Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

    Biedaczek... nie wyobrażam sobie jak można zasnąć na stojąco... ale jak widać DA SIĘ Miłego popołudnia dziewczynki

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wielkopolskie Mamuski

      ale mamy dziś radosny dzień..
      najpierw "przyjechało" krzesełko do karmienia - Amelia od razu się z nim zaprzyjaźniła, później pojechaliśmy na sesję Amelkowo-Mikołajkową, dostaliśmy w końcu zdjęcia z chrzcin i piękny album do ich wklejenia, ciocia stanęła na wysokości zadania, bo dostaliśmy też 4 zdjęcia legitymacyjne z sesji dla nas i dziadków i malutkie rameczki do tego - nie musiała, ale miała super gest tak na Mikołaja...
      Amelia ur. 19.04.2009
      godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






      Alicja ur. 18.08.2012
      godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

      Skomentuj


        Odp: Wielkopolskie Mamuski

        jesli sie interesujecie zarabianiem kasy na drobne wydatki to zajrzyjcie tutaj http://************com.pl/?p=QvN5Krj3yrvG

        Skomentuj


          Odp: Wielkopolskie Mamuski

          aha jeszcze jedno - dziś łóżeczko Ameliowe wylądowało na samym dole, Amelka zaczęła stawać na nóżki
          Amelia ur. 19.04.2009
          godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






          Alicja ur. 18.08.2012
          godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

          Skomentuj


            Odp: Wielkopolskie Mamuski

            no no no szybka ta twoja dziewczyna my tez jjakos tak stawalismy na nozki




            Changes in my life you will see in time
            changes in my life you always in my mind
            changes in my life you always by my side....

            Skomentuj


              Odp: Wielkopolskie Mamuski

              Słoneczko wygląda to w skrócie tak:
              *zdrowe odżywianie w rozsądnych porcjach. (żeby nie była gruba)
              chcę żeby była grzeczna, usłuchana, każdemu sąsiadowi mówiła "dzień dobry" (a nie jak moi sąsiedzi, idą patrzą aż im się ukłonisz, a w podstawówce są gówniarze, sami się nie odezwą)
              Wolny czas będziemy spędzać aktywnie, a nie przed TV czy komputerem. (Byle nie była jak mój kuzyn, jak mu zabronisz komputera to jeszcze Cię pobije)
              Nie chcę żeby była rozpieszczona i zachowywała się jakby była pępkiem świata. (syn kuzynki wszystkim rzucał, ściągał co było w zasięgu ręki, za dużo mu pozwoliła jak był mały i nie może sobie z nim poradzić)
              Chcę żeby miała swoje zdanie, ale nie żeby była uparta jak osioł. (Matik ma dwa latka i jak czegoś nie dostanie to rzuca się, kopie krzyczy, wszystko musi być tak jak on chce. No i tu niestety coś czuje, że poniosę klęske.)
              Jak najdłużej chce zajmować jej czas, rozwijać pasje. ( A wszystko po to żeby nie miała czasu na głupoty)

              To tak w skrócie.

              Czacza widziałam zdjęcia. Boskie są. Dobrze macie z tą ciocią. Twoja córcia taka sprawna, a ja mam prawdziwego lenia w domu, nic tylko bawić się z nią, wygłupiać, podrzucać.

              My dzisiaj po basenie jesteśmy zmęczone. Lece do wyrka
              ur. 16.05.2009
              3590 g
              56 cm

              Moje Największe Szczęście





              Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

              Skomentuj


                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                takie dziecie tez bym chciala.. i napewno bede wspierac we wszystkim Oliwie i nie bede mowic ze skonczy tak i siak jak to moja mama miala w zwyczaju




                Changes in my life you will see in time
                changes in my life you always in my mind
                changes in my life you always by my side....

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wielkopolskie Mamuski

                  czacza Gratulacje dla Amelki za opanowanie nowej umiejętności

                  Mój smyk od paru dni zaczął podnosić główkę do siadana. Jak jego posadzę na moich kolanach, malutki odchyla sie do przodu i prościutko trzyma główkę - uwielbia tą pozycję

                  Atusia Mam podobny wzorzec wychowawczy..
                  P.S. Mogłabyś napisać gdzie chodzicie na basen i jak wyglądają zajęcia tzn. np czy jest tam instruktor?

                  Ja planuje z malutkim się wybrać na basen, jednak my chyba pójdziemy w nowym roku..

