Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jestem nowa - pomożecie :)?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: akuku!

    To identycznie jak ja 26 tydzień :-) ale fajnie :-))) a jak się czujesz?

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: akuku!

      kat-rinaa witamy na forum ))

      Skomentuj


        Odp: akuku!

        macdzia czuję się fantastycznie, czasem męczy mnie zgaga, ale rekompensuje mi to mój wiercipięta a Ty jak się czujesz?

        Skomentuj


          Odp: akuku!

          Mnie też właśnie męczy zgaga ale staram się z nią jakoś walczyć :-) nie zawsze się udaje ale daję radę..bo tak jak napisałas, rekompensuje mi to moja wiercipięta he he ;-)

          Skomentuj


            Ciekawytata się wita

            Witam, was szczęśliwe kobiety Jeszcze trochę i sam zostanę szczęśliwym tatusiem. Nie wiem czy to forum cieszy się dużą popularnością wśród płci męskiej, ale mam nadzieję, że nie będziecie na mnie patrzeć krzywym okiem. Chciałbym się jak najwięcej dowiedzieć, aby moja partnerka była zaskoczona jakiego ma za*********istego faceta ;] Czasami przygniata mnie myśl, że tak młodo zostanę ojcem, lecz chyba bardziej rozpiera mnie duma i ciekawość kiedy zacznie mówić, kiedy zostanie światowej klasy piłkarzem... Jak zobaczycie jakieś głupie pytanie na forum to z pewnością ja.

            Skomentuj


              Odp: Ciekawytata się wita

              Witam Cię serdecznie z tego co zauważyłam to tatusiów mało mamy tutaj, więc fajnie że dołączyłeś do nas! Głupich pytań nie ma, więc jakby co śmiało pytań, jest tu dużo doświadczonych mam, które chętnie dzielą się swoją wiedzą Miłego pisania życzę!!

              Skomentuj


                Hello

                Hej, no i na mnie niedługo przyjdzie czas. Już jestem przerażona. Oby tylko w Lipcu nie było gorąco. Tak w ogóle, to jestem Eliza i witam wszystkich serdecznie , zarówno obecne mamy jak i przyszłe
                Prowadzę własny blog ślubny Naślubnymkobiercu.pl. Zapraszam wszystkich zainteresowanych. Niedługo również dołączę do Waszego zacnego grona .

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Hello

                  Witam )
                  Do lipca jeszcze trochę czasu Zapraszamy do rozmów na forum

                  Skomentuj


                    Odp: Ciekawytata się wita

                    To świetnie, może za jakieś 25 lat założy tu konto mój potomek, więc dobrze by było, aby dobrze forumowa społeczność o niego dbała

                    Skomentuj


                      Odp: Ciekawytata się wita

                      Witam na forum. Fajnie że tatusiowie też czasem są ciekawi i zaglądają na różne fora. Na pewno wiele się dowiesz od nas kobiet, ale my również z chęcią wysłuchamy Ciebie.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Ciekawytata się wita

                        Witam serdecznie Czasem warto też poznać męski punkt widzenia na różne sprawy

                        Skomentuj


                          Witam z Poznania

                          Cześć, jestem Ania - mama cudownej Zosi. Babyonline śledzę od początku ciąży, teraz chciałabym się troszkę uaktywnić. Bo im dłużej jestem mamą tym więcej mam pytań

                          Skomentuj


                            Odp: Witam z Poznania

                            adirfa - witamy na forum i zapraszamy do rozmów

                            Skomentuj


                              Odp: Ciekawytata się wita

                              JA również witam Nie obawiaj się, że będziesz bądź już jesteś młodym tatą ! ! ! Sama jestem młodą mamą i mam młodego męża ha Jak urodziłam miałam zaledwie 20 lat, a mąż 23, więc do najstarszych nie należeliśmy Mój mąż też powtarza, że już się nie może doczekać, kiedy nasz syn będzie mówił)szczególnie "tata" -.- i kiedy będzie mógł z nim grać w koszykówkę He he

                              Skomentuj


                                Odp: Ciekawytata się wita

                                haha ale pomyśl też tak młody tatuś, synek będzie miał 15 lat a Ty dalej będziesz młodym tatusiem Ja akurat miałam 22 lata jak urodziłam synka a mój mąż miał 29 lat Fajnie jest być młodym rodzicem

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X