Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wielkopolskie Mamuski

    Dzieki sloneczko
    A co do kamyczkow jak widze na dworze to wielkim lukiem omijam bo moje dziecie od lata znosi mi je do chaty niewiem co w nich widzi ale obojetnie nie przejdzie;(
    Kupilam malemu tablice do rysowania i niewiem co dalej chyba dokupie mu pizamke z bobem,w buta dostal ksiazeczke to malo sie nie posikal z radosci
    Jakos kurcze nie czuje tej atmosfery swiatecznej,tym bardziej ze jednak pojedziemy do tesciow
    Byla moze ktoras na starowce super sa te rzezby ,my bylismy tydzien temu wieczorkiem wtedy najlepiej widac oswietlenie








    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wielkopolskie Mamuski

      Sloneczko ja inaczej u siebie nie podgrzeje wody. U rodziców daje wode z czajnika, ale u mnie zanim się woda zagotuje to wieki mijają. A tak gotuje wieczorem i na rano będzie ok.
      Asia Michasia piła moje mleko z butelki, ale jej się teraz odwidziało i nie chce. Zaciska usta i kręci głową. Ale do cyca to się dosysa, że strach.Jeszcze mam czas żeby ją uczyć. Kolejna próba jutro rano. Po nocy będzie bardzo głodna i mam nadzieję, że chociaż troszkę wypije tego mleka. A jak nie to ja nie wiem jak mam ją nauczyć pić z butelki...
      ur. 16.05.2009
      3590 g
      56 cm

      Moje Największe Szczęście





      Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

      Skomentuj


        Odp: Wielkopolskie Mamuski

        Atus musisz probowac az do skutku wiem ze to nielatwe sama czasem zalowalam ze przestalam go karmic czasem rece opadaly ale wkoncu sie nauczyl i masz racje rano wypijal gorzej bylo wieczorem.
        Powodzenia








        Skomentuj


          Odp: Wielkopolskie Mamuski

          Mojej kochanej szwagierki maluch jak mial pol roku to sie zbuntowal i od tamtego czasu nie pije mleka,dodam ze od poczatku na sztucznym








          Skomentuj


            Odp: Wielkopolskie Mamuski

            Jestem przygotowana na poranne karmienie. Mam przygotowane 3 miarki mleka, mam wode przy łóżku. Miś się musi nauczyć nowego smaku mleka i picia z butli.
            Chociaż moja mama mówiła, że ja też nie chciałam pić z butelki. Piłam z kubka niekapka, ale bez zatyczki, że wszystko leciało. A Misia podobno uparta za mną jest więc kto wie co z tego będzie.
            ur. 16.05.2009
            3590 g
            56 cm

            Moje Największe Szczęście





            Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

            Skomentuj


              Odp: Wielkopolskie Mamuski

              atusia to moze niech ktos inny w ciagu dnia np jej daje mleko bo ona wie ze jak zaprotestuje to ty dasz jej piers i moze sprobuj z niekapka a noz chociaz w taki sposob bedzie pic ??
              asia to maly ma manie boba budowniczego?? jak tak to moze dlatego kamienie do domu znosi chce cos chlopak wybudowac




              Changes in my life you will see in time
              changes in my life you always in my mind
              changes in my life you always by my side....

              Skomentuj


                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                czesc majek
                no ja nie wiem jak w tym roku z tymi sankami,w tamtym siedziala i przycieszala sie hehehehehe

                Ja od rana w kuchni
                Gotuje sie kapusta z grzybami,w piekarniku schab ze sliwką i boczek
                Jak emilka zasnie ide myc okna u kamila w pokoju
                Mam taki zaopierdziel dzisiaj ze szok,kupe roboty!
                zachcialo sie swiat w stolicy hahahahaha

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wielkopolskie Mamuski

                  Słoneczko planuje po świętach wziąć się za to na ostro. Teraz jeszcze delikatnie chce jej podawać. Ale jak moja mama będzie miała wolne to zostawie jej Misie, a sama wyjdę gdzieś z M. Jak będzie głodna to zje co jej babcia da.
                  Ale wczoraj wypiła 20 ml mleczka. 30 minut bawiła się butelką aż w końcu pociągnęła troszkę.
                  Jak nie będzie chciała pić mleka to pogadam z położną co zrobić, jak jej wciasnąć to mleko. Bo ja już długo bez tabletek nie pociągnę
                  ur. 16.05.2009
                  3590 g
                  56 cm

