Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

    Moja też już dostała prezent. Kaczkę na kiju do pchania Pchać nawet ją pcha, ale uwielbia całować w dziób A my od rano na placu zabaw. Teraz malutka śpi, a mama obiadek gotuje... no i zęby nam idą... przekichane

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

      Dzień dobry
      My wczoraj cały dzień na fontannie , mały mi wstał o 5 rano a potem po 17 zasypiał mi na rowerku , szybko leciałam do domu zeby go otrzeźwić bo noc bym miała z banki, dziś tez goraco ma byc więc pewnie znów fontanna teraz juz jestem madrzejsza, biorę reczniczek i zapas ubrania zeby mokry nie musiał isc do domu.

      Olenko , współczuje tego ząbkowania u nas też była masakra , ciesze sie ze jestesmy już po tym .

      Monia , mój to jeszcze nie gada ale juz widzę jak mu się oczy do tych reklam swiecą, wiem co mnie czeka

      Skomentuj


        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

        Grabusia - tą fontannę to macie fajną akurat taka dla dzieci.

        Wiecie co? Chyba mam jakiś kryzys, jestem w kółko śpiąca, chałupa zarasta a ja nie mogę się za nic wziąć Poprzednio lepiej sobie dawałam radę a teraz nie wiem co mi jest Czy to przez upały, czy przez długaśne przebywanie na dworze i to 2 razy dziennie najczęściej... ech... Stary za tydzień wraca, trzeba będzie ogarnąć się jakoś

        Skomentuj


          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

          Cześć dziewuszki,

          A ja wródiłam z Mazur było suuper, relaksowałam się na basenie

          Hania przespała podróż a jak nie spałą to się ładnie bawiła, za to Karola marudziła i tylko bajki chciała oglądać na laptopie.

          Niestety Karola zaczeła pokasływać a za kilka dni Hania sie zaraziła i teraz obie mają infekcje, Karolinka jako tako bo tylko pokasłuje ale Hanusie złapało gorzej bo ma okropny katar, kaszel, łzawią jej oczka a dziś w nocy miała 39.3 na szczęście potem jej spadła gorączka.Ech te choroby... a tak naprawdę Karoli został miesiąc w przedszkolu, bo w wakacje nie będzie chodziła.Mam nadzieje że w przyszłym roku będzie mniej chorowała


          Trzy dni temu Hania skończyła 8 miesiący i widzę już drugiego ząbka


          Skomentuj


            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

            Olenko smetna chodzisz bo u mnie dawno nie byłas
            Agatko cieszę się że wypoczełas, teraz zdrówka dla dziewczyn i gratulacje dla małej za ząbalka
            My bylismy rano troche na dworku i pójdziemy moze po południu jesli jednak niebedzie tej burzy którą zapowiadają, staram się wczesnie wychodzic zeby nie łazic po tym upale , szczególnie ze woda w fontannie zimna i fiful nie chce się chlapac, moze to i lepiej przynajmniej nie bedę się martwić ze cos złapie.

            Skomentuj


              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

              Cześć Dziweczyny.

              Ola, trzymaj się jakość i dotrwaj do powrotu męża. Może wtedy energia i humor Ci wrócą. A na razie ogranicz działalnośc do minimum (jakie to minimum, jak się ma malucha w domy?). W sumie pewnie każda z nas przechodzi co jakiś czas taki kryzys. W każdym bądź razie ja na pewno, niestety.

              Agatko, fajnie, że miałaś okazje wypocząć. Zwłaszcza, że teraz macie z czym walczyć. Dużo zdrowia dla obu dziewczyn.
              U nas tez niestety katar i kaszel. A na dodatk Łukasz narzeka na żołądek, chyba od tych syropów. Bo to juz nie pierwszy raz, jak syropy i ból brzuszka w tym samym czasie wystepują.

              Grabusia, ja też unikam środka dnia na słoncu. Zaszywam sie w domu (częściej w pracy niestety) i nawet w okno nie patrzę. A jak robi sie nieco chłodniej, wychodzimy na zewnątrz. A i tak wczoraj po południu juz czułam, że mi głowe przypiekło. Uwielbiam słońce, ale jak jestem w cieniu.
              Łukasz 11.10.2007

              Skomentuj


                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                My zazwyczaj też tak od 11 do 15 w domu... zresztą mała o tej porze śpi, ja robię obiadek, przynajmniej dla niej jak mi się nic nie chce Dziś to już seryjnie prawie cały dzień na dworze. Rano w parku, później znów, moczyliśmy nogi w strumyczku i poszliśmy na lody. Mała mi pół loda zeżarła... mam nadzieję że jej nic nie wysypie ale tak patrzyła że grzech jej nie dać było. A jak już spróbowała to tak się zajadała że szok Mówię Wam, ubaw po pachy Oczywiście zwłaszcza po południu staraliśmy się w cieniu, bo w słonku to dość gorąco było. A jutro wybieramy się na basen z kuzynką i dzieciakami. W dni powszednie taniej Jak ktoś chętny to zapraszam na warszawiankę, z tym że my już koło 9 chcemy na basenie być;]

                Zajrzę do małej i jak już śpi to idę pod prysznic bo nie mogę już z tego upału...

