Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wielkopolskie Mamuski

    Czacza a dlaczego wstajesz 3razy?budzi sie czy matczyna troska?
    glosik oddalismy







    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wielkopolskie Mamuski

      Czacza a dlaczego wstajesz 3razy?budzi sie czy matczyna troska?
      glosik oddalismy







      Skomentuj


        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

        prosze kawka





        Skomentuj


          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

          A dziękujemy, smaczna i goraca.

          Z tym piachem to jest tam, że on tylko rodzicom przeszkadza, hahaha. dzieciaki mają dodatkową atrakcję.
          My w niedzielę, jak pisałam, zrobilismy ognisko w Młocinach i na szczęście zabraliśmy ze sobą dużą wywrotkę i duzą łopatkę do piachu. Obok była piaskownica i Łukasz stęskoniony kopania w pierwszej kolejności do niej pobiegł.
          Łukasz 11.10.2007

          Skomentuj


            Odp: Wielkopolskie Mamuski

            morelka wnioski do przedszkoli przyjmuja tylko w marcu danego roku, nie przyjmuja na rok nastepny. w przedszkolach nie decyduje kolejnosc zgloszen (w zlobkach tak jest). w przedszkolach licza jakies punkty i na tej podstawie przyjmuja
            ja w tym roku zlozylam do pieciu. w jednym mi pozniej powiedzieli ze prawdopodobnie wogole nie bedzie grupy trzylatkow!!! :/

            kasiu, moj Antos tez dostal jakiejs wysypki. nie jest to zadna choroba typu ospa rozyczka. lekarka powiedziala ze uvzulenie, ale nie wie na co. i miala zniknac w ciagu 3 dni, a jest nadal - juz tydzien. dzis jest bledsza. a jak wyglada pokrzywka i co to jest?
            Antoś 24.01.2008r


            Julianka 06.01.2010r


            Moje dwa łobuzy

            Skomentuj


              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

              a tak....piasek plus dzieci równa się rogal na buzi hahahahah

              jejku,musze iść troche ogarnąć chate,a tak mi sie nie chce,jakieś pranko ,prasowanko a po poludniu jakiś spacerek

              Skomentuj


                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                itka dziękuję za głos :*
                a wstaję od zawsze, nie pamiętam bym przespała calutka nockę, wiem, że się odkrywa i tak już nastawiona jestem, że ok 2-3 razy wstaję do Małej

                mroovcka no nareszcie kochana się zjawiłaś.. a dałaś Małemu coś nowego do jedzenia, picia? może to zwykłe uczulenie pokarmowe, a takie coś może właśnie trwać ponad tydzień..
                Amelia ur. 19.04.2009
                godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                Alicja ur. 18.08.2012
                godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wielkopolskie Mamuski

                  do jedzenia nic nowego nie dawalam. dostawal rutinoskorbin, bo mu czesto krew z nos neciala i mialam mu to dawac. i faktycznie poki co przeszlo.
                  Antoś 24.01.2008r


                  Julianka 06.01.2010r


                  Moje dwa łobuzy

                  Skomentuj


                    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                    Ja cię kręcę!! Jak tu gwarno się zrobiło!!

                    Ja chodzę na plac zabaw w parku ujazdowskim. Jest super. Też jest taka pajęczynka - ale jedna... ale i wiele innych zabawek. Takie zdjęcia mi się w necie udało znaleźć...








                    Jak dla mnie super... ale chyba nie na wyjście urodzinowe... raczej na jakiś fajniejszy spacer... bo macie tu kawałek... Na urodzinki chyba coś bardziej extra... No i Twoja córcia ma urodziny 2 dni po mojej Justynce;-)


                    Olcia a może być piątek???? Mi by najbardziej pasował.. jeśli nie to środa, ale wolałabym piątek...

                    Skomentuj


                      Odp: Wielkopolskie Mamuski

                      Mroovcka ja kiedys slyszalam, ze wlasnie do przedszkoli tez tak jak do żłoba.. ale skoro jest tak jak mówisz, to dziękuję za uświadomienie

                      Czacza Kochana głos oddany :-)

                      Dziewczyny macie Facebooka??
                      bierzemy udział w konkursie, walczymy o książeczkę.
                      Proszę klikajcie lubię to pod moim wpisem

                      http://www.facebook.com/permalink.ph...26280077416149
                      Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                        ola,oczywiście że może być piątek a jeśli coś by się zmieniło to sie jakoś skontaktujemy
                        oczywiście zapraszam na obiadek

                        Skomentuj


                          Odp: Wielkopolskie Mamuski

                          u mnie nie pokazuje sie lubie to i nie mam w co kliknac
                          Antoś 24.01.2008r


                          Julianka 06.01.2010r


                          Moje dwa łobuzy

                          Skomentuj


                            Odp: Wielkopolskie Mamuski

                            Mroovcka, trzeba wpierw polubić stronę ogólnie, a potem kliknąć w ten konkurs co ja biorę udział
                            Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

                            Skomentuj


                              Odp: Wielkopolskie Mamuski

                              ok, udalo sie
                              Antoś 24.01.2008r


                              Julianka 06.01.2010r


                              Moje dwa łobuzy

                              Skomentuj


                                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                                super! dziękuję

                                ja cały czas obstawiam propozycję wyjścia do zoo, nowego lub starego. jak wolicie
                                od 1 do 8 kwietnia jestem w Poznaniu, także Dziewczynki pełna mobilizacja
                                Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X