Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wielkopolskie Mamuski

    Siema Mamuśki :* :* :*


    ITKA GRATULUJE :* :* :*

    Pochwalę się Wam co u nas Michalina dostała się do przedszkola Od 10.10 chodzimy do przedszkola. Miś płacze przy wejściu, pyta panie kiedy przyjdzie jej mamusia. Ale codziennie mi mówi, że w przedszkolu jest fajnie i jutro też idzie do przedszkola Moich rodziców od początku października nie ma i jesteśmy same z moim bratem. Dziewczyny MAM DOŚĆ! Jestem zmęczona strasznie. Rano wstaje po 5. Szykuje siebie do pracy, potem budzę Misie, szykuje ją do przedszkola. Z domu wychodzimy po 7. Idziemy jakieś 20 minut do przedszkola, bo Misia musi iść na spacerek. Do pracy jade na 9 żeby skończyć o 15 i zdążyć przed 16 odebrać Małą. W domu szybki obiad... Nie mam czasu pomyśleć o niczym, nie mam czasu dla siebie.
    Misia po 20 już śpi. Czasem wcześniej. Ale ja ide spać zaraz po niej. Dopadł mnie jakiś kryzys jesienny. Brakuje mi czegoś i nie wiem czego... Najbardziej chyba tego, że nie mam z kim pogadać wieczorem...
    Do tego wysłałam pozew o alimenty. Za przedszkole będę płacić ok 350zł. I oczywiście ojciec Miśki nie pomoże mi w tym. No i tu przebrała się granica mojej cierpliwości... Nie chce się więcej prosić o pieniądze na dziecko. Sąd zacznie go prosić... A z pozytywnych rzeczy zaczęłam studia II stopnia na kierunku bezpieczeństwo narodowe.
    Nie będę Was zarzucać moimi problemami Trzymam kciuki za Wasze pociechy. I ITKA raz jeszcze gratuluje :*
    ur. 16.05.2009
    3590 g
    56 cm

    Moje Największe Szczęście





    Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

      Napisane przez MonikaPB21 Pokaż wiadomość

      ...za to wieczorem czasem trudno go zmusic do leżenia. I tylko co chwila słyszę: mamo, nuuudzi mi sięęęę.
      LOL

      A u nas zawirowania na całego. Mieliśmy zmieniać pracę ze żłobka na prywatną opiekę w domu, ale babka ze żłobka nie chce nas wypuścić i zaproponowała mi podwyżkę i chyba zostaniemy. Tzn decyzja już podjęta - jeśli ona jutro potwierdzi te warunki to zostajemy

      Skomentuj


        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

        Witam,
        moje dziecko jak nie spało w nocy tak nadal nie śpi - zasypia ok 21 i spi do ok 7-8 ale w trakcie ma jakieś 6-7 pobudek. Zastanawiam się co jest tego przeczyną. Pediatra twierdzi, że to efekt ząbkowania, ale jak dam mu coś przeciwbólowego to też się budzi z płaczem. Ostatnio dotarło do mnie to, że może on tak odreagowuje dzienne wrażenia - od mniej więcej 3 miesięcy bardzo intensywnie się rozwija - przekręcanie na brzuszek, z brzucha na plecki, pełzanie, raczkowanie, siadanie no i teraz wstaje (ma 9,5 miesięca). Jak myślicie, czy to może być to, jak to u Was było/jest z tym nocnym spaniem. Dodam, że w dzień śpi niewiele bo do 3 godzin łącznie.

        Skomentuj


          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

          A co robi jak się budzi? Tzn co Ty robisz? Dajesz mleczko? Lulasz? Może tego szuka, bo ma jakieś takie przyzwyczajenia... Może i odreagowuje intensywne rozwijanie się. Chyba dzieci tak mają... może szuka bliskości... a ząbki też mogą dokuczać... Ja pamiętam że my zawsze zwalaliśmy winę na ząbki... ale z perspektywy czasu widzę że nie zawsze to były te ząbki... Ale teraz Justynka (półtora roczku) znów mi się budzi i co gorsza żąda mleka (tu mi się przypomina Agatki Filip!!) A już dawno odzwyczaiłam od jedzenia w nocy. A teraz się budzi i tak długo jęczy aż dam! A że jestem matką pracującą, to wolę iść i zrobić i żeby dalej spała niż ma mi jęczeć półtorej godziny. No i nie wiem, czy chce mleka bo jej czegoś brakuje w diecie, może nie dojada w dzień... albo co? czy tak po prostu - lubi mleczko, więc chce pociumkać czy to "antilotum na ząbkowanie"

          A to ile godzin dziecko śpi w dzień nie ma aż takiego znaczenia. Dziecko musi się wysypiać i nie ma sensu za bardzo przetrzymywać w dzień żeby w nocy lepiej spało... przynajmniej tak słyszałam

          Znikam, bo jutro do pracy
          papatki

          Skomentuj


            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

            Justynko, to może być to aczkolwiek nie musi , dla mojego syna przy jakiejkolwiek dolegliwości mleko było lekiem na całe zło wiec odkad zaczeły sie żeby tak skończyło sie spanie, do pół roczku mój syn przesypiał całą noc potem były pobudki dwa razy trzy na noc natomiast przy zębach dalszych typu czwórki trójki to było już co trzy godziny pobudka co nie miało nigdy miejsca gdy był noworodkiem wtedy budził sie zaledwie dwa razy na noc, wiec ja zwalałam na ząbki szczególnie że gdy wychodziły piatki cztery na raz to dostał zapalenia jamy ustnej i mleko odeszło w niebyt, zreszta gdy pił je w nocy to w dzień sie o nie w ogóle nie upominał ale po wyjściu ząbków mleko przestało byc potrzebne i przestał sie budzić.

