Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

    Ola, mam pewne doświadczenie z rowerkami tego rodzaju, jaki wybrałaś. Nie wiem czy to ta sama firma, ale ogólnie konstrukcja jest podobna. I nasz miał jedna podstawową wadę - był niewygodny w prowadzeniu. Tzn. uchwyt był za nisko dla mnie (a mam 166 cm) i zbyt blisko od kół. Musiałam iść z boku rowerka, bo idąc z tyłu kopałam tylna oś. I szłam przygarbiona. A mam do parku dość daleko, więc to był jednak spory minus.
    Rowerek, który Olcia pokazała ma chyba zdecydowanie wygodniejsze prowadzenie - Olcia , napisz cos o tym.
    Za to nie ma tych wszytskich melodyjek i przycisków, które dla mnie są nieco kiczowate, ale dzieciaki je wprost uwielbiają.
    Łukasz 11.10.2007

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

      A co do uszu Łukasza, to niestety ten płyn utrzymuje sie juz od kilku miesiecy. Co prawda przez ten czas mamy niemal stale jakies infekcje, co na pewno nie pomaga, a wrecz nasila problem.
      Łukasz 11.10.2007

      Skomentuj


        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

        Napisane przez MonikaPB21 Pokaż wiadomość
        Ola, mam pewne doświadczenie z rowerkami tego rodzaju, jaki wybrałaś. Nie wiem czy to ta sama firma, ale ogólnie konstrukcja jest podobna. I nasz miał jedna podstawową wadę - był niewygodny w prowadzeniu. Tzn. uchwyt był za nisko dla mnie (a mam 166 cm) i zbyt blisko od kół. Musiałam iść z boku rowerka, bo idąc z tyłu kopałam tylna oś. I szłam przygarbiona. A mam do parku dość daleko, więc to był jednak spory minus.
        Rowerek, który Olcia pokazała ma chyba zdecydowanie wygodniejsze prowadzenie - Olcia , napisz cos o tym.
        Za to nie ma tych wszytskich melodyjek i przycisków, które dla mnie są nieco kiczowate, ale dzieciaki je wprost uwielbiają.

        monia własnie miałam pisać że ten co olca wkleiła to nisko ma rączke( tak nawiasem mówiąc ja tez z tych niskopiennych jestem hahahah 168cm)
        ten mój jest wygodny,rączka jest wysoka,mój mąż jest wysoki i sobie chwali prowadzenie tego rowerka,do tego ta rączka jest obrotowa tzn. mozna rowerkiem skręcać bez względu na to czy dziecko pedałuje czy nie,kólka są miekkie,ten daszek można demontować,emilka jest zadowolona,zreszta moja chrzesnica a raczej jej rodzice,na wakacjach hania miała 1,5roku i kapitalnie sie sprawdzał ( opinia kuzynki)
        mnie też sie wydaje że te rowerki są kiczowate,ale jak monia wspomniała dzieciaki lubia jak duzo sie dzieje

        monia wyslalam ci pw

        Skomentuj


          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

          Hejka
          Monia nie wiem czy cos pomoga te leki , na innym forum gdzie pisze jest mama która zrobiła ten zabieg synowi prywatnie bo leki nic nie dały i nie chciała czekać zeby nie pogorszyc , z tego co pisała jest bardzo zadowolona , Krzys po zabiegu przyciszał telewizor bo tak mu sie poprawił słuch , żadnych komplikacji nie było i teraz jest zdrów jak ryba , jesli ten płyn utrzymuje się już kilka miesiecy to obawiam się że zabiegu nie unikniecie, ale trzymam kciuki zeby było inaczej.
          Olcia mi się tez podoba taki rowerek jak pokazałas , ten Oli jest fajny ale mój syn juz w tamtym roku się w niego prawie nie miescił a poza tym zjezdżał ciagle z siedzenia, dlatego dalismy sobie spokój i nie wzielismy mu takiego , teraz sie zastanawiam czy kupic taki jak ten Twój , czy na przyszły rok bedzie jeszcze dobry , fiful jak na swój wiek wydaje mi sie duzym chłopcem i sama nie wiem.

