Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wielkopolskie Mamuski

    jeszcze tprt i troche zarelka zostalo do zrobienia i ostatnie porzaki no i musze sie spakowac bo potem jedzemy do sremu na kolejna impreze a jest o godz 16




    Changes in my life you will see in time
    changes in my life you always in my mind
    changes in my life you always by my side....

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wielkopolskie Mamuski

      OLIWKA 100 lat ciocia z Amelką Ci życzy
      Amelia ur. 19.04.2009
      godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






      Alicja ur. 18.08.2012
      godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

      Skomentuj


        Odp: Wielkopolskie Mamuski

        Dla Oliwki:
        Gwiazdek tysiąc jest na niebie.
        Lalek w wózkach też jest dużo.
        Ale pranę aby najwięcej życzeń przybyło do ciebie.
        W dniu tak wspaniałym,
        jak roczek twojego istnienia,
        składam ci dużo zdrówka i usmiechu na tak pięknej buźce

        życzą Michasia z mamą :*
        ur. 16.05.2009
        3590 g
        56 cm

        Moje Największe Szczęście





        Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

        Skomentuj


          Odp: Wielkopolskie Mamuski

          A ja wczoraj szperałam na forum i znalazłam zdjęcia kolczyków jakie robi Słoneczko.I powiem jedno: REWELACJA. Słoneczko jak dojdzie do spacerku to przy okazji jeśli nie będzie problemu kupię od Ciebie jakieś kolczyki
          ur. 16.05.2009
          3590 g
          56 cm

          Moje Największe Szczęście





          Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

          Skomentuj


            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

            witam

            ja na chwilke
            dalej jestem okarctonowana,ja nie wiem kiedy skonczymy sie juz rozpakowywac

            Musze sie pochwalic,ze wczoraj i dzis jezdzilam po warszawce,oczywiscie moj maz za pilota robil,ale dalam rade
            Dzisiaj mialam dojechac z rembertowa az do Janek do ikeii i dojechalam hehehe
            Musze sie przyzwyczajac bo co 2 tyg uczelnia w opolu wiec nie bedzie ze mną moj maz jeździł cały czas


            dobra na dzis uciekam
            odezwe sie jutro na dluzej

            Skomentuj


              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

              witam

              ja na chwilke
              dalej jestem okarctonowana,ja nie wiem kiedy skonczymy sie juz rozpakowywac

              Musze sie pochwalic,ze wczoraj i dzis jezdzilam po warszawce,oczywiscie moj maz za pilota robil,ale dalam rade
              Dzisiaj mialam dojechac z rembertowa az do Janek do ikeii i dojechalam hehehe
              Musze sie przyzwyczajac bo co 2 tyg uczelnia w opolu wiec nie bedzie ze mną moj maz jeździł cały czas


              dobra na dzis uciekam
              odezwe sie jutro na dluzej

              Skomentuj


                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                Witam wszystkie panie.
                Olka a czemu az do Janek skoro mas Ikea blizej w M1? Asortymentu zbrakło?

                AMELCIA ur. 08.02.2007

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                  No to do Opola będziesz miała kawałek. Co 2 tyg... trochę męczące... ale pewnie nie opłaca Ci się szukać innej uczelni. Kiepsko jest się przenosić...

                  Skomentuj


                    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                    No właśnie, ja też muszę pojechać do Ikei, może coś ładnego do dziecięcego pokoiku upatrzę

                    Dziewczynki, nie używa któraś Evry? mam do oddania, ma termin do maja 2010, a ja jak urodzę w kwietniu, to raczej nie zdążę użyć Plasterki w środku szczelnie zamknięte, tylko zewnętrzne opakowanie otworzyłam, bo czytałam ulotkę (nie można używać w czasie karmienia). Chętnie wymienię np. za jakiś fajny ciuszek dla dziecka, czy coś w tym stylu

                    Skomentuj


                      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                      Hej, dziewczyny!
                      Strasznie zazdroszczę dziewczynom za kierownicą . Mam prawko od 1997 roku, ale mam takiego stracha, ze szok. Chyba nie jest mi pisane, ech
                      Łanie sie zapowiada dzisiaj. A mój smyk w dalszym ciągu nic nie chce jeść. Już nie wiem jak go zaczęcić. Dobrze, ze chociaż tego cyca nie odmawia i jest grubiutki

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                        Ira ja też z samochodem mam ten problem, choć jeździłam kilka lat temu i to nawet maluchem... i to jest chyba moja trauma... bo wszyscy mi się wpychali Mam jeszcze dodatkowy pretekst, a mianowicie problem z parkingiem pod domem... wiecznie nie ma miejsc... więc wolę już gdzieś pojechać autobusem niż potem pół godziny szukać miejsca... kochamy centrum Nie martw się, może synek się z czasem przekona do innych rzeczy. Po malutku... A moja niunia coraz mocniej kopie, aż normalnie jestem w szoku.

                        Dziewczynki co robicie w taki ponury dzień?

                        Coyotek, jak się mają Twoje dzieci? Zdrowe już?

                        Skomentuj


                          Odp: Wielkopolskie Mamuski

                          witam, popierwsze dziekujemy za zyczonka po drugie wklejam zdjecie mojej malej solenizantki z tata i jego glupia mina a po trzecie Atussia jaka znowu rewelacja zwykle kolczyki jak kazde inne
                          Attached Files




                          Changes in my life you will see in time
                          changes in my life you always in my mind
                          changes in my life you always by my side....

                          Skomentuj


                            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                            no własnie z rana było takie piekne słoneczko, a teraz szaro sie zrobiło. Ja siedzę w pracy, ale o 13 mogę już jechac po mojego Gamoneczka kochanego

                            Skomentuj


                              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                              hej dziewczyny
                              ja jakos nie moge się wbic do Waszego watku choć fakt przyznaje sie że codziennie podczytuję.

                              Ja prawka nie posiadam i niestety jestem na łasce lub niełasce męża
                              Ale do Warszawy to tylko w wekkendy wpadamy bo tak to nie ma jak zanim mąż wrócic z pracy do Piaseczna to ciemna noc
                              No i ja Warszawy nie znam tylko palcem po mapie jeżdże hehe


                              JULA

                              MAJA

                              OLGA

                              Skomentuj


                                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                                A w Piasecznie słonko świeci ładnie
                                ja zaraz okienka ide pomyć u córy w pokoju bo wczoraj ją naszło i sztucznym sniegiem pryskała i okno wyglada mhhhh dość interesująco


                                JULA

                                MAJA

                                OLGA

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X