            Monia mój syn gdy zrezygnował z drzemek dziennych a to było około drugiego roczku tak zasypiał już o 20 w tej chwili ma prawie trzy latka i zasypia około 21,30-22,00 i nie spi w dzień, wiec mam nie wesoło.

            Co poza tym , mój syn ma rotawirusa, gorączka prawie 40 , wymioty ,biegunka, wiec wesoło nie mamy, dziś w końcu mu troche odpuściło ale zobaczymy jak będzie wieczorkiem , jak narazie jeszcze dziś nie wymiotował ale jeść tez nie je już drugi dzień.

            Olcia gratki za prace, super że babeczka dała ci podwyżkę.

            Skomentuj


              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

              Grabusia ojeju to zdrówka dla Filipka, niech go już odpusci ten rotawirus.
              Justynko ja za bardzo nie pomogę bo nie mam przynajmniej na razie tego problemu bo Hania budzi mi się od jakiegoś czasu raz na karmienie, dostaje mleko i śpi do rana.
              Ola super że szefowa Cie doceniła i dostałaś podwyżkę.
              A u nas skończyło się antybiotyku jeśli chodzi o Hanie bo przez 3 tygodnie nie mogła wyjść z tego choróbska i cały czas kaszlała+ katar. Karolinie udało się wyjść bez antybiotyku ale może dlatego że szczepionkę brała w sierpniu, wydaje mi się że i tak jest lepiej bo potrafi 3 tyg chodzić do przedszkola a kiedyś kilka dni i znowu chora.


              Skomentuj


                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                Przywitam się i ja.

                Jestem nowa na forum - odkrywam jego funkcjonalności więc za awarię przepraszam z góry

                Jestem w 22 tygodniu ciąży. Od ponad pół roku również w Warszawie. Bardzo chętnie poznam mamy z stolicy. Bardzo przydałoby mi się wsparcie w postaci każdziutkiej możliwej rady odnośnie macierzyństwa

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                  Witaj laff, gratuluje ciązy Napisz coś o sobie więcej..A czy wiesz już jaka pleć?W jakiej dzielnicy mieszkasz?


                  Skomentuj


                    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                    Witaj Laff oczywiście że mozesz liczyć na nasze wsparcie i rady , wielkie gratki z powodu ciaży, czekamy na wiecej info o Tobie.

                    Fiful nadal z biegunką , gorączka odpuściła jak na razie ale biegunka jeszcze meczy, mam nadzieję że nie skończymy w szpitalu.

                    Skomentuj


                      Odp: Wielkopolskie Mamuski

                      Atusia dziękikiepsko ze zostalaś ze wszystkim sama ale dasz rade napewno trzymam kciuki i gratuluje dalszych studiów
                      jak nie masz z kim pogadac zawsze mozesz zadzwonić
                      Ania-dziekuje ze bylaś







                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                        Jak się obudzi to najpierw próbuję pokołysać/ponosić, ale jak nie pomaga to daję cyca. Od jakiegoś czasu w nocy je dwa razy.

                        Witam nową koleżankę i gratuluję przyszłego potomstwa.

                        Skomentuj


                          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                          Ja też witam nową koleżankę

                          jdlugo - może po prostu tak ma? Niektóre dzieci bardziej lubią cyca Może jakiś czas poje 2 razy a np za miesiąc okaże się że będzie to już zbędne... czasem watro przeczekać... oczywiście jak dajesz radę... odsypiaj w dzień ile możesz Może już niedługo się zmieni... Współczuję wstawania... ale trzymam kciuki żeby się niedługo to zmieniło... no i chyba nie ma złotego środka na wszystkie dzieci...

                          Skomentuj


                            Odp: Wielkopolskie Mamuski

                            Iza - toć to czysta przyjemnosc !! masz bardzo mila mame
                            wpadnij w tygodniu jesli dasz rade to poopowiadasz. od 16 zawsze jestem w domu
                            Antoś 24.01.2008r


                            Julianka 06.01.2010r


                            Moje dwa łobuzy

                            Skomentuj


                              Odp: Wielkopolskie Mamuski

                              Aniu moge w srode wpaść bo tak to w pracy jestem ale to tez ci opowiemtak ze wstępnie mozemy sie tak umowic
                              a mamie przekaze,napewno sie ucieszy







                              Skomentuj


                                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                                ok, czyli do zobaczenia w środę
                                Antoś 24.01.2008r


                                Julianka 06.01.2010r


                                Moje dwa łobuzy

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X