Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy ze Śląska :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    Bagnes wszystkiego naj dla Piotra i Pawła !!!!

    A buczek don't worry wazne ze na formum sie mniej wiecej widzimy. A moze keidys jednak gdzies ei spotkamy

    5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

    14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

    Skomentuj

    •    
         

      #92
      Buczek jak ci sie udało wkleic tego suwaczka?

      5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

      14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

      Skomentuj


        #93
        Napisane przez Skoczek Pokaż wiadomość
        P. S. Jak Wy to robicie, że Wasze zdjęcia są takie dddddduuuuuzzzziiiieeee???????
        Skoczku wrzucam najpierw zdjęcie na serwer, ja korzystam z www.fotosik.pl ale ta stronka co podała bagnes też jest fajna.
        Jak już wyślesz zdjęcie na serwer wtedy się wygenerują kody do umieszczenia na forum i jeden jest taki, że te zdjęcia są duże.
        plusem tych stron jest to, że jak jest duże zdjęcie (o dużej rozdzielczości)
        to nie trzeba ich edytować do mniejszych rozmiarów tak jak tutaj na forum.

        Napisane przez buczek71 Pokaż wiadomość
        bagnes ale słodkie bobasy Zresztą jak wszystkie pozostałe
        Widzę, że nikt z mojej "okolicy" nie dopisał się, więc na spacerek trudno mi się będzie z wami wybrać
        Jest dziewczyna (Nusiakowa) też z Wrocławia. Zaprosiłam ją do nas by Tobie nie było smutno

        Napisane przez delff Pokaż wiadomość
        Buczek jak ci sie udało wkleic tego suwaczka?
        Delff tutaj Aminka umieściła instrukcję jak sobie sprawić taki suwaczek
        http://www.mamacafe.pl/forum/showthr...465#post126465

        Ja myślę, że kiedyś uda nam spotkać

        Dziewczyny fajne babeczki jesteście, dzieciaczki Wasze przeurocze !!
        Bagnes a dla Twoich chłopaków buziaczki z okazji czteromiesięcznicy
        Julek: 10/3/2008

        Skomentuj


          #94
          Ja tam się nie przejmuję w końcu do Katowic autostradą mam około 3 h więc jak by się sprężyć to jak M w pracy to dała bym radę w te i z powrotem i jeszcze spacer bym zaliczyła


          Skomentuj


            #95
            Napisane przez buczek71 Pokaż wiadomość
            Ja tam się nie przejmuję w końcu do Katowic autostradą mam około 3 h więc jak by się sprężyć to jak M w pracy to dała bym radę w te i z powrotem i jeszcze spacer bym zaliczyła
            Nooo w sumie.. co racja to racja
            Julek: 10/3/2008

            Skomentuj


              #96
              Jedynie to zostaje jeszcze dograć termin, żeby wszystkim pasowało


              Skomentuj


                #97
                dokładnie. Poczekamy aż dziewczyny się uporają z zaliczeniami czy też egzaminami i trzeba się ugadać.
                Teraz pogoda może nie dopisać, ale np w jakieś bawialni może ??
                Julek: 10/3/2008

                Skomentuj

                •    
                     

                  #98
                  Witam
                  jak już się tak pokazujecie na zdjeciach to i my się pokazemy
                  Last edited by ankasos25; 27-06-2012, 19:35.
                  Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                  Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                  http://annalena4u.blogspot.com

                  Skomentuj


                    #99
                    ale z Was piękne hot mamuśki i dzieciaczki przesłodkie.
                    to ja też dodaje zdjęcie, to ja z Beniaminkiem, narazie w dwupaku, zdjęcia sprzed około tygodnia
                    Attached Files
                    3 pAźDzIeRnIkA nA ŚwIaT pRzYsZeDł BeNiAmInEk *:

                    Skomentuj


                      Szamana oo matko polko ale pieknie wyglądasz w ciąży
                      W ogóle Wy wszystkie piękne i szczupłe. Aż zazdroszczę

                      Ankasos Ty też niezła mamuśka
                      Julek: 10/3/2008

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Ankasos - ja Cię już troszeczkę znam! Bacznie przyglądam się życiu Waszego kwietniowego forum - zaczęłam już w ciąży, bo chciałam wiedzieć, jak to jest być już mamą i jakie problemy Was trapią. A teraz co jakiś czas sprawdzam, co sobie tam polecacie na ząbkowanie czy jak sprać plamy po obiadkach :P

                        Dość często się wypowiadasz i załączasz zdjęcia - Lenka jest piękna, taka śmieszka jak moja Edzia!
                        Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                        Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                        Skomentuj


                          chłopcy już po kąpieli i ćwiczeniach, zasypiają i dziekują za życzenia, oczywiście przesyłają buziaczki
                          Dziewczyny, ależ śliczne wszystkie wasze dzieciaczki, zresztą czy widział kto kiedy nieałdne dziecko? pannę młodą nieładną to widziałam i to nie jedną ale dziecka to nie...
                          szamana faktycznie ślicznie wyglądasz w ciąży, pasuje Ci po prostu...
                          A teraz idę chwilę odpocząć o 10 ostatnie jedzonko i spać, bo jutro rano znowu musimy jechać na rehabilitację.


                          Skomentuj


                            Witam Was kochane,
                            ostatnio coś zaniedbuję to forum ale kurcze rano wychodze,wracam wieczorem i jeszcze trzeba mieszkanie ogarnąc i czasu mi dla Was brakuje
                            Ale sie zimno zrobiło brrrr,jak dziś zaprowadzałam Alanka do przedszkola to pomyślałam że następnym razem muszę mu czapkę założyc,na termometrze tylko 11 stopni.Przyszła jesień w dosłownym tego słowa znaczeniu,zimno,szaro i ponuro.
                            Witam mamusie których jeszcze nie znam
                            Familly dobry pomysł z tym spotkaniem,ja bym również chętnie się z Wami spotkała tylko musiałabym dużo wcześniej znac termin żeby w pracy załatwic wolne.
                            Przedwczoraj miałam w pracy impreze integracyjną,fajnie było,potańczyliśmy sobie.A jak kierownik szalał na parkiecie
                            Bardzo lubię moją załogę w pracy,mimo że praktycznie wszyscy ode mnie młodsi to doskonale się z nimi dogaduję.
                            Muszę niedługo zacząc sie rozglądac za kurtką zimową dla Alanka bo dziś to na prawde zimny wiatr wieje i coś czuję że z każdym dniem będzie robic sie coraz zimniej.



                            Dawniej Marti

                            Skomentuj


                              ehh dziękujemy za komplementy

                              Skoczek Ty mnie już trochę znasz a ja znam Twoje miasto na studia 5 lat tam jeździłam
                              Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                              Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                              http://annalena4u.blogspot.com

                              Skomentuj


                                Aniu, co studiowałaś i na której uczelni. Ja też uczyłam, się w Rybniku - filologia polska na UŚ
                                Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                                Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X