Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jestem nowa - pomożecie :)?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Witam wszystkich

    Cześć Dziewczyny

    mam na imię Daniela i jestem z Wrocławia. Niestety od kilku lat sama wychowuje dziecko i czasami brakuje mi odpowiedzi na podstawowe pytania... Mąż zostawił mi duży dom, jednakże koszty ogrzewania są coraz większe (gazowe), chciałabym więc je zmienić na jakieś bardziej ekonomiczne... Na stronie Instal Technik wyczytałam, że najlepsze jest teraz ogrzewanie podłogowe połączone z automatyką pokojową. Dzięki temu będę mogła mieć różną temperaturę w różnych pomieszczeniach. Niestety wiem też, że taki system może troszkę kosztować... Orientuje się ktoś może jakiego rzędu jest to wydatek? Oraz ile zajmuje instalacja takiego ogrzewania? Wklejam też przykładowy projekt

    Wygląda to całkiem ok... Co myślicie?
    Czy lepiej jednak ekogroszek, pellet??

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Witam wszystkich

      Witaj
      Mąż robił u nas w domu ogrzewanie podłogowe w łazience i w przedpokoju i jest to super sprawa a koszt niewielki tylko ze my mamy podłączone do pieca w którym palimy a to zupełnie inaczej niż Ty opisujesz.

      Skomentuj


        Odp: Witam wszystkich

        jest to fajna rzecz tylko nie wiem czy konieczna w calym domu - raczej te systemy sprawdzaja sie w lazienkach ewentualnie tam gdzie sa plytki, instalacja nie zajmuje duzo czasu - my mamy w lazience i podobnie jak u pradip tez jest to poleczone z piecem w piwinicy

        Skomentuj


          Odp: Witam wszystkich

          Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
          jest to fajna rzecz tylko nie wiem czy konieczna w calym domu - raczej te systemy sprawdzaja sie w lazienkach ewentualnie tam gdzie sa plytki, instalacja nie zajmuje duzo czasu - my mamy w lazience i podobnie jak u pradip tez jest to poleczone z piecem w piwinicy
          Wiesz co mąż chciał zrobić też w salonie pod panelami i stwierdziłam ze nie ma sensu bo drewno jest ciepłe ale jak poszliśmy do domu znajomych i oni mieli ciągnięte po całości to teraz żałuję że jednak nie zrobiliśmy jak mąż chciał.

          Skomentuj


            Odp: witam

            witajcie jestem nowa na forum

            Skomentuj


              Odp: witam

              Witamy i do komentowania zapraszamy :-) Ja jestem Mgda, mam 10 letnią córke Oliwkę i drugą córcie w drodze..będzie z nami już niedługo..

              Skomentuj


                Odp: witam

                Napisane przez kaki1heya Pokaż wiadomość
                witajcie jestem nowa na forum
                Witaj napisz coś o Was

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: witam

                  Witaj Piotrze

                  Skomentuj


                    Odp: witam

                    Też przyłączam się do grona witających mam 10 miesięczną córcie Aleksandrę.

                    Skomentuj


                      Odp: witam

                      Ja również Cię witam. Mam na imię Teresa i jestem mamą dwójki dzieciaczków, 3 letniej Zuzi i 3 miesięcznego Fabianka.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        siemka

                        Witam wszystkich użytkowników. Jestem Zbyszek, mam 35 lat, moje hobby to głównie kino i motoryzacja
                        szrot września

                        Skomentuj


                          Odp: siemka

                          Napisane przez zbychgmateja Pokaż wiadomość
                          Witam wszystkich użytkowników. Jestem Zbyszek, mam 35 lat, moje hobby to głównie kino i motoryzacja
                          Witaj między nami głównie mamami

                          Skomentuj


                            czołem!

                            Cześć! Mam na imię Darek, 30 lat, moje hobby to przede wszystkim zdrowie a w tym wegetarianizm. Jestem nowy na tej stronce,myślę, że zostanę tutaj na długi czas. Pozdrawiam użytkowników.
                            wulkanizacja poznań

                            Skomentuj


                              Odp: czołem!

                              Witam Cię. Mam na imię Teresa jestem mamą dwójki dzieciaczków.
                              Myślę że zostaniesz z nami bo jest tu bardzo ciekawie i przyjemnie się pisze o różnych sprawach.

                              Skomentuj


                                Odp: czołem!

                                Napisane przez darodkamie Pokaż wiadomość
                                Cześć! Mam na imię Darek, 30 lat, moje hobby to przede wszystkim zdrowie a w tym wegetarianizm. Jestem nowy na tej stronce,myślę, że zostanę tutaj na długi czas. Pozdrawiam użytkowników.
                                Witaj i zostań z nami to będziesz nam podrzucał fajne bezmięsne przepisy

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X