                  Moje Największe Szczęście





                  Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                  Skomentuj


                    Odp: Wielkopolskie Mamuski

                    a ja mam strasznego agresora może dlatego, że Amelka już drugą noc daje w kość, nie spałam dziś pół nocy i jestem nieprzytomna, na dodatek jeszcze gorączka świąteczna na mojej głowie, mój mąż znów chory, ja w kuchni serniki i ciasteczka w międzyczasie zajmowanie się Marudą itp.. niech już będą te święta i pojedziemy w piz....u i odpocznę trochę (chyba)

                    sorry za te negatywne emocje przed świętami..
                    Amelia ur. 19.04.2009
                    godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                    Alicja ur. 18.08.2012
                    godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                    Skomentuj


                      Odp: Wielkopolskie Mamuski


                      atusia wydaje mi sie ze to kwestia przyzwyczajenie co prawda moja byla znacznei mniejsza jak zaczela pic z butli konsekwencja to jest to
                      czacza zestresowana pewnie jestes w swieta na pewno sobie odpoczniesz i humor ci sie poprawi




                      Changes in my life you will see in time
                      changes in my life you always in my mind
                      changes in my life you always by my side....

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wielkopolskie Mamuski

                        Czacza my na święta nie mamy nic. Jutro będę robić zakupy z tatą, czeka mnie pieczenie ciast i pierników. I mam totalną olewkę na wszystko. Piotrek przyjedzie na troszkę dłużej i reszta mnie nie interesuje.
                        A i nie wiem czy pojadę do teściowej na święta. Moja babcia źle się czuje. Była u lekarza, bo miała za wysokie ciśnienie, ale szczęście nie miała zawału. Na Wigilie przyjedzie z dziadkiem do nas, ale jak będzie się źle czuła to ja nigdzie nie jadę.
                        Czacza zakładam, że mąż jest poważnie chory i ciężko mu ruszyć tyłek z łóżka? Mój mąż tak zawsze chorował, był umierający wręcz. Mój tata jest podziębiony i udaje, że jest gorzej. Ale ja mu daje Małą na łóżko, kładę zabawki obok Misi i w razie W dziadek ją zabawia, a ja robie co trzeba. Nie daj się mężowi. Nawet jak jest chory to może zajmować się Amelką, zabawiać ją czy coś.
                        Słoneczko zaczne na wieczór podawać jej moje mleko z butelki (znaczy moja mama). Potem dodam do tego sztucznego mleka i rano zaczne podawać moje w butlki. W końcu uda się przejść na butle. Narazie będę jej robić budynie, kluseczki i inne przysmaki na tym mleczku. Może w końcu jej zasmakuje. Dzisiaj zrobiłam budyń i ładnie jadła.
                        ur. 16.05.2009
                        3590 g
                        56 cm

                        Moje Największe Szczęście





                        Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                        Skomentuj


                          Odp: Wielkopolskie Mamuski

                          a na czym ten budyn robisz?? bo ja na mleku kozim




                          Changes in my life you will see in time
                          changes in my life you always in my mind
                          changes in my life you always by my side....

                          Skomentuj


                            Odp: Wielkopolskie Mamuski

                            właśnie też chciałam zapytać o ten budyń

                            już troszkę lepiej się czuję, Zdrzemnęłam się na pól godzinki jak Amelka zasnęła, choć na razie jestem jeszcze nieprzytomna to wiem, że każde minuty są ważne..
                            ja zrobiłam wczoraj ciasteczka, dziś pierwszy sernik a jutro rano drugi. jutro wieczorem jadę do moich rodziców z Amelką, mąż idzie na nockę i w czwartek jak się obudzi przyjeżdża po nas i jedziemy do teściów na wigilię, a w pierwsze święto jedziemy do moich rodziców...
                            Amelia ur. 19.04.2009
                            godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                            Alicja ur. 18.08.2012
                            godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                            Skomentuj


                              Odp: Wielkopolskie Mamuski

                              napiszcie mi jakieś przepisy na dania dla naszych maluchów, no i na ten budyń też (od kiedy można go dawać?)
                              Amelia ur. 19.04.2009
                              godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                              Alicja ur. 18.08.2012
                              godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                              Skomentuj


                                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                                ja nie mam zadnych przepisow bo Oliwia coraz czesciej je to co my a jak jej wczesniej robilam specjalnie dla niej to nie chciala wiec dawalam sloiczki a ja robie normaly budyn z paczki tylko zamiast zwyklego mleka daje kozie jemy tez kisiel co do wieku to uwazam ze jesli da sie dziecku troche na poczatek i nic mu nie bedzie to czemu by nie podawac??




                                Changes in my life you will see in time
                                changes in my life you always in my mind
                                changes in my life you always by my side....

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X