Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wielkopolskie Mamuski

    my tez wybieraliśmy się na moto ale nie udało się, nie byłam jeszcze na siłach by jechać w te tłumy a staramy się być co roku, uwielbiam te targi
    Amelia ur. 19.04.2009
    godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






    Alicja ur. 18.08.2012
    godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wielkopolskie Mamuski

      ale się cieszę, Amelka została dzieckiem tygodnia
      Amelia ur. 19.04.2009
      godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






      Alicja ur. 18.08.2012
      godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

      Skomentuj


        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

        no przeciez od tygodnia wam pisze ze sama jestem w domu .... nikt mnie nie nie słuchał

        Skomentuj


          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

          Olcia u mnie w Piasecznie w sobotę z rana był snieg a wczoraj słonko wyjrzało ale już o 10 poszło spać i zimnica straszna
          dziś ładnie słonecznie ale wiatr i zimno

          ja chcę już wiosny bo dość mam siedzenia w domu i głupawki dostaję


          JULA

          MAJA

          OLGA

          Skomentuj


            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

            Jak tam mija pierwszy dzień wiosny?

            Karola w przedszkolu.. a ja zabieram się do sprzątania bo straszny bajzel mam po weekendzie.

            W sobotę byliśmy na tańcach z Karolą.Pojechała z nami jeszcze moja siostra ze swoim synkiem Maksiem.Poszli razem to im raźniej było.Zachwycona zajęciami i chcę iść za tydzień


            Skomentuj


              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

              Olcia - a status na gg to jaki masz?? chyba trochę nieaktualny już skoro w wawie jesteś szczerze to myślałam że wróciłam. A Ty już zdrowa?? Bo jakaś kawka się kłania

              Agatka - to fajnie że Karolinka tak super się bawiła

              MajaJula - jak dziewczynki? a Malutka jak? grzeczna czy daje czasem popalić?

              Skomentuj


                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                czacza- gratulacje. A o co chodzi z dzieckiem tyg?

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                  Witam bardzo wiosennie wszystkie miłe panie.
                  Co za słońce za oknem!
                  Ja dziś w domu z Łukaszem (który teraz śpi, ale musze go budzic, zeby na spacer wyjść), bo rano mieliśmy wizytę u alergologa.
                  I choć raz dobre wieści. Testy na alergeny wziewne NIC nie wykazały. W sumie to i tak to wiedziałam, bo nigdy nic nie zaobserwowałam, ale już tak mi w głowie te infekcje napieszały, że uwierzyłam, ze to może kurz albo pyłki. Ale nie.
                  Co prawda nadal mleko odstawione i Asmenol do podawania plus jakies wzamacniające specyfiki, ale najważniejsze, że nie wyszło nic nowego.
                  No i jutro Łukasz idzie do przedszkola, a to już czwarty tydzień niechorowania! Dawno tak dobrze nie było. Nie liczę problemów z brzuchem tydzień temu, bo to jednak chyba tylko zatrucie było.

                  Olcia, ja czytałam, że ty słomiana wdowa jesteś, ale ten śnieg mi jakoś nie pasował. bo ja go nie miałam za oknem.

                  Agatko, gdzie byliście na tańcach? Może i ja bym się rozejrzała za jakimiś sobotnimi zajęciami-szaleństwami dla mojego rozrabiaki. Tylko szkoda mi wykupowac jakiś karnet, bo jak będzie cieplej, to w weekendy w domu siedzieć nie będziemy, ewentualnie tylko w dni z gorszą pogodą przydałoby się coś zorganizować. A jak Karola po powrocie do przedszkola? Posiedziała przecież w domu dłużej...
                  Łukasz 11.10.2007

                  Skomentuj


                    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                    Ola dziękuję dziewczynki już zdrowe
                    a mała Olga to najgrzeczniejsze moje dziecko od 5 dni nie budzi się już w nocy na jedzenie w ciągu dnia też ładnie je choć prawie nie śpi ale nie płacze tylko ładnie leży w łóżeczku. Czasem to się zastanawiam czy ona jest zdrowa


                    JULA

                    MAJA

                    OLGA

                    Skomentuj


                      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                      Napisane przez ola1981 Pokaż wiadomość
                      Olcia - a status na gg to jaki masz?? chyba trochę nieaktualny już skoro w wawie jesteś szczerze to myślałam że wróciłam. A Ty już zdrowa?? Bo jakaś kawka się kłania
                      noooooo opis na gg ,właśnie zmieniłam,no widzisz tak tam często wchodze ,że zapomniałam o zmianie opisu

                      monia no widzisz a na moim booooooooooooooskim rembertowie było troszke śniegu !!!!!!

