Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wielkopolskie Mamuski

    cześć nowa mamuśko
    napisz więcej o sobie, jak masz na imię i w jakim rejonie mieszkasz, my tu wszystkie z Poznania i okolic
    ja jestem Asia i też spodziewam sie drugiej dzidzi.. zaczynają się mdłości ggrrr

    itka ale kusisz tym remontem, nie mogę się doczekać kiedy i ja zobaczę bo widziałam przed i jestem ciekawa jak jest po..
    Amelia ur. 19.04.2009
    godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






    Alicja ur. 18.08.2012
    godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wielkopolskie Mamuski

      Hmm Tak więc w skrócie. Mam na imię Ania. Mieszkam w Poznaniu (Wilda, choć niedługo przeprowadzimy się do naszego nowego mieszkania - w maju teoretycznie klucze dostaniemy), a pochodzę ze Wrześni, więc okolice Poznania.

      Pawełek jest aniołkiem, od kiedy skończył 2,5miesiąca przesypia całe noce. Budzę go koło 6:30 żeby mniej więcej co 4h miał posiłek. Ogólnie nie narzekam, choć początki były trudne. Po urodzeniu problemy z serduszkiem (już jest ok), a potem od 2 tyg kolki przez 10h. Tak było przez 2,5 tyg potem tylko 5h kolki, dzięki temu że zmieniłam witaminy. Od kiedy zaczęłam go dokarmiać nutramigenem (plus ćwiczonka i sab simplex) kolki zniknęły. Teraz jest już tylko na nutramigenie. Podejrzewają u młodego alergię. Póki co odpukać zero infekcji


      Skomentuj


        Odp: Wielkopolskie Mamuski

        Mam takie pytanko gdzie w Poznaniu chodziłyście na basen z maleństwem?? Czy ten na Chwiałkowskiego jest ok??


        Skomentuj


          Odp: Wielkopolskie Mamuski

          ramania ja nie chodziłam na basen, dopiero tego lata byliśmy pierwszy raz i na razie ostatni, a byliśmy na Batorego, choć uważam że ten w Koziegłowach jest o niebo lepszy..
          Amelia ur. 19.04.2009
          godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






          Alicja ur. 18.08.2012
          godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

          Skomentuj


            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

            Hej laseczki co tam słychac, u nas ciemno, zimno i ponuro mały nadal z zapchanym kinolem ale to raczej zadna choroba, a jak wasze maluszki? zdrowe?

            Skomentuj


              Odp: Wielkopolskie Mamuski

              No właśnie przed ciążą i w jej trakcie chodziłam na basen w Koziegłowach. Ale z racji pogody zastanawiam się nad czymś bliżej, żeby małego nie przewiało np w aucie. Najbliżej mam na Chwiałkę ale nigdy tam nie byłam, więc nie wiem czego się spodziewać:/


              Skomentuj


                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                hejka
                Czacza-jak skoncze definitywnie zapraszammoze przyszly tydzien
                ramania-ja na chwialke jezdzilam i bylam zadowolona ale naprawde kozieglowy bardziej polecam
                masz w domu aniolka moj do7miesiaca budzil sie w nocy na karmienie dosc czesto







                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wielkopolskie Mamuski

                  hej

                  my nawet na basenie z małym nigdy nie bylismy, bo jak byl mniejszy mial dwa razy powazne zapalenie pluc i oskrzeli wiec balismy sie.. ale teraz na wiosne zaczniemy, bo maly uwielbia wodę
                  Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

                  Skomentuj


                    Odp: Wielkopolskie Mamuski

                    itka wiem że mam aniołka. Sama nie wiem po kim on taki grzeczny Z resztą i tak najważniejsze jest to żeby był zdrowy, a resztę zawsze można dopracować


                    Skomentuj


                      Odp: Wielkopolskie Mamuski

                      Dziewczyny mam prośbę. Ministerstwo zaprzestało refundacji nutramigenu. Proszę napiszcie maila do ministerstwa w tej sprawie. Im więcej osób zabierze głos w obronie alergików tym większa szansa, że te jelenie uświadomią sobie co robią. Tym bardziej, że w ostrych alergiach tylko Nutramigen był skuteczny. wiele maluchów z ostrą alergią wcześniej próbowało obecne zamienniki i tylko wysypki im wyskakiwały, dlatego brały właśnie Nutramigen, bo jako jedyny nie alergizuje.


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                        Sto latek dla Filipka i mnóstwo buziaków od cioci i Justynki :*:*:*

                        No ja teraz bardziej zabiegana i na kawę wyskakuję raczej w weekend jeżeli już. Od września pracuję. Ale w jakąś niedzielę czemu nie

                        Dziewczyny - odzywajcie się! Agatka - a co z Waszą nianią? Udało się w końcu??? Wróciłaś już do pracy?

                        Skomentuj


                          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                          Wszystkiego najlepszego dla Filipka, spełnienia marzeń, zdrówka i smacznego tortu urodzinowego.
                          Spoźnione życzenia ale szczere od Cioci , Karoli i Hani.

                          Oluś wszystko się zmieniło nianie już miałam wybraną ale szefowa do mnie zadzwoniła żebym przyszła omówić warunki powrotu i jak przyszłam to mnie zwolnili, bzdury mi wmawiali że nie ma mojego stanowiska i że jest reorganizacja w tym roku minęło 6 lat, dostałam 5 miesięcy pensji ale szok przeżyłam bo się nie spodziewałam bo ostatnio wróciłam i nie było problemów ale jak widać niczego nie można być pewnym.Teraz jest lepiej bo miesiąc minął i dlatego nie pisałam bo musiałam sobie to wszystko poukładać.. Tak więc na razie siedzę w domu ale na oku mam nową prace i może się uda ale nie chce zapeszać..ale i tak trzymajcie kciuki


                          Skomentuj


                            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                            Agatko, to naprawdę szok ze tak sie stało, ja wracam do pracy od połowy lutego ale tez czekam na info odnosnie kilku spraw , takze widzę same problemy nam sie stwarzaja..

                            Skomentuj


                              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                              Agatko - strasznie mi przykro matko, jak tak można.. a chyba nie wolno zwalniać kobiety po wychowawczym... tak przynajmniej słyszałam... no ale co z tego... jak widać... trzymam kciuki za nową pracę, oby się udało

                              Skomentuj


                                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                                Ramania-napisany.
                                a wogle to gdzie znowu wszystkich wywialo sie pytam?
                                ania,kasia,czacza...
                                oj nie ladnie







                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X