Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Trójmiasto

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Odp: Trójmiasto

    Aredzimska pisałaś że mieszkasz na Osowie. Też kiedyś tam mieszkałam przez jakiś czas. Czytałam też, że szukasz żłobka dla Amelki. Ja niestety żadnego nie znam, a nawet nie miałabym serca oddać Małej w takie miejsce... nio ale wiadomo, że żłobek żłobkowi nie równy a co do niani to ja na razie się nie wybieram do pracy więc 2 dziewczynki pod opieką w podobnym wieku a jak

    Ale mroźno... normalnie mam już dość... lubie zimę ale nie jak jest taki mróź...

    No nic, do usłyszenia, może w końcu ten wątek się jakoś rozkręci...
    Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Odp: Trójmiasto

      Hej dziewczyny, wątek sie na pewno rozkreci. Witam wszystkie serdecznie jestem z Pucka i ide lepić wigilijne uszka. Pozdrawiam.

      Skomentuj


        #78
        Odp: Trójmiasto

        Napisane przez ania108 Pokaż wiadomość
        Hej dziewczyny, wątek sie na pewno rozkreci. Witam wszystkie serdecznie jestem z Pucka i ide lepić wigilijne uszka. Pozdrawiam.
        Witam Cię w naszym gronie



        Jamirka Co do żłobka to tylko chciałam się zorientować czy jest coś godnego polecenia. podobno te na Osowie są super. Nowe, ale prywatne. Ostatnio coraz więcej mówią o tym, że dzieci lepiej się wychowują w towarzystwie innych dzieci więc może to nie takie złe wyjście . Prawdopodobnie wrócę do pracy na pół etatu, więc Amelką zajmie się babcia
        Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie
        aredzimska

        Skomentuj


          #79
          Odp: Trójmiasto

          hej hej ,
          dawno nie zaglądałam aż wstyd.
          Widzę ,że powoli wątek nabiera postów(oby tak dalej)

          Jak Wam minęły święta??Gwiazdor był
          U nas O.K , bez żadnych rewelacji , mogłoby być lepiej...

          Najbardziej zadowolona była oczywiście Amesia
          Amelia 12.03.08

          Skomentuj


            #80
            Odp: Trójmiasto

            Święta, święta i po świętach...
            Wigilia super, pierwsza Amelki, rodzinnie i nawet spokojnie. spędziliśmy ją u moich rodziców. Była siostra z rodzinką i ciocia z wujkiem i kuzynem oraz Romka rodzice z babcią i jego bratem Trochę nas było. Gwiazdor oczywiście był wszyscy zadowoleni.
            W pierwszy dzień świąt jechałam do Chojnic na wesele. Amelka została u dziadków, więc się wybawiłam i nawet wyspałam
            I tak minęło....

            ColorWomen zanim doczytałam, że będziesz ciocią to już chciałam gratulować ciąży
            Pozdrawiam
            aredzimska

            Skomentuj


              #81
              Odp: Trójmiasto

              Haha powiem Ci ,że nie Ty jedna pomyślałaś że ja w ciąży
              Super że święta minęły rodzinnie. Aż przypomniałam sobie Amesi pierwszą Wigilie
              Amelia 12.03.08

              Skomentuj


                #82
                Odp: Trójmiasto

                Dziewczyna jak przygotowania do sylwestra? Gdzie spędzacie ten wieczór/noc??
                aredzimska

                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  Odp: Trójmiasto

                  Hej

                  Colorwomen też tak pomyślałam o tej ciąży dopiero na końcu że będziesz ciocią i też chciałam już gratulować hi hi

                  A co do Sylwestra to my siedzimy w domku z Małą także i pierwsze wspólne Święta i Sylwester

                  A jak u Was ??
                  Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







                  Skomentuj


                    #84
                    Odp: Trójmiasto

                    My też w domku
                    Może znajomi z synkiem przyjdą do nas, chociaż myślę że raczej spędzimy ten wieczór w 3
                    No cóż takie życie. Dziadkowie idą się bawić, więc nie ma z kim zostawić małego urwisa
                    aredzimska

                    Skomentuj


                      #85
                      Odp: Trójmiasto

                      Dokładnie w dzisiejszych czasach dziadkowie się bawią a rodzice siedzą z dziećmi
                      Moi idą na jakąś imprezkę, młodzieżowo
                      Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #86
                        Odp: Trójmiasto

                        hehej,
                        my idziemy na sylwka do moich tesciow, nie wyszlo zadne wyjscie, bo znajomi ida na impre z 270zl od osoby, no za tyle to mi sie nie chce, bo to nie warte tej kasy,

                        swieta udane , wigilia u tesciow w 2 dzien swiat 50ta rocznica moich dziadkow a w niedziele moi rodzice z dziewczynami nas nawiedzili,(bo u nich rozgardiasz przeprowadzkowy)

                        teraz od nowego roku zaczynamy szykowac wyprawke dla nowej dzidzi i zmieniac organizacje pokoiku.

                        zastanawiam sie nad jezdzaca kolyska, ale moze i tak malenstwo bedzie calyczas ze mna w lozku , albo w wózku(w sumie na poczatku chyba moze byc nie? wazne tylko zeby byla wygodna gondola.

                        nie wiem jak urzadzic dla dwojki kiszkowaty pokoj 214/400,i tak zle i tak nie dobrze

                        Skomentuj


                          #87
                          Odp: Trójmiasto

                          Pieczulka dokładnie na początku i tak dzidzia będzie cały czas z Tobą w łóżku, bo wiadomo nie ma to jak cycuś mamy a co do gondoli to musi być duża i dość szeroka !! ja kupiłam wózek ale niestety gondola była mała i tak Mała wytrzymała w niej do ok 6mc, potem już spacerówka, ale w pozycji leżącej bądź półleżącej...
                          a chcesz kupić tylko kołyskę czy łóżeczko też ??
                          Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







                          Skomentuj


                            #88
                            Odp: Trójmiasto

                            Przyjemności w dotyku,
                            Słodkości w przełyku,
                            Szelestu w kieszeni,
                            I słońca promieni,
                            Oraz by Rok cały
                            Po prostu był wspaniały !
                            aredzimska

                            Skomentuj


                              #89
                              Odp: Trójmiasto

                              a co do wózka, ja mam bebecar stylo at, gondola bardzo duża. kupiłam na allegro używany i jestem bardzo zadowolona małą długo w niej jeździła, a raczej należy do dużych dzieci
                              aredzimska

                              Skomentuj


                                #90
                                Odp: Trójmiasto



                                witam W Nowym Roku Dziewczynki!!!


                                aredzimska

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X