Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

    Olenko nie martw sie powoli wam sie ułozy, dobrze ze chociaz te pare groszy zarobisz , lepsze to niz siedzenie w domu i sie zamartwianie, pamietasz jak siedziałas z mała to tez najlepiej sie nie czułas , wiec lepiej juz pracowac chociaz tak niz w ogóle.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

      Oluś Agatka ma racje zawsze to wyjdziesz do ludzi coś tam przecież zarobisz a tak byś się zamartwiała siedząc w domu a może potem coś się poprawi lub znajdziesz lepiej płatną prace.Trzymam kciuki aby Wasze plany wypaliły, będzie dobrze


      Skomentuj


        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

        Dzięki za wsparcie... wiem że w końcu się ułoży... ale tak czasem dobrze ponarzekać troszkę

        Jak już niedługo będziemy wszystkie pracujące to kto będzie tu pisał???

        Skomentuj


          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

          hejka, Olu trzymaj się. Podczytuje was co jakiś czas, ale i tak nie jestem na bieżąco. Widzę że prace jakąś masz, ale chyba mało ciekawą. Fajnie, że ciągle jesteście i gadacie. Ja niestety z braku czasu wpadam do siebie tylko, a was totalnie zaniedbuje, za co z góry bardzo przepraszam. Może się poprawię
          TRzymajcie się cieplutko




          i Bartek :-)

          Skomentuj


            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

            Hej Coyotek , fajnie ze zajrzałas, na pewno ktos bedzie utrzymywał forum przy zyciu, zawsze zostaja te piekne niedziele...

            Skomentuj


              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

              O! czesć Aga! Pisz co u Ciebie!

              Do mnie dziś dotarło że za 2 miesiące moja córka skończy 2 latka - szok jak szybko to leci...

              Skomentuj


                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                Do mnie tez własnie docierA ZE PRZELECIAŁO MI 3 LATA NIE WIEM KIEDY I MUSZE WRACAC DO PRACY

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                  Witam
                  Jestem mama 4 mies.Hani i mieszkamy na Bielanach.Chodzimy same na spacerki chetnie poznalybysmy mamy ktore tez chcialy by porozmawiac podczas spacerow.

                  Skomentuj


                    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                    Witam nową mamusie , ja też mam córeczkę Hanie tylko o rok starszą
                    Ja niestety mieszkam na Sadybie więc na Bielany mam bardzo daleko

                    Grabusia daj znać jak tam pierwszy dzień w pracy, wyobrażam sobie jak ciężko wrócić po 3 latach bycia w domu.

                    A ja zaraz zmykam bo dziś Karola ma występy z okazji dnia babci i dziadka, przejęta na całego a repertuar to śpiewała nam od tygodnia


                    Skomentuj


                      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                      Szkoda ze tak daleko -no nic dalej bedziemy obie sobie spacerowaly....pozdrawiam


                      a moze jednaj znajdzie sie jakas mama

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                        Grabusia - trzymam też kciuki za pierwszy dzień w pracy

                        madamczyk - ja z centrum... więc też kawałek drogi... poza tym już pracuję... więc średnio z czasem...

                        Skomentuj


                          Odp: Lublin i okolice

                          Witam!!
                          Mam na imię Magda, mam roczną córeczkę Natalkę. Mieszka 25 km za Lubliniem w małej miejscowości Bychawa

                          Skomentuj


                            Odp: Poznajmy się lepiej

                            Witaj serdecznie.
                            Ocet jabłkowy i jego wpływ na zdrowie.
                            Dieta kopenhaska - schudnij w 13 dni.

                            Skomentuj


                              Odp: Młode Mamy z Ursynowa i okolic poznajmy się

                              Hej dziewczyny! Jestem nowa na tym forum ale mam nadzieje, że temat jest jeszcze dość świeży i uda się go rozwinąć Mam 9 miesięcznego synka i samotne spacery oraz siedzenie w domu przy takiej pogodzie jest dobijające...mieszkamy w okolicach imielina i bardzo chętnie poznam się z innymi mamuśkami

                              Skomentuj


                                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                                hej poznanianki

                                co tam u Was? niedługo wiosna i mam nadzieję, że spotkamy się wszystkie w jakimś fajnym miejscu jak np cytadela, botanik czy Stary Rynek
                                Amelia ur. 19.04.2009
                                godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                                Alicja ur. 18.08.2012
                                godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X