Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wielkopolskie Mamuski

    ja już wiele razy proponowałam spotkanie ale nie było zainteresowania ;p

    Mroovcka przykro mi.. w styczniu męża brata dziewczyna poroniła.. 3tygodnie nosiła martwy płód w sobie.. najlepiej poprostu zapytać jak się czuje, czy cos potrzebuje.. na spokojnie bez wscibstwa.. ale wydaje mi sie, ze wgl nie odzywac sie na ten temat to troche dziwnie.. bo moze sie poczuc, ze nic Was to nie obchodzi.. delikatnie mozna sie zapytac o jej samopoczucie, a jesli bedzie chciala wiecej o tym rozmawiac, to na pewno o tym zasygnalizuje.

    Czacza ja mam podobnie mam dosyc. myslalam, ze dzisiaj na to spotkanie pojade, ale nie dosc, ze pogoda, to ta odleglosc..
    Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

      Witam się z wami w ten ponury, mokry piątkowy poranek. Jedyny plus, że jutro sobota.
      Łukasz 11.10.2007

      Skomentuj


        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

        ooooooooo tak monia ,pięknie ponury ,deszczowy poranek

        ja siedziałam wczoraj do 2 w nocy i pisałam prace zaliczeniową z penitencjarystyki,emilka jak nigdy wstała przed 7,wiec czuje się jak zombii

        Musze sie zaraz zabrac za jakies sprzatanie i obiadek,a dzis mam placki ziemniaczane z brokułami -nowy przepis do wypróbowania,z tego co czytałam zapowiada sie smacznie hehehehe

        Skomentuj


          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

          Placki ziemniaczane z brokułami? Brokuły zciera sie i dodaje do masy ziemniaczanej? Napisz jak to sie robi, bo ja tez myslalam o plackach na dzisiejszy obiad. Może wiec poeksperymentuję. Bo dotyczczas to mieszałam je z cukinią albo z kapustą kiszoną.

          Ja połozyłam sie około 23, a zostałam obudzona przed 6 i tez się troche jak zombi czuje. Juz dwie kawy wypiłam, ale nie pomogło, wrecz przeciwnie.
          Łukasz 11.10.2007

          Skomentuj


            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

            monia juz podaje

            brokuł gotujesz w osolonej wodzie ok 10min,odcedzic przestudzic i rozgniesc widelcem
            ziemniaki ugotowac odcedzic przestudzic i rozgniesc tłuzkiem,ja przepuszczam przez praske

            połączyc obie masy,dodac mąki 1-2 jajka,przyprawic do smaku,dodac drobno pokrojoną cebulke wczesniej przesmazona i potem formować kotleciki obtaczac w bułce tartej i na patelnie

            ja bardzo czesto robie te placki ale same ziemniaczane,wlasnie z gotowanych ziemniaków-pyyyyyyyyyyyycha są,nieraz dodaje ser zółty a z brokulami nie jadłam ale podobno są przepyszne

            Skomentuj


              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

              Hmmm, czyta się bardzo smacznie.
              Ale to u mnie nie na dzis przepis. Bo dzis muszę zrobić coś na szybko, wiec chyba pozostanę przy plackach smażonych z surowych ziemniaków.
              Ale przepis wart sprawdzenia. Napisz później, jak wyszło.
              A takie placki podajesz jako samodzielne danie, czy jeszcze robisz jakieś mięsko z sosem?
              Łukasz 11.10.2007

              Skomentuj


                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                monia oczywiscie ze dam znac jak to wyszło

                ja podaje same,bo u mnie nikt nie je tego z sosem,ale moja babcia robi sos grzybowy do tego

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                  Od tego czytania i pisania o jedzeniu głodna sie robię.

