Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wielkopolskie Mamuski

    Słoneczko napisz koniecznie jak wyniki testu. Poza tym nawiedzimy Mroovcke jak urodzi dzidzie
    Co do dziecka to po porodzie mówiłam 10 lat. Teraz mi się zmniejszyło na 3. Ale wszystko zależy od naszej sytuacji finansowej.

    Misiak śpi, obiadek ma dziś ze słoiczka, bo mi się gotować nie chce. Po 14 wyruszymy do Komornik w poszukiwaniu adresu Ani
    ur. 16.05.2009
    3590 g
    56 cm

    Moje Największe Szczęście





    Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wielkopolskie Mamuski

      to szerokiej drogi szkoda ze nie moge z wami sie przejechac
      ja chwilowo siluje sie z moimi kolczykami uhh i jeszcze tyle par zostalo do zrobienia




      Changes in my life you will see in time
      changes in my life you always in my mind
      changes in my life you always by my side....

      Skomentuj


        Odp: Wielkopolskie Mamuski

        No szkoda. Ja nie mam w zapasie żadnego fotelika. A autko mamy 7 osobowe to by się dzieciaki do "bagażnika" posadziło i nie było by problemu z miejscem. Ale jeszcze będzie okazja
        Moja Kochana z Tobą też się spotkam Bo chciałabym kolczyki. Porobisz nam ładne zdjęcia, pochwalisz sie i przyjadę. Jeszcze nie wiem kiedy, ale może uda się w tym roku
        ur. 16.05.2009
        3590 g
        56 cm

        Moje Największe Szczęście





        Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

        Skomentuj


          Odp: Wielkopolskie Mamuski

          ja fotki juz mam wlasnie szykuje kolczyki na swiateczny jarmark w śremie bo meza ciotka sie wystawia i zaproponowaly z moja szwagierka ze mi wystawia a noz jakis grosik sie zlapie




          Changes in my life you will see in time
          changes in my life you always in my mind
          changes in my life you always by my side....

          Skomentuj


            Odp: Wielkopolskie Mamuski

            dziś już mnie gardło nie boli ale cholernie kaszle i aż mnie wszystko boli, boję się, żeby Amelkę nie zarazić
            Sloneczko pochwal się tymi kolczykami bo tylko o nich piszecie a nie widziałam
            Amelia ur. 19.04.2009
            godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






            Alicja ur. 18.08.2012
            godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

            Skomentuj


              Odp: Wielkopolskie Mamuski

              To ja również przenoszę się na nowy wątek...

              Długo mnie nie było, gdyż byliśmy u moich rodziców. Odpoczęłam, odreagowałam i.. oj przydaliby sie bliziutko dziadkowie..

              czacza Duuużo zdrówka!
              słoneczko Koniecznie podaj wynik testu.
              mroovcka Jak Ty się czujesz? Zobacz jak ten czas szybciutko leci.. Jeszcze parę tygodni i będziesz miała Hanie po drugiej stronie brzuszka

              Dziewczyny czy Wy myślicie o powrocie do pracy?
              Ja z jednej strony bym chciała, z drugiej nie..

              Skomentuj


                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                niuskaaa nareszcie - cześć i dzięki jakoś się trzymam, jutro idę do lekarza i zobaczymy co mi powie, mam nadzieję, że nie będzie antybiotyku..

                ja też myślałam jakiś czas temu o pracy ale jak sobie pomyślałam, że opiekunce będę musiała zapłacić prawie tyle ile bym zarobiła to... absurd, zatem zostaję z Maludą jak najdłużej będę mogła i wcale nigdzie mi się nie śpieszy
                Amelia ur. 19.04.2009
                godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                Alicja ur. 18.08.2012
                godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wielkopolskie Mamuski

                  czacza Doszłam do podobnych wniosków.. Niestety opiekunki są bardzo drogie no i bałabym się zostawić dziecko na tyle godzin z obca osobą co innego z mamą.
                  Jednak nie raz czuje się umęczona takim siedzeniem w domku - pranie, sprzątanie, gotowanie i Bartoszek..
                  Chodząc do pracy człowiek inaczej funkcjonuje, chociaż z drugiej strony w pracy też różnie bywa..

                  Dodatkowo troszkę się obawiam czy później potencjalny pracodawca nie będzie z góry patrzył, że mam długą przerwę w zatrudnieniu, choć z drugiej strony nigdy się nie przewidzi co się wydarzy w przyszłości..
                  Jednak jak na razie mimo wszystko będę siedziała w domku i wychowywała małego.

                  Skomentuj


                    Odp: Wielkopolskie Mamuski

                    Niuska z Mroovckowej Hanii zrobiła się Julka
                    Ja tez do pracy się nie wybieram narazie. Chciałabym jak skończę studia iśc do pracy, po paru latach kolejne studia i drugie dzieciątko. Ale wszystko wyjdzie w praniu

                    Słoneczko trzymam kciuki za Ciebie. Koniecznie daj znać co tam na teście wyszło.

                    Czacza kaszel i katar to najgorsze co może być. Dawno nie chorowałam, nie tęsknie też za tym. Daj znać jutro po lekarzu co tam z Toba. A i podobno dzieci od dorosłych nie mogą się zarazić. Ale lepiej nie całuj Amelki narazie.
                    ur. 16.05.2009
                    3590 g
                    56 cm

                    Moje Największe Szczęście





                    Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                    Skomentuj


                      Odp: Wielkopolskie Mamuski

                      Ano, jakoś tak jednak chyba Julka będzie

                      A ja byłam zadowolona z powrotu do pracy. Wrocilam jak maly miał roczek. Dosc juz mialam domu, domu i domu, zwlaszcza ze siedzialam w nim sama. Szlam do pracy i odpoczywalam, mialam wrazenie ze odzylam Moglam z ludzmi pogadac, porobic cos innego niz gotowanie i sprzatanie. A potem mialam wiecej sil i zapalu do zabawy z Antkiem, bo po 8 godzinach tesknilam juz Wiec wszystkim wyszlo to na dobre
                      Antoś 24.01.2008r


                      Julianka 06.01.2010r


                      Moje dwa łobuzy

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                        Co tu tak spokojnie, gdzie wszystkie dziewczynki?


                        Skomentuj


                          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                          hej dziewczynki!!!!
                          co tu taka cisza!!!!!!!
                          co tam u was?jak zdrowko???
                          kurcze mam tyle roboty ze nie wiem gdzie mam ręce włozyć

                          Skomentuj


                            Odp: Sosnowiec

                            Co prawda jestem z Dąbrowy Górniczej, ale w Sosnowcu często bywam wiec mogę włączyć się to tego wątku

                            5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

                            14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

                            Skomentuj


                              Odp: Wielkopolskie Mamuski

                              no i nie obyło się bez Bioparoxu niestety będę tez musiała zastanowić się nad usunięciem migdałów to i dla mnie i dla Małej wyjdzie na dobre..
                              Amelia ur. 19.04.2009
                              godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                              Alicja ur. 18.08.2012
                              godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                              Skomentuj


                                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                                ale dzisiaj mrozik, nie? ale za to jaki spacer zdrowy

                                dziewczyny, szukam już chyba z m-c kurtki zimowej (czyt. puchowej) nigdzie, ale to nigdzie nie ma zimowych kurtek, jedna ekspedientka powiedziała mi że w tym roku jak i w poprzednim po prostu nie było cieplejszych kurtek..
                                że niby co, że niby my nie mamy mroźnych zim? fuck i będę chodziła w jesiennym płaszczyku??
                                Amelia ur. 19.04.2009
                                godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                                Alicja ur. 18.08.2012
                                godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X