Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy ze Śląska :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamy ze Śląska

    Napisane przez delff Pokaż wiadomość
    Kurcze te posty pojawiaja sie z opóznienem i na e-maila powiadomien niedostaje
    Dołaczam zdjeciamojej córy. Jednojakpo kapieli odwróciła sie na brzucho : a drugie jakje zabawke
    Delf córeczka śliczna



    Dawniej Marti

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamy ze Śląska

      Delff Blanka śliczniutka. A tym zdjęciu po kąpieli widać skórę czerwoną i na ramieniu i na nóżce.
      To ta skaza ??
      Julek: 10/3/2008

      Skomentuj


        Odp: Mamy ze Śląska

        Delff ależ ślicznotka


        Skomentuj


          Odp: Mamy ze Śląska

          Napisane przez delff Pokaż wiadomość
          Napisałam wiadomośc i misie nie dodala
          Co jest!!!

          Steffka napisz i cz twojej maej plamy po skazie szybko zeszły czy długona tomusiałaś czekać?
          Delff sorki że dopiero teaz pisze ale miałam małe zawirowanie jezeli chodzi o alergie to mysle ze ten najgorszy okres wysypki utrzymywał sie do roku potem juz było coraz lepiej bynajmniej wysypka nie pojawiała sie na twarzy tylko na dłonaich najczesciej bo jak sie niedawno okazalo Nadia uczulona jest nie tylko na jedzenie ale też rózne detergenty.. maści za wiele w tym czasie nam nie przepisywano lekarz pediatra nie chciał faszerować ja sterydami ( i tu pochwalam jego zalecenia) bo niestety one tylko łagodzą objawy a nie leczą mała bardzo się drapała skóra ja swędziała okropnie.. ja karmilam ja piersia wiec byłam na diecie ( zero czekolady jajek kurczaka marchewki cytrusow ryb mleka, serki homogenizowane jak najabrdziej ale tylko jeden dziennie max) kiedy wrocilam do pracy mała była karmiona mlekiem dla alergikow na recepte a zupki to tylko gotowane przeze mnie gerber i te sprawy odpadały całkowicie. Teraz mała ma 2 lata i staramy sie jej diete poszerzac o rzeczy ktorych nie mogla jesc wczesniej i tak np dostaje czekolade ktora uwielbia alee jak jest jej za duzo pojawiaa sie wysypka ktora w miare szybko znika.. Nadal pielegnuje jej skore i niedawno pani alergolok stwierdzila ze to dzieki temu jest taka poprawa ze nasza systematycznosc no i dieta dala taki efekt.. Kapie ja w balneum ( ze wszytskich sprawdzonych okazal sie najlepszy i łagodzil świad) smarujemy balsamem z nivei aa tam gdzie pojawia sie wysypka uzywamy elocom max 3 dni ..

          Teraz Nadia jest obserwowana pod katem astmy oskrzelowej- niestety pojawiły sie dusznosci w okresie pylenia ale pocieszam sie tym ze moj maz równiez ma astme oskrzelowa i w etapie szkoly podstawowej objawy ustapiły

          Twoja mała napewno z tego wyrosnie a bynajmniej przy diecie objawy beda napewno mniejsze..






          http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=3127627

          Skomentuj


            Odp: Mamy ze Śląska

            czesc dziewczyny

            dawno się nie odzywałam ale odkąd wróciłam do pracy to jakoś wiecznie nie mam czasu

            pisałyście o trądziku niemowlęcym wiec my też to przerabiałyśmy i nic nie robiłam tylko kilka razy dziennie myłam przegotowaną wodą i zeszło samo po 6 tygodniach bo to tak trwa długo ale teraz nie mamy juz problemów ze skórą

            a oto najnowsze zdjęcia mojej już siedzącej niuni
            Last edited by ankasos25; 27-06-2012, 19:35.
            Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

            Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



            http://annalena4u.blogspot.com

            Skomentuj


              Odp: Mamy ze Śląska

              Napisane przez ankasos25 Pokaż wiadomość
              czesc dziewczyny

              dawno się nie odzywałam ale odkąd wróciłam do pracy to jakoś wiecznie nie mam czasu

              pisałyście o trądziku niemowlęcym wiec my też to przerabiałyśmy i nic nie robiłam tylko kilka razy dziennie myłam przegotowaną wodą i zeszło samo po 6 tygodniach bo to tak trwa długo ale teraz nie mamy juz problemów ze skórą

              a oto najnowsze zdjęcia mojej już siedzącej niuni
              Śliczniutka a jaki ma marchewkowy nosek






              http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=3127627

              Skomentuj


                Odp: Mamy ze Śląska

                Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                Delff Blanka śliczniutka. A tym zdjęciu po kąpieli widać skórę czerwoną i na ramieniu i na nóżce.
                To ta skaza ??
                Niestety ale to najmniej obsypane miejsca najgorzej jest na szyjce i dekoldzie. Dzisiaj po wizycie uspokoiłam sie. Mam ją poprostu czesto smarowac kremami natłuszczającymi i powinno jej to zejśc no i jak mówiła Steffka i Buczek trzeba czasu. Wiec zaczynamy kuracje

