Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jestem nowa - pomożecie :)?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Witam serdecznie

    witajcie, mam prześlicznego synka karolka, oraz córeczkę w planach blankę, trzymajcie kciuki by się udało z drugim tak pięknie jak z pierwszym

    Skomentuj

    •    
         

      Odp:

      Witaj, gratulacje, życzę szczęśliwego rozwiązania, to wcale tak nie boli jak mówią u mnie poszło szybko w pół godziny, życzę i tobie takiego porodu

      Skomentuj


        Odp: Mam drobny kłopot!

        na tym forum jest spoko, wszyscy są grzeczni, nie przejmuj się złymi komentarzami, to zazwyczaj tylko żarty. to nic złego pytać jak się czegoś nie wie, pozdrawiam

        Skomentuj


          Odp: witam wszystkich

          witaj polecam poszukać w sieci ciuszków, mamy sprzedają w całych pakach, wpisz w dowolnym portalu gdzie coś sprzedają "mega paka" wybierz kategorię odzież dziecięca i będzie mnóstwo ofert, polecam

          Skomentuj


            Odp: Witam

            witaj, nie przejmuj się, stopniowo powoli można odzwyczaić dziecko, dawaj jak najczęściej butlę, powolutku się odzwyczai, mój też uwielbia.

            Skomentuj


              Odp: Witam!

              witamy witamy, o zdrowie pytamy, życzę zdrówka, wam i waszym maluszkom, piękna dziś pogoda we wrocławiu, mam nadzieję, że u was też

              Skomentuj


                Odp: Witam na forum

                powodzenia przy porodzie, to nie takie straszne jak piszą, nic się nie bój, uczucie cudowne jak przytulasz maluszka który cię kopał przez 9 miesięcy =]

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Ciekawytata się wita

                  witaj drogi tato, wspieraj swoją kobietę, bo to najważniejsze w ciąży, fajnie, że się interesujesz tą tematyką, szczęśliwego rozwiązania

                  Skomentuj


                    Odp: Witam z Poznania

                    witam ciebie na forum, czekamy na te pytania świeżo upieczonej mamy, chętnie się wypowiemy i wesprzemy

                    Skomentuj


                      Odp: Hello

                      witam, szybko minie ci czas do lipca, jeśli mogę coś doradzić, to naciesz się jeszcze tym spokojem który jest w domu zanim pojawi się dziecko, później zatęsknisz za nim

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: akuku!

                        powodzenia, fajnie , że trafiłaś na to forum, tu dowiesz się wielu ciekawych informacji, serdeczne pozdrowienia i dobrego samopoczucia.

                        Skomentuj


                          Odp: Witam Mamy!

                          witaj, dobrze trafiłaś, tu możesz poznać dużo mam, ja mam już rocznego maluszka, także służę radą w razie pytań

                          Skomentuj


                            Odp: Witam

                            witaj, tu możesz skorzystać z naszego doświadczenia i my liczymy na twoje doświadczenie i wiedzę, miłego pisania

                            Skomentuj


                              Odp: Witam ciężaróweczki

                              witaj, szczęśliwego noszenia brzuszka, obyś spokojnie przetrwała całą ciążę, uważaj na rozstępy, bo przychodzą z zaskoczenia powodzenia

                              Skomentuj


                                Odp: Cześć

                                cześć Diana, ładne imię , ale może napiszesz coś więcej o sobie? czy masz maluszka, czy może jesteś w ciąży, pozdrowienia

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X