                  Skomentuj


                    Odp: Wielkopolskie Mamuski

                    no prosze jak te zawsze dzieci szybko rosna niuska a bartus ile juz ma?? bo ty nie masz suwaczka i mi sie stale zapomina




                    Changes in my life you will see in time
                    changes in my life you always in my mind
                    changes in my life you always by my side....

                    Skomentuj


                      Odp: Wielkopolskie Mamuski

                      Dzieci szybciutko rosną - po nich widać jak nieubłaganie leci czas..
                      Bartoszek wczoraj skończył 6 miesięcy - już duuuży chłopak

                      Dzis odwiedziła mnie koleżanka z dziećmi. Karolek 9-miesieczny chłopiec zaczął płakać w drzwiach a mój Bartek sobie Jak jeden sie uciszył drugo również, jak jeden zaczął płakać drugi takze. Ale później już było fajnie dzieci się uspokoiły a my sobie spokojnie mogłyśmy porozmawiać, poplotkować - także miło spędziliśmy popołudnie

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wielkopolskie Mamuski

                        Mamy pierwszego ząbka. Wystukałam lewą dolną jedyneczke

                        Niuska my chodzimy na basen AWFu na Drogę Dębińską. Oto stronka http://cityzenclub.pl/go.live.php/PL...ywidualna.html
                        Zajęcia trwają 45 minut. Najpierw zbiórka, rozgrzewka. prysznic i do wody. Jest pani trener i ona mówi co mamy robić. Jest też druga pani do pomocy. Mi osobiście bardzo się podoba. No i jak byś chciała to pewnie od 18 stycznie będzie można kupować nieopłacone miejsca. My tak dostałyśmy się na basen, bo normalnie to kolejki są straszne.
                        A tu masz stronkę z opisami jak to wygląda http://www.krzysztofpietrusik.pl/saf2.php

                        Ja po gimnazjum poszłam do Liceum o profilu socjalnym. Miałam tam takie lekcje jak: człowiek jako jednostka i człowiek w środowisku. Na tych zajęciach uczyliśmy się o człowieku od poczęcia do dorosłego życia. W pamięci mi utkwiło jedno zdanie pani profesor: Dzieci wychowuje się do 3 roku życia Do 11 roku życia kształtujemy to czego dziecko nauczyliśmy, poprawiamy niedoskonałości.
                        Dlatego od małego uczymy sprzątać po sobie, dbać o higienę, dajemy owoc zamiast słodyczy, itd itp.

                        A my dziś byliśmy za zakupach. Misia dostała na Mikołaja lale od moich rodziców, kupiliśmy piankowe puzzle od mojego brata na gwiazdkę. A i jeszcze dziś o 19 przyjedzie mój chrzestny z kamerą i będziemy nagrywać Misię Muszę zrobić porządek u siebie to nagramy jak się pluska w wannie.
                        ur. 16.05.2009
                        3590 g
                        56 cm

                        Moje Największe Szczęście





                        Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                        Skomentuj


                          Odp: Wielkopolskie Mamuski

                          No to wszystkiego najlepszego dla Bartusia z okazji pół roczku
                          ur. 16.05.2009
                          3590 g
                          56 cm

                          Moje Największe Szczęście





                          Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                          Skomentuj


                            Odp: Wielkopolskie Mamuski

                            Atusia Bartoszek dziękuje za życzenia a ja za informacje dotyczącą basenu. Nie mogę się doczekać kiedy pójdziemy...

                            P.S. Ja również słyszałam, że dziecko wychowuje się do 3- roku życia w tym okresie kształtuje się osobowość i właśnie te pierwsze lata są najważniejsze dla dziecka mają istotny wpływ na całe późniejsze życie.

                            Skomentuj


                              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                              O, wszystkie dziewczyny zajete. Pusto i cisza w weekend.
                              Pewnie was wykańczają zakupy przedswiąteczne. Ja dziś wpadłam na genialny pomysł pojechania do M1, rano. I postanowiłam do świąt omijać duże sklepu szerokim łukiem.
                              Łukasz 11.10.2007

                              Skomentuj


                                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                                niuska najnaj dla malego z okazji pol roczku
                                Atus no i w koncu sie doczekalas perelki teraz czekamy na fotki




                                Changes in my life you will see in time
                                changes in my life you always in my mind
                                changes in my life you always by my side....

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X