Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy ze Śląska :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamy ze Śląska

    Napisane przez delff Pokaż wiadomość
    bagnes ja kombinezony to przed urodzeniem nakupowąłam na wiosne jak przeceny były i w sumie to jeszcze troche duże bo na 74 kupiłam ale spoko wazne ze ciepło jej jest. Teraz to wyglądam jak taki mały stworek bo w tych zimowych ciuchach sie topi

    boberek moja tez do spacerów przyzwyczajony. jeszcze jakby nie bylo takiej ciapy na dworze to bym z nia wyszła na spacer ale przez to bloto pośniegowe to nie przepcham wózka

    ja jednak hche jeszcze jesień. Może byc zimno ale zeby sie wychodzic dało

    Jade dzisiaj do biedrony bo w gazzetce są rajtuzki bawełniane za 6,99 wiec warto kupic
    hej ja mam tak samo narazie lipka ze spacerami, dosc ze najstarszy chory to jeszcze taka pogoda ciapowata ze o spacerach mozna zapomniec ale o tych rajuzkach tez slyszalam ponoc fajowe sa






    http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=3127627

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamy ze Śląska

      Delff i jak udało Ci sie kupic te rajtuzy bo mnie niestety nie żorską biedronke ogołocili totalnie no i nic nie wytargała pogoda nadal kiszka oby do soboty sie wypogodzilo






      http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=3127627

      Skomentuj


        Odp: Mamy ze Śląska

        Super ja własnie kupiłam 2 pary i to w dodatku frottowe czyli akurat na zime a w dodatku jak przyjechaąlm do domu to rtesciowa tez kupiła mi 2 pary czyli zapas mamy na zime

        5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

        14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

        Skomentuj


          Odp: Mamy ze Śląska

          cud miod i orzeszki hehe :P






          http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=3127627

          Skomentuj


            Odp: Mamy ze Śląska

            Napisane przez Steffka Pokaż wiadomość
            Delff i jak udało Ci sie kupic te rajtuzy bo mnie niestety nie żorską biedronke ogołocili totalnie no i nic nie wytargała pogoda nadal kiszka oby do soboty sie wypogodzilo
            Steffka a zależy Ci bardzo na nich ?? I jaki rozmiar Ci potrzebny?? Bo jeśli chcesz to Ci jutro kupię (o ile jeszcze będą, ale sporo ich było) i Ci wyślę
            Julek: 10/3/2008

            Skomentuj


              Odp: Mamy ze Śląska

              No włąsnie Family tree dobry pomysł z tym kupowaniem i wysyłaniem

              5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

              14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

              Skomentuj


                Odp: Mamy ze Śląska

                Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                Steffka a zależy Ci bardzo na nich ?? I jaki rozmiar Ci potrzebny?? Bo jeśli chcesz to Ci jutro kupię (o ile jeszcze będą, ale sporo ich było) i Ci wyślę
                Family ale fajna jestes mnie zależało dla chlopaka rozmiar 92/96 albo ewentulanie do r. 110/116 - jakbys widziala to daj znac bo moj "najsatrszy "hehe to juz komletnie ze wszytskiego powyrastał
                Jak sie urodzil to wazyl 4500 i mierzyl 60 cm byl najwiekszym dzieciakiem na oddziale hee potem dlugo dlugo byl grubaskiem potem dlugo dlugo byl malutki nawet na bilansie dwu latka pediatra powiedziala ze jest z tych mniejszych aaa teraz znowu wystrzal do gory w ciagu 3 m-c ze spodni powyrastal hee






                http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=3127627

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamy ze Śląska

                  Stefka ale te rozmiary to tylko dziewczęce były
                  róże, czerwienie,kwiatki, serduszka. Te rozmiary które podałaś są, tylko dla bab Chcesz takie??
                  Julek: 10/3/2008

                  Skomentuj


                    Odp: Mamy ze Śląska

                    chociażby po domu czy pod spodnie
                    Noo to Damianek spory facet
                    Julek: 10/3/2008

                    Skomentuj


                      Odp: Mamy ze Śląska

                      No steffka to wspólczuje ja nawet nie che myślec jak bedzie trzeba ciuchy kupowac bo zacznie wyrastac. Juz schowałam na strych mega worek a co dopieor pozniej

                      5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

                      14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamy ze Śląska

                        Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                        Stefka ale te rozmiary to tylko dziewczęce były
                        róże, czerwienie,kwiatki, serduszka. Te rozmiary które podałaś są, tylko dla bab Chcesz takie??
                        Wiesz co Family nie klopotaj sie jak dla bab to on nie bedzie chodzil bardzo wybredny jest
                        aaa tak na marginesie Damianek to ten najmlodszy a Adrianek to najstarszy po srodku mam jeszcze dziewczynke Nadusie

                        Delff nawet mi nie mow juz 3 worki oddała do domu dziecka jeden wor dalam mojej siostrze i jeszcze mam pelno szmat poupychanych w wersalkach hehe, dla dziewczynki uzbieralo sie najwiecej boo te slodkie sukienki falbaneczki i moj ulubiony kolor roz hehe kusil niesamowicie






                        http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=3127627

                        Skomentuj


                          Odp: Mamy ze Śląska

                          No to ja sie chyba do biedronki przejde... może coś w rozmiarze 62/68 sie znajdzie

                          Co do wzrostu dzieciaczków... ja mam wrażenie ze od 4 miesiecy Alicja nie rośnie.... ciągle ten sam rozmiar..... i ogólnie pod wzgledem wagi i wzrostu jest na 10 centylu:/ Mała kruszynka



                          Skomentuj


                            Odp: Mamy ze Śląska

                            Steffka takk też myślałam,że starszy nie będzie chciał w babskich chodzić
                            Noo tak!! Pisałaś o Adrianie a mnie się ubzdurało,że piszesz o Damianie.

                            Boberek nioo malutka Alicja, ale nie ma się co martwić, taką ma urodę, drobniutkiej. W przyszłości będzie laseczką i nie będzie miała problemów w wagą
                            Julek: 10/3/2008

                            Skomentuj


                              Odp: Mamy ze Śląska

                              Napisane przez boberek17 Pokaż wiadomość
                              No to ja sie chyba do biedronki przejde... może coś w rozmiarze 62/68 sie znajdzie

                              Co do wzrostu dzieciaczków... ja mam wrażenie ze od 4 miesiecy Alicja nie rośnie.... ciągle ten sam rozmiar..... i ogólnie pod wzgledem wagi i wzrostu jest na 10 centylu:/ Mała kruszynka
                              przynajmniej nie masz problemu ze za szybko wyrasta z ulubionych ciuszkow






                              http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=3127627

                              Skomentuj


                                Odp: Mamy ze Śląska

                                dzis przechodze chrzest bojowy .. mam cala trojke w domu w tym dwoje starszych przeziebionych z goraczka.. Teraz Nadia poszla spac a Adi bajki oglada wiec mam chwilke żeby poklikac hehe wogole to moj najmlodszy ma chyba kolki chociaz sama niewiem bo poprzednia dwojka nie miala ale sie tak dziwnie prezy potem placze jest cały czerwony po chwili mu przechodzi i cisza i za pare min znowu .. ehh i co ja mam z nim robic?






                                http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=3127627

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X