Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jestem nowa - pomożecie :)?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Witam

    Jestem mamą 17 dniowej Ewci

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Witam

      witam - ja jestem Justyna mam 20 miesięcznej Zosia, ale masz kruszynkę w domku ,

      Skomentuj


        witam

        Witam. Mam na imię Jarek,25 lat. Moje zamiłowania poza pracą to elektronika i moda. Będę to czasem wchodził aby poznać opinie użytkowników na różne tematy dotyczące dziecka. Pozdrawiam
        bramy września

        Skomentuj


          Odp: witam

          Witamy serdecznie, i zapraszamy równiez do komentowania :-)

          Skomentuj


            Odp: witam

            Napisane przez drozdrjarek Pokaż wiadomość
            Witam. Mam na imię Jarek,25 lat. Moje zamiłowania poza pracą to elektronika i moda. Będę to czasem wchodził aby poznać opinie użytkowników na różne tematy dotyczące dziecka. Pozdrawiam
            Witam i bardzo chętnie poczytam męskie rady i spostrzeżenia

            Skomentuj


              Odp: Witam

              Witam. Jestem Teresa mama 3 letniej Zuzi i 3 miesięcznego Fabianka.
              Mieszkam w województwie dolnośląskim

              Skomentuj


                Odp: Witam

                mam rocznego synka i niedługo mam nadzieję pojawi się kolejny bobas, trzymajcie kciuki, by łatwo poszło z poczęciem, pozdrawiam

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: witam

                  witajcie, dużo można się na tym forum dowiedzieć, moje maluszki zdrowo się chowają poniekąd dzięki informacjom z tego forum, polecam

                  Skomentuj


                    Odp: czołem!

                    cześć wam mam fajne dziecko i drugie w planach, życzę wszystkim zdrowych zadowolonych pociech, mam nadzieję, że moje szybko urośnie

                    Skomentuj


                      Odp: siemka

                      witaj Zbyszek, masz fajne hobby, a dzieci lubisz ? bo to forum o dzieciach, jak myślisz, można połączyć twoje hobby z zabawą z maluchem.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: siemka

                        tak tak, wiemy to już z poprzednich postów, w ilu wątkach to jeszcze napiszesz ? nie to bym nie lubiła twojego wątku, ale wystarczy jeden

                        Skomentuj


                          Odp: witam

                          witajcie, mam prześlicznego synka karolka, oraz córeczkę w planach blankę, trzymajcie kciuki by się udało z drugim tak pięknie jak z pierwszym

                          Skomentuj


                            Odp: witam

                            Witaj Piotrze, a masz dzieci ? witajcie, mam prześlicznego synka karolka, oraz córeczkę w planach blankę, trzymajcie kciuki by się udało z drugim tak pięknie jak z pierwszym

                            Skomentuj


                              Odp: Witam wszystkich

                              życzę powodzenia, na pewno ci się wszystko uda, tylko bądź silna, dzieci to zawsze tak na prawdę wsparcie, wystarczy że się uśmiechają do nas

                              Skomentuj


                                Odp: Natalia wita

                                witajcie, mam prześlicznego synka karolka, oraz córeczkę w planach blankę, trzymajcie kciuki by się udało z drugim tak pięknie jak z pierwszym

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X