Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

    No ja mam taki plan na za tydzień, bo w tym tygodniu nie daliśmy rady. Później także będę omijać markety. W zeszłym roku tak zrobiłam i byłam bardzo zadowolona, że te okropne kolejki i tłoki mnie ominęły Urządzacie Święta w domu czy gdzieś wyjeżdżacie? My jedziemy do rodziny, więc trzeba będzie pomóc, ale ogólnie nie będzie wszystko na mojej głowie

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wielkopolskie Mamuski

      słoneczko Barni bardzo dziękuje za życzenia z okazji mimi urodzinek

      Mój chłopczyk mimo, że wczoraj późno poszedł spać wstał wyjątkowo wcześnie - oczka szeroko otwarte, rozmawia sobie i nie ma mowy o spaniu ehh

      Skomentuj


        Odp: Wielkopolskie Mamuski

        to o ktorej sie obudzil?? my dzisiaj az do 7.30 pospalismy i jak tam mikolaj??
        Wszystkiego najlepszego z okazji mikolajek drogie mamy




        Changes in my life you will see in time
        changes in my life you always in my mind
        changes in my life you always by my side....

        Skomentuj


          Odp: Wielkopolskie Mamuski

          Mały obudził się przed godz. 6,00.

          Dziś mikołajki Wszystkiego naj dla wszystkich mam i ich pociech

          Skomentuj


            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

            Dzień doberek!
            Nienawidzę zakupów, dlatego mam prosty sposób na przedswiateczne. Kupuję spożywkę w sklepie intrernetowym i dostaję bezpośrednio do kuchni. Wiem, ze trochę przepłacam, ale nerwy mam za to niezszargane A mięsko mają super, lepszego bym sama nie wybrała.
            Święto robimy w domku, ale bardzo kameralne, 3 osoby w tym niemowlę . A choineczka u mnie już stoi od wczoraj, ale na Filipku niestety nie zrobiła wrazenia , moze dlatego, że nie ma jeszcze pod niej prezentów

            Skomentuj


              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

              Ja planuję omijac sklepy, ale przecież muszę jeszcze pokupować prezenty. Wiec pewnie na planach się zakończy.
              Na szczęście na święta jedziemy do rodziców, a później wracamy do teściów. Przygotowanie świąt odpada niemal całkowicie. Tylko jakies pożądki, choinka na dzień przed wigilią i małe zakupy na niedzielę poświąteczną (wino, łosoś wędzony i jakaś inna mała rozpusta kulinarna), którą mamy nadzieję spędzić już u siebie.

              A dziś Mikołajki. Znalazłyście coś dzis pod poduszką? Bo ja chyba niegrzeczna byłam i nawet czekoladki żadnej nie było. Tylko Łukasz cieszył się, kiedy odkrył, że Mikołaj go dowiedził.
              Czy to nie cudowne widzieć ten zachwyt w oczach, jak dziecko znajduje coś od Mikołaja? Magia!
              A to tylko przedsmak Gwiazdki.
              Łukasz 11.10.2007

              Skomentuj


                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                Moniczko-tak to prawda, moja córeczka też dziś znalazła prezent i była przeszczęśliwa, nawet mi się coś dostało

                A co do świąt- to my jedziemy do teściowej na wigilie, a w pierwszy dzień jedziemy do moich rodziców więc tak naprawdę odpada mi przygotowanie świąt, ale zwykle przed świętami sprzątamy, drobne zakupy i jedziemy a potem razem ubieramy choinkę. Za to w ogóle nie wiem co z Sylwestrem, czy wyjść do klubu, czy w domu spędzić, ostatni sylwek wyglądał tak ze poszliśmy na pl.Konstytucji i spedziliśmy kilka godzin pod gołym niebem

                A jak tam Wasze plany?

                Pozdrawiam


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Czy są tu mamy z podlasia?

                  No własnie coś tu pustawo,pewnie zabiegana jestes?Jak zdrówko nie chorujecie?Bo moje potworki oba zasmarkane.

