Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wrocław i okolice

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wrocław i okolice

    Ta druga drzemka trochę późnawo i przydługa nie, Bo jak zaśnie 14-15
    to budzi się 16.30-17.30. A 9 miesięczny malec jeszcze nie ma możlwości
    takiego szaleństwa jak strasze dzieci. Może mu tą drzemkę ciut szybciej
    zaproponować? Julia jak miała 10 miesięcy spała raz dziennie około 12
    maksymalnie 2 godziny. Ale ona nie lubiła nigdy spać w dzień. Teraz mając
    niecałe dwa latka nie śpi wcale.
    Ja na dziś uciekam.
    Mam nadzieję, że dzisiaj maluszek da pospać

    Pozdrawiam i zaglądaj do nas często.


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wrocław i okolice

      Witam !!!!
      Niestety ta nocka była taka sama jak poprzednia , trudno muszę się uzbroić w cierpliwość . Ale spróbuje tą drugą drzemkę maluchowi skrócić , może to poskutkuje . Dziękuję za rady i życzę miłego dnia .








      Skomentuj


        Odp: Wrocław i okolice

        witam
        u nas ze spaniem też były problemy- Krzyn wstawał, co 1,5-2,5 h. Jak przespal ciągiem 3h to był sukces. Od kiedy oduczyliśmy go nocnego jedzenia problem sie skończył. Zupełnie jak u Nusiakovej Zdarza się, że wstaje raz w nocy, ale po przytuleniu idzie dalej spać. Tez uważam, że druga drzemka jest za długa. U nas mały śpi dwa razy po 30 min i raz około 1- 1.30. Z tym ,że to dłuższe spanie jest ok 13.
        No a u nas bez zmian. Ewelka kaszle i ma katar no i jutro zostaje z nami, a z Krzyniem lepiej. We wtorek oboje jadą ze mną do lekarza. Szkoda bo tyle śniegu, że mozna bylo by na sanki wyjść, ale niestety


        Skomentuj


          Odp: Wrocław i okolice

          hej witam nowa mame
          dla pocieszenia powiem ze moj Mati ma 7 miesiecy i tez wstaje co 2-3h w nocy kiedys wstawal tylko 2 razy na teraz mu sie poprzestawialo
          u nas choroby ciag dalszy jesli goraczka nie ustapi do jutra mamy skierowanie do spzitala zakaznego mam nadzieje ze jednak bedzie dobrze bo na sama mysl juz mi sie plakac chce
          buczku ja tez bym poszla na te sanki ale coz
          sniegu tyle ze nie da rady wyjechac z parkingu
          Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

          http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







          Skomentuj


            Odp: Wrocław i okolice

            Witam !!!
            Dziękuję za rady ,mam nadzieję że poskutkuje .
            Życzę Wam aby wasze pociechy szybko wyzdrowiały , bo zdrówko u takich maluchów najważniejsze . Odpukać Konradek mało choruje i oby tak zostało . .
            Pozdrawiam wszystkie mamy i oczywiście dzieciaczki .








            Skomentuj


              Odp: Wrocław i okolice

              Olcm i jak u Was? mam nadzieję, że jednak nie skończyło się w szpitalu. U nas lepiej, Krzysiowi jeszcze kaszelek został i czasem coś mu z nosa poleci. Za to Ewelka rozkłada się na całego, jedynie nie ma gorączki, ale jak zakaszle to aż mnie ciarki przechodż. Jedziemy dziś na kontrolę i mam jednak nadzieję, że nie skończy się antybiotykiem. Dużo zdrówka dla Matiego.


              Skomentuj


                Odp: Wrocław i okolice

                Napisane przez dosia-pati Pokaż wiadomość
                WITAM !!!!
                Jestem mamą 9 miesięcznego maluszka o imieniu Konradek mieszkamy we Wrocławiu w Śródmieściu . Mam do Was pytanie - mój maluszek ma problem ze spaniem w nocy , budzi się kilka razy w nocy z wielkim krzykiem . Nie wiem za bardzo co robić moze wy mi pomożecie . Kłade go spać między 20-21 ładnie zasypia , ale po jakiś 2 godzinach zaczyna się budzenie co 2 - 3 godziny . Już nie wiem co robić . Pozdrawiam

                u nas jest dokladnie tak samo tyle ze Oliwierek ma 5 miesiecy...tez jestem ze srodmiescia




                http://mamaczytata.pl/pokaz/8398/oliwierek MAMUSIA CZY TATUS???

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wrocław i okolice

                  Dziewczyny mowicie zeby nie dawac mleczka w nocy jak sie obudzii...ja karmie piersia i moj maly jak sie budzi to nie chce cycusia tylko placze...moze snia mu sie jakies koszmary??




                  http://mamaczytata.pl/pokaz/8398/oliwierek MAMUSIA CZY TATUS???

