Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jestem nowa - pomożecie :)?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Cześć

    Witamy i zapraszamy do dyskusji O super masz zainteresowania juz kilka razy słyszałam termin decoupage. Może coś przybliżysz?

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Cześć

      To taka sztuka zdobienia różnych rzeczy za pomoca serwetek i cienkich bibułek..ale niech się wypowie specjalistka bo ja to tak tylko z przypadku ;-)
      Albi witamy :-)

      Skomentuj


        siema

        Siema. Tu Tomek, jestem 22 latkiem. Zainteresowania: muzyka, sport w każdej postaci oraz świat motoryzacji. Pozdrówka dla wszystkich i spokojnych świąt!
        rękawice skórzane

        Skomentuj


          Odp: Cześć

          tak właśnie wiem, że chodzi o coś z serwetkami ale nie znam właśnie szczegółów. Ciekawa jestem czy trzeba mieć jakieś specjalne sprzęty do tego

          Skomentuj


            Odp: Cześć

            Napewno jakieś kleje i potem jakies lakiery czy nablyszczacze :-) może koleżanka l
            Pochwali sie swoimi pracami albo wrzuci jak sie robi takie coś..ja ostatnio próbuje też robić różne plastyczne rzeczy..kilka dni temu lepilam z gliny a teraz planuje uszyc kocyczek he he

            Skomentuj


              Odp: siema

              Witaj..rzadko tu faceci zaglądają więc będzie fajnie jak będziesz tu zagladal.Fajnie poznać punkt widzenia z drugiej strony w wielu sprawach..

              Skomentuj


                Odp: siema

                Witaj Tomku na naszym forum u nas głównym tematem na tym forum są dzieci lub starania o nie, a jak to wygląda u Ciebie?

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: witam

                  witaj Monika
                  bardzo mi miło
                  Coraz więcej Polaków uświadamia sobie, że konserwatywne podejście do seksu nie ma sensu - przecież gdy odwiedzimy sklep erotyczny erekta24.pl, najzwyczajniej w świecie będziemy mogli kupić fantastyczne gadżety.

                  Skomentuj


                    siema

                    Siema! Tu Edek, 33 lata. Interesuje się sportem, motoryzacją i muzyką. Pozdrawiam użytkowników.
                    prawnik Wrocław

                    Skomentuj


                      Witajcie

                      Witajcie,

                      jestem Asia, mam małą córeczkę (i męża) na stanie i choć podczytuję to forum od jakiegoś czasu to dopiero teraz postanowiłam się zalogować

                      Pozdrawiam wszystkich użytkowników

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Witajcie

                        Cześć Asia ja również jestem Asia, mam 22 miesięcznej Majki, oczywiście mąż też na stanie jest mam nadzieje że będzie Ci się miło z nami rozmawiało

                        Skomentuj


                          Odp: Witajcie

                          Hej :-) jestem kolejna Asia z forum i również mam córeczkę Majke przy czym moja ma 9 miesięcy :-)

                          Skomentuj


                            czesc

                            Cześć. Mam na imię Gosia, 23 lata. Moje zamiłowania po godzinach to sport, motoryzacja i muzyka. Pozdrawiam
                            sprzątanie gdańsk cennik

                            Skomentuj


                              Odp: Witajcie

                              A moja Zuzia ma roczek

                              Skomentuj


                                Witam

                                Witam wszystkich członków forum. Sądzę, że wspólnie spędzimy miło czas.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X