Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wielkopolskie Mamuski

    Hej. Ja jestem tak "zawalona!" pracą, że przyszły tydzień odpada

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wielkopolskie Mamuski

      dziś byłyśmy na pierwszych zajęciach w Wesołych rybkach, było super, Amelka mnie zaskoczyła swoim zachowaniem, dzieci śpiewały, tańczyły, siali dziś rzeżuchę, kolorowali motylki, później była przekąska a na koniec zabawa, zdjęcia na NK jak chcecie zobaczyć.. będę chodziła co tydzień, szkoda że nie częściej,
      morelka pytałaś gdzie to - na Naramowickiej..
      Amelia ur. 19.04.2009
      godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






      Alicja ur. 18.08.2012
      godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

      Skomentuj


        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

        Codzienne mycie podłogi???
        No to ja chyba faktycznie jestem po prostu leń patentowany!
        Łukasz 11.10.2007

        Skomentuj


          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

          Monia - ja też No ale dziś przy sobocie posprzątam trochę Za nami zębolowa noc... padam Może jak wylezie ta ostatnia czwórka to będzie już spokój na jakiś czas...

          Skomentuj


            Odp: Wielkopolskie Mamuski

            Czacza a ile płacisz? może też się skuszę :-)
            Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

            Skomentuj


              Odp: Wielkopolskie Mamuski

              morelka 30 zł za 1,5h więc za cały kwiecień (5 piątków) zapłaciłam 150 zł
              Amelia ur. 19.04.2009
              godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






              Alicja ur. 18.08.2012
              godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

              Skomentuj


                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                to nie tak źle

                a Amelka na pewno skorzysta

                kurde ale dzisiaj pogoda.. miało być 20 stopni, a pada... :/

                ja od wczoraj fatalnie się czuję.. mam zawroty głowy i słabo mi, do tego maakryczny ból głowy i krzyża.. myślę, żeby jechać na pomoc doraźną do wojskowego szpitala, ale jestem sama z Adasiem , a M. za Poznaniem, więc muszę czekać, aż on wróci, żeby mógł mnie zawieźć
                Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wielkopolskie Mamuski

                  Morelka to kiepsko...ja wczoraj tak mialam ale jakos minelo.
                  co do wyjscia jestem za ale pogoda niech sie ustabilizuje
                  Czacza-fajne takie zajecia ja sie tez wybieram obok nas ale ciagle cos nam staje na przeszkodziemysle ze w poniedzialek sie przejde







                  Skomentuj


                    Odp: Witam serdecznie

                    Witam i ja mój Fifik ma rok i 4 miesiące a w sierpniu spodziewam sie kolejnego maluszka

                    Skomentuj


                      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                      A ja nawet w sobotę, czyli dzisiaj, nie sprzątałam. Bo rano mąż odkurzył. Ale za to zrobiłam remanent w ubraniach Łukasza i wybrałam te za małe. Przynajmniej wiem teraz na czym stoimy i czego nam brakuje.

                      Ola, współczuje nieprzespanych nocy. Musicie jednak przez nie przejść, nie ma wyjścia.
                      Łukasz 11.10.2007

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poznajmy się lepiej

                        Witam serdecznie! Mam na imię Renta i mieszkam w małej miejscowości koło Tarnowa, którą na mapie widać chyba tylko pod lupą Jestem mamą dwóch córeczek: Olka ma prawie 14 lat, a Zuza półtora roku. Na nawo odkrywam urok macierzyństwa. Gdyby nie wpadka pewnie nie zdecydowałabym się na drugie dziecko, a tak... Niczego nie żałuję i sama po sobie widzę, że teraz jestem cierpliwszą i bardziej kochającą mamusią.
                        Moja prawie dorosła córka


                        Moja wyrośnięta kruszynka

                        Skomentuj


                          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                          hej dziewczyny !!!!!

                          witam sie w ten ładny poranek

                          my weekend spędzilismy na wycieczkach
                          w sobote bylismy w kazimierzu dolnym a w niedziele w zoo
                          w kazimierzu super,miasteczko extra,ma swój klimat,ja jestem zachwycona
                          w warszawskim zoo bylismy wczoraj z rana,po 9 pojechalismy i powiem wam,ze dobrze ze tak z rana pojechalismy bo jak wyłazilismy o 1.00 to ludu tyle było ,że masakra

                          Co do sprzatania,to powiem wam,ze nieraz mi sie zdarza mega leń i wtedy nie robie nic,ale to prawda ,staram sie codziennie odkurzac i myć podłogi ( noż kurde taki mój fetysz,tak samo jak prasowanie ręczników hahahaha - moje kumpele z nysy zawsze sie smieja ze ja te reczniki prasuje

                          ola nie zazdroszcze nieprzespanych nocy

                          Skomentuj


                            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                            Olcia, każda z nas ma pewnie jakieś zboczenie. Ostatecznie prasowanie reczników nie jest z tych najgorszych.

                            U nas weekend tez minął w plenerze. Sobotni spacer w BUW-ie i nad Wisłą, a niedzielnie wczesne popołudnie w Nieporecie na plaży nad Zalewem Zegrzyńskim. Było budowanie drogi, kopanie i usypywanie zamków z piasku. Były tez lody, pierwsze w tym sezonie.
                            Jedna plazowiczka nawet opalała się w bikini. Twarda sztuka, bo od wody trochę jednak wiało.
                            Dla kontrastu jeden okołoroczny (juz chodził, ale jeszcze niepewnie) malec był w kurtce zimowej, cieplej czapce i szaliku. Rekawiczek nie miał. A tata w samej bluzie. Jakby załozył zimowe ubranie, to by czym predzej syna rozebrał.
                            Łukasz 11.10.2007

                            Skomentuj


                              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                              My na placu zabaw byliśmy 2 dni... no i też przekrój ciuchów od krótkich rękawków po zimowe kurtki... choć tych ostatnich już coraz mniej Pogoda jednak zdradliwa troszkę... w słoneczku gorąco... ale w cieniu i wietrze dość zimno i nie wiadomo jak się ubierać... A dziś już po zakupach w biedronce i obiadek się pichci A i przez weekend mieszkanie wylizane... jakoś tak mnie wzięło... Zamówiłam Justynce taki dywanik: http://allegro.pl/dywan-dla-dzieci-z...521752050.html, a starego obrzydliwego brudasa opchnę kuzynce za 3 dychy, bo powiedziała że chce jeśli nie zmieni zdania jak go zobaczy

                              No i nie wiem czy widziałyście:
                              http://www.youtube.com/watch?v=m8TxXjCQCtc

                              http://www.facebook.com/video/video....29558237100637

                              super śmieszne

                              Skomentuj


                                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                                Filmy rewelacja!!!
                                Ale tej czwórki to nie zazdroszczę. Powinnam soie o nich przypominać, za każdym razem, jak zacznę narzekać, ze jestem wykończona zajmowaniem sie Łukaszem.
                                Łukasz 11.10.2007

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X