Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wielkopolskie Mamuski

    Witam...ja też jestem z Poznania mam synka w grudniu kończy 2 latka i niedawno dowiedziałam się że jestem w ciąży. Pozdrawiam wszystkich
    Last edited by sweetam; 10-12-2009, 14:59.


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wielkopolskie Mamuski

      sweetam witamy i zapraszamy do pisania i gratulujemy ciazy




      Changes in my life you will see in time
      changes in my life you always in my mind
      changes in my life you always by my side....

      Skomentuj


        Odp: Wielkopolskie Mamuski

        sweetam witaj droga mamusiu no i oczywiście gratuluję
        Amelia ur. 19.04.2009
        godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






        Alicja ur. 18.08.2012
        godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

        Skomentuj


          Odp: Wielkopolskie Mamuski

          niuskaaa racja, zależy jakie są relację, ja z moim bratem bardzo chętnie zamieszkałabym na tym samym osiedlu..
          Amelia ur. 19.04.2009
          godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






          Alicja ur. 18.08.2012
          godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

          Skomentuj


            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

            No to kawał chłopaka rośnie

            Skomentuj


              Odp: Wielkopolskie Mamuski

              Dziękuje Wam za odpowiedzi. W sumie macie racje dużo zależy od relacji. Jednak też jest prawdą, że bliższa jest ciału koszula..
              Inaczej mieszkałoby się ze swoim rodzeństwem a jeszcze inaczej z męża. A w tym przypadku chodzi o rodzeństwo mojego męża, dokładnie siostrę i mam mieszane uczucia - obawiam się nadgorliwości..

              Skomentuj


                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                A tak z innej beczki - wiecie że moje niespełna 3-miesięczne szczęście wazy już prawie 7kg [/QUOTE]

                Coyotek! Mój też taki byk, 75 centyl wagowo. Ale widzę, ze teraz już tak nie tyje

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kraków i inne wioski

                  nie, Kraków nie śpi, tylko dzisiaj ma coś gorsze samopoczucie
                  Jak tam mamcie? co u was nowego słychać?
                  a łóżeczko chyba niebieskie, żeby do wystroju pasowało, idzie już 1.5 tyg i dojść nie może

                  Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                  Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                  Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                  Skomentuj


                    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                    Napisane przez coyotek74 Pokaż wiadomość
                    Olcia -a nie przepisałaś ich jeszcze do jakiejś przychodni państwowej?
                    Bo prywatna to cię zeżre

                    Ja mogę polecić na Konwiktorskiej, ale to kawałek od Ciebie. Co prawda dla zmotoryzowanych mamusiek nigdzie nie jest daleko, no ale jednak .Poza tym tam teraz wprowadzili płatną strefę parkowania.
                    Wczoraj byłam z Julkiem na szczepieniach to coś o tym wiem.A jeszcze mąż wyciągnął mnie na spacerek na Starówkę i po Trakcie więc troszkę autko stało.

                    A tak z innej beczki - wiecie że moje niespełna 3-miesięczne szczęście wazy już prawie 7kg
                    coyotka powiem Ci ,ze byłam prywatnie,pan doktor nazywa sie jerzy pokwap,ma porywatny gabinet tu na rembertowie
                    A dzieciakow nioew przepisalam jeszcze bo nie mialam kiedy to raz,dwa kamil jest jeszcze w nysie,a my jestesmy ubezpieczeni jeszcze w opolskiej kasie chorych i musimy to jakos logicznie rozwiązac
                    A skasowal nas 50zł wiec cena taka jak u mnie w nysie
                    Pan doktor rewelacja,polecony przez kolezanki z pracy mojego meża,i ma pan doktor u mnie wielkiego + za to ze nie wypisuje tasmowo antybiotyków

                    a twój "maluszek" to niezle rośnie hehehhe czym ty go tam karmisz

                    Skomentuj


                      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                      Napisane przez olcia79 Pokaż wiadomość
                      a twój "maluszek" to niezle rośnie hehehhe czym ty go tam karmisz
                      .....ciągle tym samym.
                      Zobacz zresztą sama. Jedno mam chude i długie jak tyczka, a drugie miękciutkie.

                      Miłego dnia, dziś mój mąż zaspał (chyba celowo), narazie jeszcze śpi, ale jak już został to może wyciągnę go na zakupy po prezenty, bo jeszcze nic nie mam.
                      Attached Files




                      i Bartek :-)

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                        Ale byczek! Dobrze, niech tyje. zaraz zacznie sie przemieszczac to zrzuci

                        Skomentuj


                          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                          Hej dziewczynki,

                          Coyotek- ale słodki ten twój maluszek

                          Ola- widze że imie juz wybrałaś, Justynka - super, a ty jak się czujesz , jak remont?

                          Strasznie się ciesze że dziś piąteczek

                          A mnie w weekend czeka wyjście na zakupy bo wszystkiego jeszcze nie mam, a wigilia coraz bliżej...

                          Pozdrowienia


                          Skomentuj


                            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                            Coyotek, fajne zdjęcia. Super dzieciaczki. Agatka - dzięki czuję się dobrze a Malutka kopie coraz mocniej Remont będziemy robić po Świętach, na razie uprzątnęliśmy trochę niepotrzebnych rzeczy z pokoiku, to wcześniej był pokój - biuro mojej babci, więc wymaga całkowitego przeobrażenia: regały, biurka, półki trzeba zamienić na łóżeczko, komodę na ciuszki, przewijaki itp. Zresztą same wiecie Pozdrawiam cieplutko i życzę miłego dnia. Już piątek

                            Skomentuj


                              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                              Dzięki dziewczynki za wszystkie miłe słowa.
                              Trzymaj się Olu cieplutko, bo zima idzie, dbaj o swój brzuszek.
                              I wy dziewczynki też

                              A widziałyście dziś śnieg? Ja byłam z chłopakami na łyżwach, tzn. tylko Bartek jeździł i właśnie zaczęło coś padać, najpierw mało, a potem się nawet rozruszało i wózek miałam lekko mokry.

                              Fajnie że jest weekend.Mieszkanko mam wysprzątane, bo mąż zaspał i pomógł ciut posprzątać.A ja już zmykam bo ide kąpać Julka. Od dwóch dni usypia sam. Po kąpieli przekąsza, potem daje mu smoczka i przenoszę go do łóżeczka i przygaszam światło. Fajnie mieć wolny wieczór od 20. Pewnie mu niedługo minie Dlatego trzeba korzystać
                              Miłego weekendu.




                              i Bartek :-)

                              Skomentuj


                                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                                dobry wieczór. troche śnieg popadał jak wracałam z Małym od niani do domu. Ale szybko przedtało padac Podobno na swięta też nie będzie sniegu
                                Mój książę juz śpi. Dzisiaj zjadł takie ilości, ze hej. Oby tak dalej.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X