cieżko ich oderwać od tv. Macie jakieś pomysły?
                Isana91 powiedz dziadkom, że powinni pomyśleć o sobie, że na tych wczasach przeżyją drugą młodość. Im też coś się należy od życia, a TV zawsze zdążą pooglądać
                Last edited by disne; 24-09-2020, 22:14. Powód: link


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Prezent na Dzień babci i dziadka od dzieci?

                  Ja nie mam dziadka, ale Babcia dostanie taką torebkę: xxxx Jest bardzo elegancką kobietą i na pewno jej się spodoba
                  Last edited by disne; 24-09-2020, 22:14. Powód: link

                  Skomentuj


                    Odp: Prezent na Dzień babci i dziadka od dzieci?

                    kuberaaa torebka prześliczna, sama bym taką chciała

                    Lara5 puszka to był strzał w dziesiątkę, teraz zajmuje honorowe miejsce w kuchni :P to tylko potwierdza ile znaczy prosty prezent dany od serca

                    Skomentuj


                      Odp: Prezent na Dzień babci i dziadka od dzieci?

                      My w tym roku podarowaliśmy od naszego synka ramki z jego zdjęciem, dziadkowei zachwyceniu bo mogą mieć wnusia na oku

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Prezent na Dzień babci i dziadka od dzieci?

                        Mój dziadek jest fanem książek, zamówiłem mu "DZIEWIĘĆ LAT W BUNKRZE" na Libra.pl, lubi on książki nawiązujące do czasów wojennych. Warto kupić prezent związany z hobby, wtedy łatwiej jest trafić, nie ma chyba nic gorszego niż kupić zły prezent. Na szczęście jest internet przez co wybór prezentu jest łatwiejszy.

                        Skomentuj


                          Odp: Prezent na Dzień babci i dziadka od dzieci?

                          Moim zdaniem fajne są prezenty któe kojarzą się dziadkom właśnie z ich wnukami. A co powiedzie np na fotopuzzle? Dziaki mogą sobie miło spędzić czas i mieć zdjęcie wnusia

                          Skomentuj


                            Odp: Prezent na Dzień babci i dziadka od dzieci?

                            Laurka to podstawa a coś więcej to zależy od tych dziadków. Ja znalazłam pomysł w tym wątku - xxxxmoże komuś też coś wpadnie w oczka
                            Last edited by disne; 24-09-2020, 22:14. Powód: link

                            Skomentuj


                              Odp: Prezent na Dzień babci i dziadka od dzieci?

                              mopj synek w tym roku dla babci zrobił piękny duży kwiat a dla dziadka wspaniały kolorowy krawat. Mnóstwo czasu nad tym spędził i była dla dziadków ogromna radość

                              Skomentuj


                                Odp: Prezent na Dzień babci i dziadka od dzieci?

                                Może jakiś z tych pomysłów:
                                1 Świeczki pływające róże – wykonaj świeczki, ale w kształcie róż, które można włożyć do naczynia z wodą.
                                2 Lurka dla Pana – bardzo fajna kartka dla Dziadka
                                3 Puszka doniczka – pomysł na przerobienie puszki w doniczkę
                                4 Lampka z butelki – bardzo prosty pomysł na wykonanie lampki z butelki po winie.
                                5 Mydełka serduszka – zrób samemu domowe mydełka.
                                6 Tulipany z tkaniny – kwiatki, które możesz uszyć.
                                7 Obrazek z ptaszkami – łatwy tutorial na malowanie obrazu.
                                8 Naszyjnik z filcu – filcowa biżuteria jest świetna dla Babci.
                                9 Szkatułka z puszki – puszka po słodyczach, może stać się szkatułką na drobiazgi.
                                10 Butelka love – wazonik z miłością.
                                11 Ramka vintage – diy na wykonanie ciekawej ramki na zdjęcia.
                                12 Lampiony z puszki – zwykłe puszki, mogą stać się klimatycznymi lampionami.
                                13 Podkładki gwiazdki – drewniane brzozowe podkładki pod kubek.
                                14 Kapcie w kropeczki – łatwy przepis na uszycie bamboszy.
                                15 Serce z szyszek – podaruj dziadkom serce.
                                16 Świeczka decoupage – zwykła świeczka pięknie odmieniona.
                                17 Zegar w ramce – zegar w zupełnie innym wydaniu.
                                18 Szkatułka z ferrero rocher – pudełko po słodyczach doskonale wykorzystana.
                                19 Urodzinowa przypominajka – aby Babcia nie zapomniała o Twoich urodzinach.
                                20 Świeczki z lodu – domowe świece o interesującym kształcie.
                                21 Korale z tkaniny – szybki pomysł na biżuterię.
                                22 Papierowe świeczniki – świeczniki, które zrobisz nawet z gazety.
                                23 Mini album – tu możesz w kleić swoje zdjęcia dla Dziadka na pamiątkę.
                                24 Chevron na lampie – starą lampkę odmień za pomocą farby.
                                25 Skrzynka na narzędzia – każdy Dziadek o niej marzy.
                                26 Serwetnik z klamerek – nie dość, że praktyczny to jeszcze jest fajną dekoracją.
                                27 Wąsy – wieszak na klucze.
                                28 Wazonik z papierowych słomek – zrób wazonik na kwiatki od Ciebie.
                                29 Podstawka do zdjęć – łatwy pomysł na podstawkę ze słomek.
                                30 Podstawka pod książkę – Babci przyda się taki gadżet w kuchni.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X