Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Poznajmy się lepiej

    Witajcie! ))
    Fryzura bob już dziś na mojej główce... Pielęgnacja krótkich włosów to nie łatwe zadanie moje Panie!

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poznajmy się lepiej

      Witajcie wszyscy!! miło będzie was poznać
      dług w kruku - polecam przeczytać

      Skomentuj


        Odp: Poznajmy się lepiej

        witajcie

        Skomentuj


          Odp: Poznajmy się lepiej

          Witam tutaj młoda mama z Wrocławia, akurat mój bobas spi więc korzystam z wolnego czasu i szukam dodatkowego zajęcia aby dorobić. Mam zdolności artystyczne, pracuję zawodowo jako nauczycielka plastyki i pomyślałam sobie ze połączę zawód z wolnym czasem i trochę dorobię tworząc tego typu kartki ślubne. Co o tym myślicie? Produkty home made i hand made sprzedają się? Same kupiłybyście taką kartkę?

          Skomentuj


            Odp: Poznajmy się lepiej

            No to ja też się przywitam. Hejka!

            Skomentuj


              Odp: Poznajmy się lepiej

              Szanowne Panie,
              mam ogromną prośbę, jestem studentką położnictwa i piszę pracę badawczą na temat przygotowania do macierzyństwa, przebiegu porodu i stanu dziecka.
              Czy mogła bym poprosić chętne Panie o wypełnienie anonimowej ankiety dostępnej pod linkiem poniżej:

              https://docs.google.com/forms/d/1odl...Eq2FU/viewform

              serdecznie dziękuje za wypełnione ankiety
              Pozdrawiam

              Skomentuj


                Odp: Poznajmy się lepiej

                Cześć wszystkim! Jestem mamą rocznej Amelki
                To moje pierwsze dziecko i dlatego chciałabym znaleźć tu wiele ciekawych rzeczy i wskazówek, które mogą mi pomóc w wychowaniu pełnego energii brzdąca

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Poznajmy się lepiej

                  jestem czekladka24 i jestem mamą dwójki cudownych dzieciaczków 8miesiecznej Nikolki i 4 letniego Krystianka Dwa kochane urwiski

                  Skomentuj


                    Odp: Poznajmy się lepiej

                    Cześć dziewczyny!
                    Czekladka a powiedz mi jak tam u was sprawdza się taka różnica wieku? Ja mam synka który skończył 2 latka i możliwe że będzie miał za kilka miesięcy rodzeństwo

                    Skomentuj


                      Odp: Poznajmy się lepiej

                      Hej Mam na imię Marta, Jestem w 6 miesiącu ciąży. To moja pierwsza ciążą dlatego liczę na wiele przydatnych porad od Was dziewczyny
                      Moje blogi. Polecam http://mloda-skora.pl/ oraz Nieruchomości Opole - Blog

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poznajmy się lepiej

                        Napisane przez edimon Pokaż wiadomość
                        Hej Mam na imię Marta, Jestem w 6 miesiącu ciąży. To moja pierwsza ciążą dlatego liczę na wiele przydatnych porad od Was dziewczyny
                        Witamy! Oczywiście służymy pomocą i myślę, że znajdziesz na tym forum wiele ciekawych informacji

                        Skomentuj


                          Odp: Poznajmy się lepiej

                          witam wszystkich jesem tu nowa niestety nie jestem jeszcze mamą, staramy się z mężem o dzidziusia

                          Skomentuj


                            Odp: Poznajmy się lepiej

                            Hej forumowicze i forumowiczki. Mam na imię Monika, pozdrawiam serdecznie
                            antyramy

                            Skomentuj


                              Odp: Poznajmy się lepiej

                              witam wszystkich cieplutko i zyczę dużo radosci i pogody ducha a przede wszystkim radości z pociech

                              Skomentuj


                                Odp: Poznajmy się lepiej

                                Hej, na imię mi Dominika i jestem jednym z największych nieogarów, jeśli chodzi o dzieci
                                Zarejestrowałam się, by dowiedzieć się tego i owego, tak 'na wszelki wypadek', nie lubię nie wiedzieć podstawowych rzeczy na jakiś temat i chętnie weryfikuję/uzupełniam swoją wiedzę
                                A temat dzieci to nie byle co, dlatego liczę, że mój pobyt tutaj się opłaci.

                                P.S. nie zdziwcie się, jak będę mało pisać w tematach z ciążą, nie jestem ekspertką i będę tylko czytała na ten temat

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X