Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jestem nowa - pomożecie :)?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: witam wszystkich

    Ja mam trochę ciuchów ale raczej dla starszych dzieci i po mnie :-) Czy takie mogą być? I jak to ma wyglądać? Przesłąć zdjęcia na maila?

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: witam wszystkich

      Napisane przez 23ka-ta_rzyn Pokaż wiadomość
      witam serdecznie,
      nazywam się Kasia i mam 23 lata. Jestem młodą mamą 1,5 rocznej córeczki i chciałabym się podzielić z wami pewnym ciekawym rozwiązaniem na zarobienie pieniędzy. Pracuję w marketingu sieciowym w firmie MLM (sprzedaż produktów Betterware) . Ale też sprzedaję ubrania dla kobiet,mężczyzn i dla dzieci,różne akcesoria itp. Jeżeli ktoś ma do sprzedania ubrania czy coś co jest nie potrzebne ,chętnie to kupię.
      Podpinam się pod pytanie Macdzi jak to miałby wyglądać? Interesują Cie konkretne rzeczy? Jeśli coś Ci się spodoba odbierasz osobiście czy trzeba wysyłać?

      Skomentuj


        Mam drobny kłopot!

        Jest to mój poczštkowy post, więc na poczštek chcę się pokazać. Jestem Janek oraz mieszkam obecnie za granicš. Zarejestrowałem się na forum i zaczšłem pisać, bo nie mogłem odnaleŸć odpowiedzi na trapišce mnie zapytania na innym forum. Okazało się. Że marnowałem czas na innej stronie, na której pisali sami niepoważni ludzie. Mam cichš nadzieję, że tutaj będzie trochę inaczej. Lubię popisać na różne tematy - nieraz niezmiernie istotne, a nieraz wyraŸnie szablonowe. Istotne, żeby było kulturalnie oraz naturalnie na temat. Chcę pozostać z wami trochę dłużej, aniżeli na poprzednim forum.

        Skomentuj


          RE:

          Czołem! Nie powinieneś bać się tego, że na forum znajdziesz żartownisi, którzy żartują z każdego tematu. Naturalnie, jest tu humor czy inne żarty, ale w umiarkowanym tonie. Jeśli chcemy porozmawiać na istotny temat - tak robimy, starając się uratować wysoką merytorykę wypowiedzi. Uwierz, na forum mamy wieloletnich internautów i to się liczy. Nawiasem mówiąc zobacz wcześniejsze teksty oraz przekonaj się sam, jak to wygląda. Miło poznać oraz mam cichą nadzieję, że spędzimy tu wraz wiele sielskich chwil.

          Skomentuj


            Witam serdecznie

            witam serdecznie,
            nazywam się Julita i mam 31 lat. Jestem mamą 3,5 letniej córeczki. Mam nadzieję, że miło tutaj spędzę trochę czasu

            Skomentuj


              Odp: Witam serdecznie

              Witaj na forum

              Skomentuj


                Odp: Witam serdecznie

                Witam

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Witam serdecznie

                  Witajcie

                  Skomentuj




                    Ja rownież Witam wszystkich nazywam sie Edyta i jestem w 6 tygodniu ciąży to pierwsza moja ciąża.

                    Liczę na miło tutaj spedzony czas z Wami i czytanie wielu ciekawych artykułów oraz wszystkich ciekawych informacji ))

                    Skomentuj


                      Odp:

                      Witaj i gratuluję

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp:

                        Witam i gratuluję PO uśmieszkach widać jaka jestes mega szczęśliwa
                        Zapraszam do rozmów na forum

                        Skomentuj


                          Odp:

                          Witamy serdecznie na pewno poczytasz to wiele interesujących postów. Ja bardzo żałuję że będą w ciąży nie wiedziałam o jego istnieniu!

                          Skomentuj


                            Odp:

                            Oj tak! Jestem meeeega szczęśliwa ale rownież mega przerażona - za każdym razem kiedy coś jest inaczej mam mnóstwo obaw ale to chyba normalne, w końcu to pierwsza ciaza i baaaaaaardzo jej chce ))))

                            Cieszę sie, ze tutaj trafiłam i że jest tutaj tak miłe towarzystwo

                            Skomentuj


                              Odp:

                              jjmka - nie zawsze taka niespodziewana niespodzianka musi być "zła". Zobaczysz, wszystko będzie dobrze a z czasem jak zacznie rosnąć Ci brzuszek Ty sama zaczniesz rosnąć- w uśmiechy i radość !

                              Skomentuj


                                Odp:

                                Napisane przez edda88 Pokaż wiadomość
                                jjmka - nie zawsze taka niespodziewana niespodzianka musi być "zła". Zobaczysz, wszystko będzie dobrze a z czasem jak zacznie rosnąć Ci brzuszek Ty sama zaczniesz rosnąć- w uśmiechy i radość !
                                jjamka czyżbym o czymś nie wiedziała ??? edda88witamy serdecznie ja jestem jutii - mama 19 miesięcznej Zosi

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X