Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

    A u mnie atrakcje Karola ma ospę potwierdzoną przez lekarza, na razie małą ją obsypało i się jeszcze nie drapie...ale wszystko przed nami.. a tak się cieszyłam że 4 tydzień zaczeła w przedszkolu, najgorsze jest to że pewnie Hania też złapie, a na dodatek mężuś ma wirusa.. normalnie jakaś masakra


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

      Napisane przez ola1981 Pokaż wiadomość
      Monia a ty masz profil na nk?
      Ola, nie mam, ale domyślam się, że tam wrzuciłaś zdjecia.

      Napisane przez majajula
      o jakładnie waży Justynka tyle co moja Majka tylkomoja ma 100 cm
      Alez Twoja Majka jest wysoka i szczuplutka!
      Łukasz ma trochę ponad 100 cm, jakieś 102 może, ale waży z 16-17 kg.
      A moja teściowa ciagle powtarza, że on tak nam schudł przez te choroby. Fakt, zeszczuplał w pewnym momencie, ale szybko to nadrobił.

      Agatko, wspólczuję ospy. Zwłaszcza jesli i Hania ją podłapie, bo przeciez jeszcze jest mała.
      U nas znowu zaczął sie katar i mam zagadkę, czy jutro jeszcze Łukasza wysłać do przedszkola. Chciałabym żeby wytrzymał jeszcze jeden dzień, bo mają jutro jakies przedstawienie, a on niemal wszystkie takie atrakcje przechorował. A tez juz dość ładnie chodził. Ostatnio u lekarza byliśmy 23.03. Co ciekawe ma trochę katar i w dzień czasem zakaszle, ale w nocy spi ładnie i nawet nosa nie ma zatkanego w tej chwili. Zobaczymy jak będzie w nocy i jutro rano...
      Łukasz 11.10.2007

      Skomentuj


        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

        Dzień dobry
        ja nie dawno usiadłam i siorbie kawkę, nie mogłam sie z wyrka podnieść to przez naszą wiosenną aure.

        Agatko , współczucie z ta ospą , biedne dzieciaczki , może nie bedzie tak źle i w miare łagodnie u was przejdzie choróbsko.

        Oleńko , ale córcia duża, super , pochwal sie fotelikiem , a Twój mezus wrócił już? czy jeszcze nie?

        Skomentuj


          Odp: Poznajmy się lepiej

          Witam jestem Kasia, jestem z Krakowa i mam dwójkę szkrabów - 3letniego Mateuszka i 1roczną Olcię

          Skomentuj


            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

            Cześć Dziewczyny.
            Ja dziś pisze z domu, bo jak przewidywałam, Łukasz do przedszkola nie nadawał się już. Choć domagał się, żeby jutro go wysłać.
            Do lekarza idziemy na 15:15 i mam nadzieję, że przepisze standardowe leki. Liczę, że nie będzie niespodzianek w postaci antybiotyku.
            No i do świat wykuruje się, bo zamierzamy jechać do dziadków juz w następny piątek.

            A tak wogóle to co tu dzis tak spokojnie. Tylko Grabusia podpisała listę obecności.

            To ja spadam rozliczać pit, bo czasu coraz mniej...
            Łukasz 11.10.2007

            Skomentuj


              Odp: Wielkopolskie Mamuski

              hej nie mialam neta, wiec nie mialam jak sie odezwać.. u mnie do du....
              juz chyba definitywnie z M. koniec... jestem tak zdołowana, że szkoda gadać
              Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

              Skomentuj


                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                hej dziewczyny

                ja tylko na chwile
                młoda od soboty chora z wysoką gorączka,znaczy dzis juz nie ,ale w poniedzialek miała i po poludnoiu bylismy u lekarza,wiec siedzimy w domu

                ja tez chora,kaszel taki ,że płuca idzie wypluć i te cholerne zatoooooki aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa oszalec można,ale ide dziś twardo na aerobik bo oszaleje z nudów w tym domu

                weekend w szkole zaliczony,praca z penitencjarystyki zreferowany i oddany ,7 maja egzamin ,masakra jakaś,ten kodeks karny wykonawczy jest porabany buhahahaha ,nieraz mam wrażenie że te studia to tylko kłopot hihihihihih

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wielkopolskie Mamuski

                  Morelka to fatalnie,,pisalas niedawno ze jakos sie poukladalo zdaje sie...co sie wydarzylo?
                  daj znac jak bedziesz w Poznaniu moze pogoda dopisze i uda nam sie spotkac.
                  Trzymaj sie pozdrawiam







                  Skomentuj


                    Odp: Wielkopolskie Mamuski

                    oj morelka czemu definitywny koniec?

                    Skomentuj


                      Odp: Wielkopolskie Mamuski

                      Itka jestem teraz w Poznaniu, wczoraj wróciłam...

                      no myślałam, że się układa... ale byłam chyba tylko zaślepiona..
                      nie śpie po nocach, nie jem.. nie potrafię normalnie funkcjonować
                      a on ma taki olew na mnie, jakbym to ja go oszukiwała i niszczyła
                      Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wielkopolskie Mamuski

                        a co oszukal cie??

                        Skomentuj


                          Odp: Wielkopolskie Mamuski

                          Sunny szkoda gadać

                          kocham go i chcę z nim być, ale on zachowuje się jak dzieciak

                          kompletnie nie mam pojęcia co robić.....
                          Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

                          Skomentuj


                            Odp: Wielkopolskie Mamuski

                            jesli chcesz sie wygadac zapraszam na fb nie wiem co mam ni doradzic nie znam sutyacji wiec ciezko

                            Skomentuj


                              Odp: Wielkopolskie Mamuski

                              hej dziewczynki

                              no nareszcie pokazało sie słoneczko

                              ja to już myśle intensywnie o roczku Julki i o torciku

                              aaa i chciałam wam sie spytać czy nie znacie jakiegoś chętnego na kupno fotelika 0-13 kg albo znacie jakiś komis w p-ńu w którym mogłabym go oddać?

                              Morelka strasznie mi przykro z powodu twojej sytuacji cóż mogę ci poradzić pamiętaj ze nie warto tkwić w związku bez przyszłości a ty jesteś jeszcze młoda i jeśli tylko będziesz chciała możesz ułożyć sobie życie od nowa wiem że pewnie myślisz że łatwo mi tak pisać bo nie jestem w twojej sytuacji ale pamiętaj o twoim synku on widzi że jesteś nieszczęśliwa i smutna i też mu przykro i napewno by chciał żeby mamusia się uśmiechała więc przemyśl wszystkie za i przeciw bo szczęsliwa mamusia to szczęśliwe dziecko

                              Skomentuj


                                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                                Micia wiem, że masz rację, ale nie potrafię sobie teraz tego wszystkiego wyobrazić..
                                nie chcę, żeby Adaś wychowywał się w rozbitej rodzinie
                                Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X