Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

    Monika co gmina to inne zasady
    np w moim mieście rodzinnym wyniki dopiero w sierpniu
    w Piasecznie zapisy były od 1 do 31 marca a wyniki 29 kwietnia


    JULA

    MAJA

    OLGA

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

      Majajula to trzymam kciuki żeby Maja dostała się do przedszkola


      Skomentuj


        Odp: Wielkopolskie Mamuski

        hej dziewczynyczy ktos tu jest wogole?halo oddzywac sie dzis pogoda w miare ale ja jakiegos lenia mam okropnego chyba tylko zejde z malym na ogrod z pilka nie chce mi sie nigdzie lazic..milego dnia







        Skomentuj


          Odp: Wielkopolskie Mamuski

          ja też mam dziś jakiegoś lenia ...a musze jeszcze skoczyć do sklepu i jakiś obiad zroic

          Skomentuj


            Odp: Wielkopolskie Mamuski

            ja mam zurek o d wczoraj,dogotuje jajko i bedzie.jakos tak mnie naszlo przed swietami,a co tam dobra zupka jest w koncu ha ha







            Skomentuj


              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

              Napisane przez MonikaPB21 Pokaż wiadomość
              Dziewczyny, gratuluję dostania sie do przedszkoli.
              Ola, zacznij zbierać kasę do skarbonki na poczet przyszłych wydatków w aptece. Od września pewnie będzie ich jeszcze wiecej. Oczywiście, życzę, żeby było przeciwnie, ale życie jest brutalne, zwłaszcza dla trzyletniego przedszkolaka.

              no mam nadzieje,ze nas ominą we wrzesniu wyprawy do apteki
              chociaż kamil jak poszedł do przedszkola to do grudnia cały czas chory był]
              pocieszam się,ze emilka rzadko choruje,że drugi raz w zyciu antybiotyk bierze,ale zdaje sobie sprawe ,ze może być różnie


              Napisane przez agatakul Pokaż wiadomość
              Olcia super że i Twoje dziecie się dostało.. odpisałam Ci
              dzieki,już sprawdziłam i zawiozłam ale dzieki za pomoc

              Skomentuj


                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                Jaka piękna dzis pogoda! Nareszcie.
                Mąż własnie pojechał po fotelik rowerowy dla Łukasza. Wczoraj kupił drugi rower, dzis mam, nadzieję, fotelik przywiezie. A jutro wreszczie wsiadam na dwa kółka i jazda. Jak ja dawno nie jeździłam na rowerze...
                Nawet rozważam czy do pracy nie dojeżdzać rowerem. Na szczęscie nie muszę stawiać sie w mundurku i na szpilkach, bo jeansy są dozwolone. A mam jaieś 6-7 km do firmy, wiec po nadrobieniu braków w kondycji dojazd zajmowałby mi pewnie miej wiecej tyle czasu co komunikacją miejską. Tylko musiałabym znaleźć jak najwygodniejsza trasę. Co prawda nie ma pod firmą stojaków na rowery i nie wiem na jak długo starczyłoby mi motywacji i chęci. Ale na pewno moja figura zyskałaby na tym pomyśle. Musze się wziąc za siebie...
                Łukasz 11.10.2007

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wielkopolskie Mamuski

                  a tu znowu cisza-juz sie chyba nie podniesie nasz watek...ja na starym dzis bylam po szkole ale kiepski cos ten jarmark-malo straganow,Dominik przespal akurat wszystko,ale jutro mam nadzieje na udane zakupy czas zaszalec przedswiatecznie







                  Skomentuj


                    Odp: Wielkopolskie Mamuski

                    hej u mnie coraz gorzej, M. całkowicie nas olewa, nie wspominając o pomocy finansowej

                    w poniedziałek idę do fundacji samotnej matki po porady prawne i do mopru..

                    przeraża mnie to wszystko...
                    Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

                    Skomentuj


                      Odp: Wielkopolskie Mamuski

                      Morelka przykro mi..az nie wiem co napisac







                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wielkopolskie Mamuski

                        Itka ja nawet nie wiem co mam zrobić..

                        M. jest na tyle "honorowy", że kontakt z nim zaczyna i kończy się na smsach, bo telefonów nie odbiera, nie wspominając o jakiejś normalnej rozmowie i spotkaniu.

                        Ponadto powtarzam ost sem na studiach i tylko dlatego, że jak konczylam studia miałam jeszcze jedną poprawkę zaliczenia, a w dniu w ktorym miałam tam jechać M. rano był u lekarza i miał prosto do domu wrócić, tel wyłączony zero znaku życia, pod wieczór dopiero od jego szefa dostalam odp smse, ze M. jest w pracy, gdzie teoretycznie mial miec wolne... a dzisiaj od niego dowiaduje sie ze studia powtarzam ze swojego lenistwa, bo nie chcialo mi sie chodzic na zajecia.. szlag mnie trafia.. pojechalabym wtedy na tą poprawkę, gdybym miała opieke dla małego, zwłaszcza, że akurat wtedy miał trzydniówkę i temperaturę powyżej 40st! taki cham ręcę mi opadają... jest 17.04 dzisiaj a ja mam tylko 20zł na życie, taki z niego dobry mąż i tatuś..

                        jutro mam spotkanie w moprze.. może uda mi się przynajmniej załatwić zapomogę losową, bo co zrobię.. małemu wózek się psuje nniedługo nie będzie co naprawiać, bo tak koła się zrypały :/ więc chociaz te 200-300zl na parasolkę spacerówkę uda mi się wyprosić
                        Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

                        Skomentuj


                          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                          Hej Laski Jakoś zaniedbałam Was ostatnio. Kupiliśmy nowy fotelik, bardzo jestem z niego zadowolona, więc się chwalę

                          Skomentuj


                            Odp: Wielkopolskie Mamuski

                            ale on musi dac kase na malego tu nie ma dyskusji.a sytuacje masz fatalna naprawde jak cos faktycznie to jakis wozek sie znajdzie na strychu u mnie spoko pomoge jakos chociaz,trzymaj sie a tym gadaniem o twoim rzekomym lenistwie nie przejmuj sie ty wiesz jak bylo naprawde i to jest najwazniejsze







                            Skomentuj


                              Odp: Wielkopolskie Mamuski

                              Morelka-zagladalam na strych i gondolki same leza cos mi sie zdawalo chyba,ale zapytam m jeszcze jak wroci.pozdrawiam







                              Skomentuj


                                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                                Itka dzięki za dobre chęci, ale jak coś to od dziadka pożyczę na wózek

                                Byłam dzisiaj w PUPie zarejestrować się i na uczelni załatwić parę spraw..
                                M. niech robi co chce, a jak się opamięta to sam wróci z podkulonym ogonem..
                                prosić się nie będę..
                                Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X