                Steffka pisąlaś ze sama gotowałas podczas alergi twojej córy, dlaczego? Wszystkie potrawy ze słoiczków sa z takimi dodatkami któych twja nie mogła jeśc. ma nadziej ze ta astma jednak ej przejdzie z czasem

                ankasos25-Słodka ta mała. Ciekawe kiedy mojej udasie usiąść?! Rozumiemyze mamsz mało czasu wracasz do domu i jeszcze z dzieckiem musisz posiedziec. Zreszta a ostatnio tez nie siedze tyle ile wcześniej. Najgorsze jest to ze nie jestem na bierząco i musze sie najpierw naczytac zeby pozniej wgryśc sie w temat z mamuśkami

                5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

                14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamy ze Śląska

                  ankasos słodziutka ta Twoja mała.....o boziu jak ja chcę córeczkę, chyba jednak za jakiś czas zdecyduję się na jeszcze jedno dzieciątko, a może się uda i chłopcy będą mieli siostrzyczkę


                  Skomentuj


                    Odp: Mamy ze Śląska

                    Dziewczyny czy u was tez tak strasznie na dworze:śnieg , wieje i wogóle tak nieprzyjemnie
                    Kurcze czyżby już trzeba było kurtki zimowe wyciągac
                    Brrr

                    5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

                    14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

                    Skomentuj


                      Odp: Mamy ze Śląska

                      Napisane przez delff Pokaż wiadomość
                      Dziewczyny czy u was tez tak strasznie na dworze:śnieg , wieje i wogóle tak nieprzyjemnie
                      Kurcze czyżby już trzeba było kurtki zimowe wyciągac
                      Brrr
                      Pogoda do banii o spacerze to można zapomnieć, a ja moim maluchom rano jak szły do przedszkola już załozyłam kurtki zimowe.. aa w sobote na wesele siostry idę mam nadzieje ze chociaz nie bedzie padac chodz dzis w tv glosili ze ocieplenie do 8 stopni dopiero w niedziele ooobyy im sie nie sprawdzilo i przyszlo juz jutro !!






                      http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=3127627

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamy ze Śląska

                        Strasznie i do bani to mało powiedziane jest do pupeńki....śnieg grad wiatr i 9 piętro to fatalne połączenie. Szukałam dzisiaj drugiego kombinezonu to zamokłam jak cholercia, ale udało się w końcu kupić


                        Skomentuj


                          Odp: Mamy ze Śląska

                          U nas było nawet znośne tzn nie było takiego wiatru.
                          Byliśmy 20min w koło bloków pochodzić bo zaraz cali mokrzy byliśmy.
                          Julek: 10/3/2008

                          Skomentuj


                            Odp: Mamy ze Śląska

                            Alicja jest tak do spacerów przyzwyczajona ze od 3 dni wytrzymac z nia nie mozna.... zawsze o 15 wychodziłysmy...ale teraz jak skoro wiatr jest taki ze człowiek ledwo na nogach sie trzyma...a co dopiero jeszcze wózek pchać.... Mała niespokojna bo zmienił sie jej rytm dnia... a do tego coraz wczesniej ciemno jest wiec coraz wczesniej chodzi spac.... w grudniu bedzie sie kładła o 15<sciana>



                            Skomentuj


                              Odp: Mamy ze Śląska

                              Prosimy o głosik ))

                              http://www.wodamamaija.pl/konkurs/in...hoto/show/3397
                              Zanim Zostałeś Poczęty - Pragnęłam Cię...
                              Zanim Się Urodziłeś - Kochałam Cię...
                              Zanim Minęła Jedna Godzina Twojego Życia - Byłam Gotowa Dla Ciebie Umrzeć...


                              Skomentuj


                                Odp: Mamy ze Śląska

                                bagnes ja kombinezony to przed urodzeniem nakupowąłam na wiosne jak przeceny były i w sumie to jeszcze troche duże bo na 74 kupiłam ale spoko wazne ze ciepło jej jest. Teraz to wyglądam jak taki mały stworek bo w tych zimowych ciuchach sie topi

                                boberek moja tez do spacerów przyzwyczajony. jeszcze jakby nie bylo takiej ciapy na dworze to bym z nia wyszła na spacer ale przez to bloto pośniegowe to nie przepcham wózka

                                ja jednak hche jeszcze jesień. Może byc zimno ale zeby sie wychodzic dało

                                Jade dzisiaj do biedrony bo w gazzetce są rajtuzki bawełniane za 6,99 wiec warto kupic

                                5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

                                14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X