                  Ja kiedys próbowałam zrobic chyba cos podobnego do twoich placków, ale za rzadkie mi wyszły i miałam problem z ich przewróceniem na drugą stronę. Masa chyba musi być zwarta, powiedzmy jak do mielonych, żeby przed smażeniem w rekach sie trzymała.
                  Słyszałam tez o wersji z tuńczykiem z puszki. Tez może byc smaczne.
                  Łukasz 11.10.2007

                  Skomentuj


                    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                    Ja też się witam

                    Wysłałam swoje starsze dziecko do babci, wczoraj strasznie niegrzeczna była, tak ze nie wytrzymałam i ja skrzyczałam.....potem miałam wyrzuty sumienia... ale czasami po prostu już nie wytrzymuje. Idziemy jutro na tańce do szkoły tańca żeby się wyszalała.

                    Olcia mniam pyszny obiadek będziesz miała


                    Skomentuj


                      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                      Agatko, nie przejmuj się za bardzo, kazdej z nas zdarza sie nie zapanowac nad soba i nakrzyczeć na malucha, który zalazł nam za skóre. Bywa i tak.
                      Mój urwis ma sposób by mnie wtedy rozbroić, patrzy mi w oczy smutnym wzrokiem i mówi "Bądź miła" i "Mogę się do ciebie przytulić?" Cała złość przechodzi, ale co go skrzyczałam to juz sie nie odstanie, więc go przytulam i tyle.
                      Niezły pomysł z tym tańcem.
                      Mojemu diablęciu tez by sie przydały jakieś takie dodatkowe zajecia. Bo wczoraj w przedszkolu byłam na dywaniku u wychowawczyni. Na szczęscie chodzióo o ogólą żywotnośc naszego dziecka,. a nie o jakieś konkretne złe zachowanie. No ale dowiedziałam się, że szczególnie z jednym kolega lubią sie "pozaczepiać" i co chwila panie muszą ich oddzielać od siebie. Co to będzie dalej...
                      Łukasz 11.10.2007

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                        Tak bardzo się nie przejmuje, tylko jak na nią krzycze a ona mówi " Mamo nie ksyc na mnie" i się przytula to od razu złość mi przechodzi, tak to jest

                        Monia to widzę że Łukaszek też taki energiczny jak Karola

                        W poniedziałek idzie do przedszkola mam nadzieje że przynajmniej 2 tyg pochodzi a ja w tym czasie odetchnę.


                        Skomentuj


                          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                          Na pewno przyda ci sie odpoczynek, bo nawet sobie nie wyobrażam, jak to jest zajmować się dwójką maluchów, zwłaszcza, gdy jedno to niemowlak, a drugie to ruchliwy trzylatek.
                          Oj tak, Łukasz to z pewnoscia bardzo żywe dziecko. Skad one biora tyle energii? Jakies baterie mają? Czy może za bardzo kaloryczne jedzenie mu daję?
                          Łukasz 11.10.2007

                          Skomentuj


                            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                            Monia właśnie nie wiem skąd?Moje dziecie jest zawsze mniej zmęczone ode mnie i do tego w ogóle nie śpi w dzień.Może czas ograniczyć czekolade


                            Skomentuj


                              Odp: Wielkopolskie Mamuski

                              a mnie znów jelitówka dopadła, we czwartek i piątek biegunka straszna, mama przyjechała do nas na cały dzień wczoraj i poprzywoziła mi pełno lekarstw od mojej lekarki prowadzącej, dziś już troszkę lepiej ale nadal słaba jestem, kurna nie za często mi się to zdarza ostatnio jestem wyczerpana
                              Amelia ur. 19.04.2009
                              godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                              Alicja ur. 18.08.2012
                              godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                              Skomentuj


                                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                                dzien dobry

                                poranek za oknem mnie ......... zaskoczył,ten snieg masakra jakas!

                                placki z brokułami były super,mniam,emilka wołała o jeszcze a kamil to tylko latał z talerzem po dokładke
                                ja bym jeszcze dodała do nich zółty ser i byłyby idealne,wiec nastepnym razem tak zrobie

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X