Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Trójmiasto

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Trójmiasto

    O pierwsze kroczki?świetnie

    Moja póki co zdrowa jak ryba
    Amelia 12.03.08

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Trójmiasto

      No u nas dziś już też ok, ale jutro mamy basen, mam nadzieję że mała się nie przeziębi. Zazwyczaj długo się zbieramy, najpierw ubieramy , suszymy potem jeszcze z 25 min czekamy aż ochłonie i dopiero na dwór
      aredzimska

      Skomentuj


        Odp: Trójmiasto

        Napisane przez aredzimska Pokaż wiadomość
        No u nas dziś już też ok, ale jutro mamy basen, mam nadzieję że mała się nie przeziębi. Zazwyczaj długo się zbieramy, najpierw ubieramy , suszymy potem jeszcze z 25 min czekamy aż ochłonie i dopiero na dwór
        Napewno wszystko będzie Ok
        Amelia 12.03.08

        Skomentuj


          Odp: Trójmiasto

          Dzięki wielkie. A co u Was? Amelka bez smoczka? udało się odstawić?
          aredzimska

          Skomentuj


            Odp: Trójmiasto

            Napisane przez aredzimska Pokaż wiadomość
            Dzięki wielkie. A co u Was? Amelka bez smoczka? udało się odstawić?
            Tak tak , nie mamy smoka juz od pazdziernika a Amelka o niego nie zawołała ani razu.
            Obecnie uczę ją nocnika,wczoraj 7 wpadek , dziś 5 trafień i jedno pudło
            A pozatym rozgadała się pannica
            Amelia 12.03.08

            Skomentuj


              Odp: Trójmiasto

              No proszę! w takim razie gratulacje! My dziś kupiliśmy nocnik, ale jeszcze za wcześnie więc na razie Amelka tylko się mu przygląda
              aredzimska

              Skomentuj


                Odp: Trójmiasto

                Napisane przez aredzimska Pokaż wiadomość
                No proszę! w takim razie gratulacje! My dziś kupiliśmy nocnik, ale jeszcze za wcześnie więc na razie Amelka tylko się mu przygląda
                Ja po 18m-cu zaczęlam uczyć ale na lajcie.Tylko pokazywałam , a teraz już ostro.
                Amelki to mądre dziewuchy
                Amelia 12.03.08

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Trójmiasto

                  Napisane przez ColorWomen Pokaż wiadomość
                  Amelki to mądre dziewuchy
                  Dokładnie!
                  A teraz już zmykam, dobranoc
                  aredzimska

                  Skomentuj


                    Odp: Trójmiasto

                    Przepraszam, że się nie odzywałam ale miałam ciężki weekend w pracy.
                    Aredzimska moja Gosia urodzila się 2 lutego. Na jaki basen chodzicie? dobre są tam warunki dla dziecka? - Gosia ma atopową skórę więc muszę uważać choć w sumie to w jeziorze w lecie pływała
                    My nie mamy czasu na myślenie o imprezie i nawet wolę nie myśleć bo mam zapowiedzianych ok 25 gości
                    a ząbków to mamy już serdecznie dosyć ... od jakiegoś czasu idą trójki albo czwórki ...
                    Pozdrawiamy

                    Skomentuj


                      Odp: Trójmiasto

                      Na basen chodzę do Dzidziusia, Z całego serca mogę polecić. Prowadzą zajęcia na Chełmie w szkole, na PG i na Witominie gdzieś. Nie wiem jak przy tych problemach skórnych - musiałabyś spytać się pediatrę. Przed przystąpieniem do zajęć trzeba podpisać papierek że pediatra wyraża zgodę.

                      Na blogu jest trochę zdjęć z basenu : zapraszam do obejrzenia
                      http://wodnyswiat.blogerki.pl/

                      strona basenu:
                      http://www.dzidzius.info/

                      A co do urodzin to niezłą imprezkę będziesz miała . U nas max 14 osób
                      aredzimska

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Trójmiasto

                        Aredzimska dzięki za info, myślę, że na wiosnę zaczniemy chodzić na basen - Gosia wodę uwielbia. Przez lato chodzilismy z nią nad nasze jeziora w Borowie i Sitnie, zresztą basen też był przez cale lato na tarasie rozlożony
                        Amelka superancko wygląda na tym zjęciu w wodzie
                        A o urodzinach to nawet mi nie przypominaj bo ja już nawet tydzień wolnego specjalnie wzięłam ...

                        Skomentuj


                          Odp: Trójmiasto

                          Na ten basen jest bardzo ciężko się dostać, trzeba obserwować stronę bo przez nią się zapisujesz. 3 min spóźnienia i już nie ma miejsc. Ale podobno najlepsi w trójmieście. Według mnie świetni trenerzy. Basenik mały, cieplejsza woda niż w normalnym. Dzięki za głosik na Amelkę
                          Last edited by aredzimska; 18-01-2010, 21:21.
                          aredzimska

                          Skomentuj


                            Odp: Trójmiasto

                            oj urodziny sie zbllizaja i u nas,
                            bede na pewno robila osobno kinderbal i impreze dorosłych (dla dziadkow, pradziadkow ) bo mamy male mieszkanko a jednak uwazam ze wazne sa dzieci,a mam znajomych i rodzine z maluchami wiec musze to jakos pogodzic.

                            Skomentuj


                              Odp: Trójmiasto

                              No właśnie my się zastanawiamy czy robić imprezkę dla znajomych i dzieci. To 7 par i 7 szkrabów Ciężko w domu ich pomieścić, Chyba zrobię tylko dla rodziny, a ze znajomych kto przyjdzie na kawkę to będzie
                              aredzimska

                              Skomentuj


                                Odp: Trójmiasto

                                Dzień dobry babeczki! jest tam kto?
                                aredzimska

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X