                      ja dzisiaj zrobiłam porządek w szafce z emilki ubraniami ,kurcze cała reklamówka ciuchów masakra jakaś,do tego 5 par butów za małych,musze je wystawić na allegro

                      do tego zepsuło nam się auto,znaczy jeździ ale predkościomierz umarł i od tyg właczony abs mam,ale żeby mało było to dzisiaj telewizor sie zepsul hahahaha,a miałam sobie kupić rower,a tu dupa zbita

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wielkopolskie Mamuski

                        Czacza-zabawki rewelacja,a Amelka spiewa cudnie usmialam sie chcialam zobaczyc na allegro ale organkow nie znalazlam,linkiem nie da sie wejsc.
                        Kasia-moj m przywiozl Dominikowi podobne narzedzia ostatnio ale miniaturowe z tym tam zlota raczka,wszedzie chodzi z mlotkiem i chce naprawiac hehe
                        Dziewczyny na zakupach bylam wiosennych,kupilam super buty,bluzeczke taka szmaragdowa,i szorty z podwyzszonym stanemjeszcze troche pocwicze i bede mogla sie ludziom pokazac
                        na targach Mati byl ze znajomymi mialam3wejsciowki,ale maly mial temp. wiec zostalam w domu.podobno fajnie bylo







                        Skomentuj


                          Odp: Wielkopolskie Mamuski

                          Napisane przez kasiakozmin Pokaż wiadomość
                          czacza- gratulacje. A o co chodzi z dzieckiem tyg?
                          Kasiu na stronie głównej:

                          http://babyonline.pl/
                          Amelia ur. 19.04.2009
                          godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                          Alicja ur. 18.08.2012
                          godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                          Skomentuj


                            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                            Olcia, nie rezygnuj z kupna roweru! Pewnie taniej wyjdzie niż naprawa samochodu, wiec opłaca sie.
                            Co do zepsutego telewizora, to znam osoby, które wogóle go w domu nie mają. I troszkę je podziwiam za zacięcie, bo ja jednak bardzo lubie odmóżdżać sie przed telepudełkiem.

                            Majajula, ty sie ciesz, ze masz takie dobre dziecko, a nie martw. Tylko pozazdrościć, że możesz sie wysać. Choć czy mając tróje dzieci wogóle można jeszcze sie kiedykolwiek wyspać?

                            Dziewczyny pewnie dziś na spacerach bedziecie przez pól dnia. Tez bym poszła, zwłaszcza, że nareszcie ciepło juz jest nawet o 8 rano. Piękna wiosna do nas zawitała, co?
                            Łukasz 11.10.2007

                            Skomentuj


                              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                              Monika ja chodzę bardziej wyspana teraz niż jak 1 miałam, no ale Julka dała mi popalić za całą trójkę. I obecnie najwięcej mam problemów z najstarszą wchodzi w wiek buntu i dojrzewania chyba.

                              Olcia hehe coś mi to przypomina rok temu siadł nam samochód pralka i odkurzać w ciągu tygodnia potem w następnym zaszłam w ciąże nieplanowaną hehe wszytko na raz się zwaliło

                              no i z tym moim nieszczęsnym prawkiem to prawda nowe autka weszły no nic kurs doszkalający wykupiłam ale dopiero na skodę terminy na kwiecień i to 2 połowa ech może do jesieni jakoś to skończę ale wcale niejetem takiej dobrej mysli


                              JULA

                              MAJA

                              OLGA

                              Skomentuj


                                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                                Monia my byliśmy w Blue City w szkole tańca Egurroli.
                                [http://www.edskids.pl/.Tam możesz sobie wykupić jedną lekcje koszt 30 zł, nie musisz od razu wykupywać całego karnetu.

                                Karola na razie dobrze, ale to dopiero jeden dzień.. ale za to Wam gratuluje miesiąc bez chorowania super, ja bym chciała żeby chociaż dwa tygodnie pochodziła

                                Majajula fajnie że Olga taka grzeczna , moja Hania też grzeczniutka , wczoraj miała dwie drzemki w dzień prawie po 2 godziny... a w nocy budzi się na 1 karmienie.

                                My na spacerek wyjdziemy dziś później to odbierzemy Karole z przedszkola. Miłego wiosennego dnia


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X