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                  Drogie Mamy!

                  Serdecznie Wam gratuluję! My się staramy, więc mam nadzieję, że i za jakiś czas ja będę mogła się tutaj pochwalić tym najwspanialszym małym skarbem.

                  Tymczasem ja nie o tym... bo chciałabym Was serdecznie zaprosić na sesję zdjęciową Waszego Maleństwa.

                  Jestem fotografem z wieloletnim doświadczeniem i aktualnie rozszerzam swoje portfolio o fotografię dziecięcą. Stąd chciałabym zaprosić zainteresowane Mamy na sesję zdjęciową....

                  O sesji słów kilka...
                  Koszt takiej sesji to 200 zł. Jest w tym dojazd, przygotowanie scenerii, stylizacji, w zalezności od ustaleń. Pracuję na terenie Warszawy i okolic. Sesja maleństwa w zależności od wieku, może się odbywać w domu lub plenerze - mam wiele pomysłów na piekne miejsca. Jestem mobilna. Podczas sesji dziecięcych nie używam lampy, więc maleństwu podczas sesji nie zagrażają żadne błyski i inne niekorzystne zjawiska Sesja trwa ok godzinę, półtorej. Z sesji przygotowywuję 15 obrobionych i artystycznie wykończonych zdjęć oraz resztę zdjęć na płycie w ok 2 tygodnie po sesji.

                  Zapraszam również na inne sesje, specjalizuję się w fotografii portretowej i okolicznościowej.
                  W razie pytań prosze pisać na jdb@boo.pl

                  www.foty-psoty.pl
                  www.juliadunin.pl

                  Pozdrawiam
                  Last edited by foty-psoty; 02-06-2011, 17:26.

                  Skomentuj


                    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                    A ja zrobię sesję za stówkę Która chętna????

                    A co tu tak cicho? opalacie się czy jak??

                    Skomentuj


                      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                      Ja w domu siedzę i spaghetti robie

                      Niestety nie mogę wyjść bo Hania chora a taka piękna pogoda.


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                        O proszę! Nowy zębolkowy suwaczek

                        Zdrówka dla Hani!!!!!!

                        Skomentuj


                          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                          Dzięki Oluś

                          Wczoraj zauważyłam że trzeci ząb jej będzie wychodził tym razem górny

                          Jak tam plany na weekend?
                          Last edited by agatakul; 04-06-2011, 10:10.


                          Skomentuj


                            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                            cześć dziewczynki
                            dawno nie zaglądałam bo 29 maja mieliśmy Komunię Julki a wczoraj zakończył się biały tydzień no i Majki 3 urodzinki wczoraj były

                            Byłam z Majką u ortopedy ostatnio i kazała mi kupić jej japonki zeby nóżkami ładnie pracowała no i basen i tańce żeby tą klatkę szpokowatą zminimalizować

                            Oldze idzie 2 ząboli więc maruda straszna

                            a ja dla osstresowania poszłąm wczoraj z kumpelami na piwko tańce i karoke oj wybawiłąm się strasznie a wróciłam do domku jak już świtało

                            Monia dużo zdrówka dla Łukasza Agata i dla Twoich dziewczynek
                            Fajno że wypoczełaś ja już nie mogę się doczekać wakacji i wsi

                            Ola dasz radę masz chwilowego doła i już a czy w domu musi być zawsze wsio na tip top głowa do góry


                            JULA

                            MAJA

                            OLGA

                            Skomentuj


                              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                              Co do planów na weekend to niestety sama jestem z dziećmi więc raczej pójdziemy do parku i na lody i tyle bo dalej to nie ruszam sama z 3


                              JULA

                              MAJA

                              OLGA

                              Skomentuj


                                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                                Ojoj... niecałe 5 miesięcy i już 2 zęby - ładnie

                                U nas trochę lepiej, mała lepiej śpi więc i ja też w pn mężuś wraca... no i zobaczymy co będzie dalej;] znowu niewiadoma...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X