Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wielkopolskie Mamuski

    ja jade do Ani po sniadanku tak ze moze uda Ci sie Czacza dojechac jakos do niedzieli napewno jej przejdzie







    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

      No to obyście znaleźli kogoś fajnego. Moja kuzynka też myśli o powrocie do pracy, ale szuka kogoś do odbierania dzieci ze szkoły, ew przedszkola.

      A my się dość dobrze już zaklimatyzowaliśmy. Justynka fajnie się bawi z dziećmi. Miewa swoje fochy, ale to w sumie jak dziecko... Męczące tylko te dojazdy... teraz jak przy wileńskim budują to musimy jeździć z przesiadką... więc ani to się rozebrać w tym autobusie... no i dwa razy trzeba czekać i marznąć... no ale zima nie trwa wiecznie... a ja już chcę wiosnę zieloną trawkę i ptaszki

      Skomentuj


        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

        Marzycielka z Ciebie Oleńko..

        Skomentuj


          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

          Cześć Dziewczyny.
          Znowu długo nie zagladałam, ale ja nawet nie czuję, że ten czas tak szybko leci. W pracy jakoś wiecej do zrobienia, na forum nie ma czasu. Poza tym w pracy stronka forum bardzo wolno mi działa i ryzykuje, że nie zdążę jej schowac, jak ktos będzie podchodził.
          A w domu to nawet nie włączam komputera, bo mam juz dość siedzenia przed monitorem.
          A że teraz z Łukaszem przez tydzień na zwolnieniu jestem, to i czas znalazłam. Czekam az sie te mgły rozwieją (podobno ma być słonecznie) to na spacer i zakupy wyjdziemy.
          Łukasz mi w sobote zaczął gorączkować. W poniedziałek u lekarza okazało się, że ma gardło bardzo mocno zinfekowane i bez antybiotyku się nie obejdzie. Ten na szczęście pomógł juz po pierwszej dawce i we wtorek syn nie wygladał na chorego i goraczka sie nie pojawiła wiecej.

          Agatko, nasz rekord w chodzeniu do przedszkola to jak dotąd 4 tygodnie. W zeszłym roku raz mieliśmy 3 tygodnie, a tak to zawsze tydzień lub dwa. Jest wiec jakas poprawa.

          Ola, chyba powinnam pozazdrościć Twojego optymizmu w czekaniu na wiosnę. Ja po prostu zaciskam zeby i staram się "zarazić" od Łukasza, który juz teraz dopytuje kiedy spadnie śnieg i bedziemy walczyc na śniezki.

          Grabusia, i jak walka z suchą skórą? Są juz jakies efekty? Czy to jednak dłużej trzeba czekać na poprawę?

          Olcia jak zwykle zajęta i, podobnie jak ja, od czasu do czasu tylko zaglada. A Shyshka tez zaglada, choc jeszcze się nie wciągneła na ten wątek. Pewnie to trochę trudno lub niezręcznie tak sie wkrecić, kiedy towarzystwo od dłuższego czasu jest ustalone, ale nie krępuj sie tylko pisz, Shyszka.
          Łukasz 11.10.2007

          Skomentuj


            Odp: Wielkopolskie Mamuski

            hm.. moze ja tez dojade

            Adas zdrowy, ale ja coś z uszami mam nie tak
            Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

            Skomentuj


              Odp: Wielkopolskie Mamuski

              sorki dziewczyny, ale właśnie Antoś mi się rozchorował. także spotkanie trzeba przesunąć
              Antoś 24.01.2008r


              Julianka 06.01.2010r


              Moje dwa łobuzy

              Skomentuj


                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                jakos sie spotkamy Aniu,Dominik tez chory wiec rozumiem cie doskonale







                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wielkopolskie Mamuski

                  hej a u nas na odwrot, ja choruje. na antybiotyku
                  Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

                  Skomentuj


                    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                    Hej weekendowo
                    Monia , poprawa jest wparwdzie nie znaczna ale zawsze, plamy są w zasadzie tylko na plecach troszke na buzi i pod paszkami a reszta ciałka wzgledna, mały od czasu do czasu sie drapie ale jak na razie skutkuje maśc od pani dermatolog.

                    Skomentuj


                      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                      To ja też mówię HEJ - WEEKENDOWO

                      Dziś się leniłyśmy w domku. Trochę ogarnęłam... odespałam kiepską nockę razem z małą na drzemce A teraz czekam aż mężuś wróci ze sklepu i pogadamy na skaypie. Już tylko 3 tygodnie....

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                        Olcia, to Twoje psisko to chyba jakaś rasa obronna, co? Pewnie pozwolenie na nią trzeba mieć...

                        Ola, trzy tygodnie minie raz dwa i na święta razem będziecie.

                        Grabusia, pewnie takie dolegliwości nie mijają z dnia na dzień, ale najważniejsze, że jest poprawa.
                        Łukasz 11.10.2007

                        Skomentuj


                          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                          Hejka wtorkowo
                          jestem uziemiona w domu bo czekam na kuriera z przesyłka a on jak zwykle nie przyjezdza natomiast na bank zjawi sie jak tylko wystawie głowe za drzwi mieszkania.

                          Olcia , moja szwagierka to herszt baba i ją prawie zwiało za rogiem naszego bloku wiec sie nie dziwie ze twój morderca miał trudnosci z chodzeniem.

                          Skomentuj


                            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                            To widzę że Olci pies ma nową ksywę

                            A Justynka znów chora buuuu

                            Skomentuj


                              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                              Zdrówka dla Justynki!
                              u nas na szczęscie ok, tylko pogoda mnie dobija, mój syn jakimś cudem wstał dzis o 8 zamiast o 10 , mam nadzieje że w koncu mu sie unormuje to wstawanie bo potem spać chodzi o 23

                              Skomentuj


                                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                                Jak tam mija dzień Mikaołaja?
                                Czy tu ktoś jeszcze zagląda?
                                Ola Justynka zdrowa?My na razie tak.Karola poleciała do przedszkola bo Mikołaj miał być.A w domu to ciasteczka przygotowała i mleko jakby Mikołaj był głodny... a i taka zadowolona bo Mikołaj o niej nie zapomniał i zostawił dla niej prezencik pod poduszką.

                                A dziś przychodzi kandydatka na nianie,jest po pedagogice i 4 lata pracowała w przedszkolu więc zobaczymy


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X