Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Poznajmy się lepiej

    Witam dziewczyny ja jestem mamą jak na razie jednego diabełka 7 lat a drugi jeszcze aniołek 5mc bo nie wiadomo co z nigo wyrośnie
    Pozdrawiam cieplutko

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poznajmy się lepiej

      Witam mam na imię Patrycja mam 25 lat mieszkam we Wrocławiu.
      Od 6 miesięcy jestem szczęśliwa mama małej dziewczynki o imieniu Laura

      Skomentuj


        Odp: Poznajmy się lepiej

        ilez nowych osób przybyło - fajnie! zapraszamy

        Skomentuj


          Odp: Poznajmy się lepiej

          Witam mam na imię Teresa mieszkam 60 km od Wrocławia. Jestem szczęśliwą żoną i mamą. Obecnie nie pracuję, zajmuję się wychowaniem córeczki,

          Skomentuj


            Odp: Poznajmy się lepiej

            Witam serdecznie, jestem mamą dwuletniego cudownego chłopczyka

            Skomentuj


              Odp: Poznajmy się lepiej

              Witam nowe Mamusie

              Skomentuj


                Odp: Poznajmy się lepiej

                Witamy i zapraszamy do udzielania się - robi się coraz ciekawiej

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Poznajmy się lepiej

                  Witam. Jestem tutaj nową forumowiczka. Mam 3 miesieczne dziecko-synka. Mam do Biore udzial w konkursie listopadowym moja opowiesc ciazowo-porodowa. Mam w zwiazku z tym do Was wielka prosbe, czy moglabym liczyc na Wasz glos w konkursie? http://babyonline.pl/prawdziwe-histo...,16514,r1.html

                  Prawdziwe historie: czy ktoś mi dorysował drugą kreseczkę? - Baby online
                  babyonline.pl

                  z gory dziekuje :-)

                  Skomentuj


                    Odp: Poznajmy się lepiej

                    Cześć..Magda z tej strony :-) Mam 9 latki i ..jeszcze kogoś, kto sie pojawi na świecie ok. 18. 04..chociaż podobno dokładniejsze są wyliczenia na podstawie pierwszych ruchów ?! Jeśąli tak by było, to mój szkrab zrobiłby mi psikusa wychodząc na świat 1. 04 he he ;-) a zapomniałam..mam też narzeczonego, w grudniu bierzemy ślub cywilny, żeby dzidzia urodziła się w normalnym małżeństwie..a ten normalny planowany to dopiero w sierpniu..
                    A tak wogóle to jestem z Warszawy, z zawodu dziennikarz z zamiłowania instruktorka tańca dla dzieci :-) Witam

                    Skomentuj


                      Odp: Poznajmy się lepiej

                      cześć dziewczyny ile nowych twarzy/nicków
                      witajcie!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poznajmy się lepiej

                        Witam wszystkie mamy. Jestem tu nowa. Mam dwoje dzieci syn 6 lat i córka rok i 3 miesiące.

                        Skomentuj


                          Odp: Poznajmy się lepiej

                          Witam, jestem tu nowa. Pochodzę z Nowego Sącza. A tak poza tym w brzuszku noszę chłopczynka :P Aktualnie jestem w 28 tygodniu ciąży.
                          Ciekawe, czy są tu jakieś mamy z moich okolic

                          Skomentuj


                            Odp: Poznajmy się lepiej

                            Witamy witamy i na tematy forum serdecznie zapraszamy

                            Skomentuj


                              Odp: Poznajmy się lepiej

                              Proszę nawet można się przywitać, mnie koleżanka namówiła bym weszła na to forum, bo ja to tak ogólnie nie siedzę na forach. Kiedyś jak byłam w pierwszej ciaży bardziej się udzielałam bo miałam dużo czas, teraz przy dwójce dzieci ciężko znaleźć czas. Akurat taki tydzień, że mam męża 4 dni w domu więc mogę sobie pozwolić na buszowanie po internecie Ja jestem z Łódzkiego dokładnie ze Zduńskiej Woli tej słwanej z TVN-u, niestety w negatywny sposób. Mam dwóje dzieci Małgosia 13 w piatek się urodziła I zaraz kończy pół roku a synek 14 listopada skończył 2 lata

                              Skomentuj


                                Odp: Poznajmy się lepiej

                                Witam, tak słyszałam coś o Zduńskiej Woli, ale nie kojarzę już co się tam stało.
                                Pewnie jakiś wypadek, coś chyba ze szpitalem związane było...
                                No ja jestem aktualnie brzuszkowa, na L4, to żeby nie zanudzić się na śmierć, to czasem wejdę na forum, coś skrobnę, choć widzę, że jakoś tak cichutko tutaj

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X