Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

    Ola, czy ja przegapiłam, czy Ty nie napisałaś, jak się rowerek Justynce spodobał? Tak sobie przypomniałam...

    Widzę, że dzis tu nieco spokojniej. Ja sobie kawkę zrobiłam i zaraz do przedszkola lecę.
    I zastanawiam się nad planami na weekend. Pogoda chyba nas nie będzie rozpieszczała, wiec zostajemy w mieście. Tylko co tu robić przez dwa dni?
    Łukasz 11.10.2007

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

      No właśnie... przygotowania... trochę zagoniona jestem więc się odezwę jak będę wolniejsza - pozdrowionka

      Skomentuj


        Odp: Wielkopolskie Mamuski

        Czacza-Dominik tez tak reaguje,nie wiem jak to tlumaczyc ma np.takie puzzle"lamane"to wola ala jak rozkladamy jak poskladamy jest ok.a wogole Amelka duzo mowi,mam nadzieje ze Dominik sie rozgada niedlugo,chociaz ja go rozumiem mimo ze uzywa skroty myslowe hehe.a co do rozkow to jego sa przeogromnechyba go rozpuscilam...moja mama uwaza ze jest grzeczny no ale nie wiem czy to obiektywnemysle ze powiedziala by mi gdyby bylo inaczej.okropna pogoda sie zrobila,licze na zmiane od jutra bo na cmenarz chcemy jechac.
        milego weekendu dla wszystkich pa pa







        Skomentuj


          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

          Wszystkiego najlepszego dla Justynki, sto lat, moc prezentów i udanego przyjęcia, buziaki


          Skomentuj


            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

            WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA JUSTYNKI, STO LAT STO LAT, oby dalej się tak super chowała jak teraz !!!
            więcej odezwę się jutro, buziaki dziewczynki


            Skomentuj


              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

              Witam się z Wami z poniedziałku. Nareszcie trochę słonecznego.

              Sto lat i wszystkiego najlepszego dla Justynki.

              Jak dziewczyny po weekendzie?
              Łukasz 11.10.2007

              Skomentuj


                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                Wszystkiego najlepszego dla Justynki z okazji 1 urodzinek

                ja już torta zrobiłam dla mojej pannicy

                dziś dostanie mini prezent (laleczki - bo moja dzidzia jest) a możęjutro albo w środę wieżę bo nigdzie nie mogłam dostać płaskiej na ścianę więc zamówiłam przez neta


                JULA

                MAJA

                OLGA

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.


                  STO LAT DLA NASZYCH SOLENIZANTEK, JUSTYNKI I JULKI!!

                  Skomentuj


                    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                    Wszystkiego najlepszego dla Julci!!!!!

                    Dzięki za życzenia U nas super było Było mało osób, ale właśnie było bardzo fajnie

                    Skomentuj


                      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                      Najlepsze życzenia dla Julii i dla Olgi gratulacje bo widzę po suwaczku że skończyła 3 miesiące.


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                        dziękuję w imieniu Julki

                        Agata a no właśnie dziś 12 i Oguś 3 miechy kończy nie wiem kiedy mi to zleciało.

                        A u mnie dziś słonko śiweci i już jest 10 stopni ale fajnie

                        zrobię zupkę i idziemy na dworek bo potem Julka wróci trzeba lekcje odrobić i o 17 spotkanie w kościele w sprawie Komunii
                        Jutro wolne od jakichkolwiek zajęc a w czwartek jedziemy na 12 do poradni audiologicznej na badanie słuchu Olgi potem o 17 spotkanie komunijne w kościele a o 19 ginek w piatek laba w sobotę muszę wreszcie kupić sobie coś na chrzciny ale cokolwiek założę nie jestem w stanie zminimalizować moich dyni-cycków potem odbiór stroi komunijnych. Niedzielaspotanie w kościele poniedziałek dszczepienie i kontrola cukru Majki a wieczorkiem konferencja dla rodziców przed komunią; wtorek laba; środa konferencja przed chrztem o 19 a od czwartku wolne bo jedziemy do moich rodziców

                        boziu już mam dość jak sobię pomyśle ile mam latania i to większość sama z 3 dzieci


                        JULA

                        MAJA

                        OLGA

                        Skomentuj


                          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                          Witam Was dziewczęta.

                          Najlepsze życzenia dla Julki.

                          Same urodzinki lub prawie-urodzinki mamy ostatnio. Mój Łukasz tez wczoraj miał półrocze do nastepnych urodzin. I jest w połowie drogi do lat 4.
                          Jak ten czas pędzi..........

                          Majajula, ty normalnie grafik musisz sobie rozpisać, tyle masz tych spotkań, zebrań, wizyt w najbliższychh dniach.

                          Dziewczyny, pochwaliłyście sie jakimis zdjeciami z imprez rodzinnych.
                          Łukasz 11.10.2007

                          Skomentuj


                            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                            Heja - my dziś po szczepieniu. Mała waży 11,5 i 81cm

                            Maja Jula Ty to rzeczywiście masz napięty grafik Ja ostatnio też w kółko coś mam. Jutro albo w piątek jedziemy kupić fotelik dla Justynki, mamy taki używany, ale jest dość byle jaki więc przed wyjazdem na święta chcemy nowy zakupić

                            Monia a ty masz profil na nk?

                            Skomentuj


                              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                              Mam NK

                              o jakładnie waży Justynka tyle co moja Majka tylkomoja ma 100 cm


                              JULA

                              MAJA

                              OLGA

                              Skomentuj


                                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                                Napisane przez MonikaPB21 Pokaż wiadomość

                                Majajula, ty normalnie grafik musisz sobie rozpisać, tyle masz tych spotkań, zebrań, wizyt w najbliższychh dniach.
                                Monika dokładnie mam na lodówce rozpisane co kiedy bo bym nie spamiętała

                                Najgorzej ż emi Majka zasnęła a za 40 minut musimy wychodzić do Kościoła mąż ucieka z pracy ale zanim dotrze ech szkoda gadać
                                Napisane przez MonikaPB21 Pokaż wiadomość
                                Dziewczyny, pochwaliłyście sie jakimis zdjeciami z imprez rodzinnych.
                                zaraz zrzucę zdjęcia z Julki wczorajszych urodzinek i coś wkleję


                                JULA

                                MAJA

                                OLGA

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X