                  Skomentuj


                    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                    Wyobrażam sobie ten zachwyt dziecka, musi być super uczucie

                    My Sylwestra spędzimy albo u siebie, albo u kuzynki, jeszcze się zgadamy, w takim domowym klimacie - domowa imprezka.

                    Skomentuj


                      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                      Hejka,

                      ja mam zakupy jeszcze przed sobą.I planuje je na przyszły tydzień, bo narazie autko mam u lakiernika, a autobusem to tak średnio potem wracać z prezentami i wózkiem.Poczekam
                      My Święta spędzamy w domu, był plan by wyjechać, ale stwierdziliśmy że Julek za mały i zamiast korzystać z uciech (spa, baseny, kuligi itp) bym była ciut uwiązana. Przełożyliśmy więc na przyszły rok. Poza tym logistycznie - mamy za małe autko i w 4 osoby + bagaż i wózek to raczej byłoby chwilowo niewykonalne




                      i Bartek :-)

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                        czesc dziewczyny!!!!!

                        widze ze swięta na tapecie!!!!!!!11

                        Ja niecierpie swiąt,tzn same święta lubie,ale denerwuja mnie te tłumy ludzi biegajacych po miescie sklepach i wogole
                        My w tym roku swieta chyba w stolicy...... dla mnie totalna poracha,bo czeka mnie szykowanie wszytskiego a ja nienaWIDZE siedziec w kuchni
                        Zawsze na swita bylismy u rodzicow,tesciowej czy babci no akle to wszystko na miejscu było a moj maż jeszcze w wigilie bedzie najprawdopodobniej w pracy wiec nie usmiecha mi sie jechanie 380km z wywieszonym jęzorem
                        Ale za to na sylwestra idziemy na bal
                        Zakupiłam juz sukienke i buty ale chyba ją oddam bo znalazlam inna hahahaha,za duzo tego wszytskiego jest w sklepie

                        Skomentuj


                          Odp: Wielkopolskie Mamuski

                          No ja się oczywiście spóźniłam, ale i tak:
                          Najlepszego z okazji Mikołajek.

                          Słoneczko z tą fotką to nie takie proste, Misia nie pozwala sobie nic do buzi włożyć, a jak mi się już udaje wcisnąć palucha żeby zobaczyć to moje małe cudo to zasłania językiem...

                          Za nami dziś kiepska noc. Co 30 min wstawałam do Małej, bo krzyczała przez sen. O 2 się poddałam i wzięłam ją do siebie.

                          A jak tam u Was po weekendzie?
                          ur. 16.05.2009
                          3590 g
                          56 cm

                          Moje Największe Szczęście





                          Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                          Skomentuj


                            Odp: Wielkopolskie Mamuski

                            a my caly weekend praktycznie same bo Krzychu w szkole mi sie w niedziele tak nudzilo ze to koniec obejrzalam polowe pierwszej serii 90210 bo nie mialam co robic hehe




                            Changes in my life you will see in time
                            changes in my life you always in my mind
                            changes in my life you always by my side....

                            Skomentuj


                              Odp: Wielkopolskie Mamuski

                              kurcze a u Amelii pojawiły się krosty wokół buzi wczoraj już zastanawiałam się od czego, dziś siedzę w necie i szukam.. czy to może od silny? bo zaczęła znów się bardzo ślinić i wkłada wszystko do buzi.. może to od jej obiadków? ja ni innego nie zjadłam więc od mojego mleka nie powinno nic jej być..
                              co może być jeszcze przyczyną?
                              Amelia ur. 19.04.2009
                              godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                              Alicja ur. 18.08.2012
                              godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                              Skomentuj


                                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                                moze alergia?? bo oliwia tez miala takie chrostki przy ustach i nosku a to czy twoje mleko czy nie nie ma znaczenia jesli dajesz jej twoje mleko moze jesz cos co malej nie pasuje




                                Changes in my life you will see in time
                                changes in my life you always in my mind
                                changes in my life you always by my side....

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X