Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jestem nowa - pomożecie :)?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Odp: Witajcie

    Witam, mam na imię Justyna podczytuje Was dawno - ale teraz dopiero się ujawniam, mam 15 miesięczna córcie Zosie - aktualnie przebywam na urlopie wychowawczym i zajmuje się córcią i domem

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Odp: czesc

      Czuję się dobrze, dopóki nie poczułam pierwszych ruchów, nie dochodziło do mnie to, że jestem w ciąży, bo nie miałam żadnych mdłości ani omdleń, spałam tylko w ciągu dnia, co było dla mnie zupełną nowością gdyż nigdy przedtem nie zdarzało mi się nie mam nawet wilczego apetytu, czy tam ochoty na dziwactwa, dzięki czemu moja waga też jest w normie a u was jak wygląda sytuacja?

      Skomentuj


        #78
        Odp: czesc

        na wszystkie atrakcje ciążowe przyjdzie jeszcze pora, u mnie mdłości pojawiły się około dziesiątego tygodnia ciąży i trwały parę tygodni ale da się przetrwać - oj ciąża to cudowny czas

        Skomentuj


          #79
          Witam mamusie przyszłe i już aktualne

          Moje dzieciaczki już podrośnięte ale wiadomości i porad nigdy za wiele.Mam dwie córeczki i synka także swoje minimum co do kwestii niżu demograficznego dodałamMam nadzieję że powymieniam się czasami złotymi myślami....

          Skomentuj


            #80
            Odp: Witam mamusie przyszłe i już aktualne

            Hej Wam ! My z mężem oczekujemy na dzidziusia..planowane na marzec..nie możemy się doczekać

            Skomentuj


              #81
              Odp: Witam mamusie przyszłe i już aktualne

              Cześć wszystkim Już trochę tutaj jestem a zapomniałam się przywitać Jestem Karolina i mam 14 miesięcznego Łobuziaka Wojtusia.

              Skomentuj


                #82
                Odp: Witam mamusie przyszłe i już aktualne

                ja przyznam sie, że niekiedy tęsknie za brzuszkiem tymi kopnikami, łaskotaniem w brzuchu i często wspominam ten wyjątkowy czas ciąży i mimo iż była to ciąża z licznymi przygodami to wspomnienia mam tylko miłe

                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  Odp: Witam mamusie przyszłe i już aktualne

                  Witam wszystkich
                  "... Kobieta która ma rodzinę, nosi dwa imiona: 'mama' i 'kochanie'..."

                  Skomentuj


                    #84
                    Witajcie

                    Witajcie, jestem Kalina, mama dwójki skarbów, córki Klaudii [10 lat] oraz synka z zespołem Downa Miłosza [6 lat]. Gorąco pozdrawiam wszystkich odwiedzających
                    Kalina





                    Skomentuj


                      #85
                      Cześć

                      Witajcie,jestem tutaj nowa.Mam na imię Asia i jestem mamą kochanej półtorarocznej Izy,która jest wielką śmieszką Mam nadzieję,że będę mogła pomóc komuś swoimi radami,ale i również sama zaczerpnę nowych informacji

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #86
                        Odp: Witam mamusie przyszłe i już aktualne

                        Witam jestem mamą 8-miesięcznej Oli, która od marca przyszłego roku już nie będzie jedynaczką Chętnie więc udzielę porad jak i mam mnóstwo różnych pytań i wątpliwości. Pozdrawiam mamusie


                        Skomentuj


                          #87
                          Witajcie))

                          Witam wszystkich,

                          W ten ponury, deszczowy dzień postanowiłam znaleźć sobie dodatkowe zajęcie (nie żebym narzekała, że mam ich za mało) i stać się aktywnym użytkownikiem tego forum Obserwuję i czytam Wasze wpisy już od dawna ale dopiero dziś postanowiłam się ujawnić
                          Jestem mamą od 6 miesięcy i od tego czasu świat stanął na głowie Mój synek ma na imię Szymon i jest małym łobuziakiem dlatego potrzebna mi mała odskocznia

                          Pozdrawiam wszystkich rodziców

                          Skomentuj


                            #88
                            Odp: Witajcie

                            Witaj!

                            Skomentuj


                              #89
                              witajcie

                              witajcie , nazywm sie Agnieszka mam 6 letn córkę

                              Skomentuj


                                #90
                                Odp: witajcie

                                Napisane przez agawera Pokaż wiadomość
                                witajcie , nazywm sie Agnieszka mam 6 letn córkę
                                Witaj Agnieszko
                                Ja jestem Ewelina i w imieniu grupy serdecznei Cie wszystkie witamy i zachecamy do milych wymian zdan z nami

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X