                  Skomentuj


                    Odp: Wrocław i okolice

                    hej u nas juz lepiej jakos wczoraj dzikei Bogu goraczki nie bylo i w nocy juz lepiej tylko teraz ciagle placze bo chyba go to swedzi nigdzie nie jest w stanie usiedziec dluzej niz 5 min nawet na raczkach ale to juz przezyjemy
                    oj buczku Ty to tez sie masz dzieciaczki na zmiane chore tez zycze duzo zdrowka
                    co do spania w nocy to goshe to moze skoro nie glodny wystarczy go przytulic moj tez sie czasami budzi z placzem albo poplakuje sobie przez sen ale jak uslyszy moj glos to sie uspokaja
                    Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                    http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                    Skomentuj


                      Odp: Wrocław i okolice

                      Olcm dobrze, że z u Was gorączka już spadła. Teraz z Matim powinno być z dnia na dzień coraz lepiej. My po lekarzu i z Krzyniem lepiej aEwela nie ma zmian osłuchowych więc to chyba przeziębienie i mamy tydzień posiedzieć w domku, no i nie mamy antybiotyków
                      Goshe chyba dziecko w takim wieku nie ma jeszcze koszmarów, przynajmniej tak mi się wydaje. Może jak ma za dużo wrażeń w dzień to tak może reagować. U nas Krzyn też się czasem przebudza w nocy i wtedy wystarczy go przytulić i idzie dalej spać. A to już od dawna trwa?


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wrocław i okolice

                        Napisane przez goshee Pokaż wiadomość
                        Dziewczyny mowicie zeby nie dawac mleczka w nocy jak sie obudzii...ja karmie piersia i moj maly jak sie budzi to nie chce cycusia tylko placze...moze snia mu sie jakies koszmary??
                        Goshee Twój maluszek to chyba właśnie jeszcze za mały jest, żeby mu się
                        koszmary śniły. Tak jak pisze Buczek że to może być po dniu pełnym wrażeń.
                        Tak samo chyba za mały jest jeszcze na regulację nocnego jedzonka.
                        Ja bym jeszcze poczekała. No niestety taki urok dzieciaczków, że budzą się
                        w nocy


                        Skomentuj


                          Odp: Wrocław i okolice

                          Napisane przez goshee Pokaż wiadomość
                          Dziewczyny mowicie zeby nie dawac mleczka w nocy jak sie obudzii...ja karmie piersia i moj maly jak sie budzi to nie chce cycusia tylko placze...moze snia mu sie jakies koszmary??
                          Może po prostu potrzebuje poczuć bliskość mamy - tak mają niektóre bobasy . Mi poradziła pediatra abym małego głaskała po główce jak się obudzi z płaczem . A tak poza tym to maluchowi śnią się przeżycia z całego dnia - tak słyszałam .
                          Pozdrawiam













                          Skomentuj


                            Odp: Wrocław i okolice

                            Kochane to ja go za kazdym razem jak tak placze przytulam czasem to wystarczy bo od razu sie uspokaja a czasem musze go wybudzic ze snu (bo on tak przez sen placze) ponosic troszke i dopiero zasypia a trwa to od jakis 2 miesiecy co prawda nie co noc ale bardzo czesto...a kiedys tak pieknie spal ehh o 20 zasnal i do 5 rano dopiero na cycuszka
                            no nic chyba poprostu musze to przetrwac
                            Buczek i Olcm duzo zdrowka dla Waszych dzieciatek bo czytalam ze biedactwa choruja:/




                            http://mamaczytata.pl/pokaz/8398/oliwierek MAMUSIA CZY TATUS???

                            Skomentuj


                              Odp: Wrocław i okolice

                              hej hej
                              co slychac ?
                              u nas juz lepiej strupki odpadaja tylko nie wiek jak sie pozbyc tego fioletu:/
                              z nocy na noc jest coraz lepiej moze uda nam sie kiedys przespac cala<takie moje marzenie>
                              a jak u Was?
                              Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                              http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                              Skomentuj


                                Odp: Wrocław i okolice

                                Olcm dobrze, że z Matim coraz lepiej i że wraca do formy. Przynajmniej jedna chorobę wieku dziecięcego masz już za sobą U nas jest też już lepiej. Krzyń już praktycznie nie ma objawów choroby, a Ewelka coraz mniej kaszle. Ma jeszcze dość duży katar. A co do spania nocnego to u nas Krzyń zaczął spać kiedy przestał jeść w nocy. Kiedy odstawiłam go od cyca w nocy to śpi. Budzi się czasem koło 3,40 tak jak dziś wystarczy, że go przytulimy i dalej idzie spać.


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X