          Skomentuj


            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

            grabusia
            moja emilka ma 3 lata i powiem ci ze wcale nie jest na nia za mały, chyba dopiero teraz tak naprawde do niego dorosła,dostaje już do pedałów i próbuje sama jeździć
            aha i oczywiscie są też inne kolory,takie chłopięce, zaraz poszukam na alllegro tej osoby od której ja kupowałam i wkleje linka

            aha i wracajac do opisu rowerku,oprócz wspomnianych pedałków jest także podpórka na nóżki jesli dziecko nie chce lub nie dostaje do pedałów,wiec wygodnie dla dziecka i rodzica

            Skomentuj


              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

              grabusia
              tu masz linka do tego sprzedawcy na allegro
              dokladnie od niego brałam te dwa rowerki

              http://allegro.pl/wyprzedaz-rowerki-...492696998.html

              Skomentuj


                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                Własnie o to mi chodzi , duzo bardziej mi się podoba własnie taki , w tamtym roku tez zamierzałam taki kupic ale w końcu zrezygnowalismy a teraz to juz chyba się zdeecyduje, bo z moim synem nigdy nic nie wiadomo , to samo było z sankami , nie chciał jeździć to nie kupilismy a wtedy sie namyslił i musiałam od szwagra pozyczac, teraz kupiłam na wyprzedazy , mam nadzieje wiec że z rowerkim bedzie inaczej..

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                  grabusia,jak juz pisałam,dla mnie jeden z udanych i trafionych zakupow dla emilki i mojej chrzesnicy i jesli o mnie chodzi polecam z czystym sumieniem,tym bardziej ze widze ,że cena niezła,jak ja kupowałam kosztowal 159 zł

                  a i tam w tej aukcji jest opis rowerka,nawet siedzenie mozna regulowac do odpowiedniej wysokosci
                  Last edited by olcia79; 16-03-2011, 10:52.

                  Skomentuj


                    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                    Hmmm.... ja już zamówiłam i zapłaciłam, więc za późno na refleksje

                    W sumie to nie chciałam z pasami, wydaje mi się że nieodpowiedni dla rocznego dziecka... chciałam z tą zaporką. Też ma podnóżek i to zdejmowany, daszek też można zdemontować, rączka podobno się podnosi. Prowadzi się super - dobrze skręca - tyle co po sklepie prowadziłam, bo po ulicy na pewno inaczej (jak z butami - inaczej po domu inaczej w realu ) Czy się sprawdzi?? To się okaże. Patrząc na Fifula stwierdziłam że to będzie raczej jednoroczny rowerek, bo jeśli Justynka tak mi urośnie do przyszłego lata to nie wiem czy się w niego zmieści... ale z drugiej strony, jak się pozdejmuje barierki, podstawki na nóżki i resztę bajerów, to nawet spore się te rowerki wydają - widziałam na placu zabaw... Ale nie zachwalam - zobaczymy jak będzie jak przyjdzie... w razie czego będzie robił za konia na biegunach, bo ma bujaczka Generalnie plan był taki że na teraz ma być... A co do melodyjek i innych pierdół to zupełnie się tym nie kierowałam, ale wszystkie te rowerki to mają... i tak na Marszałkowskiej nie będzie słychać

                    Hehe... ale tu ruch dzisiaj

                    Skomentuj


                      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                      Nareszcie ruch , bo jakos zazwyczaj to watek widmo ,

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                        ola i tu sie mylisz,jesli chodzi o pasy ja kupiłam mojej chrzesnicy na roczek i sprawdzil sie idealnie
                        ale jak juz zamówiłas no to po ptakach hahahahaha

                        jejku,mam dzis takiego lenia ,ze normlanie az strach,zaraz sie zabieram za porzadki jakieś..... chyba

                        Skomentuj


                          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                          a ja zbieram sie na łajzy bo mały wczesnie wstał to moze przykima w wózku..

                          Skomentuj


                            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                            grabusia ale ci zazdroszcze,moje dziecko juz od dawna nie spi w dzień

                            dobra spadam oganrąc moje tsunami w chałupie
                            do później jakby co

                            życze miłego dnia

                            Skomentuj


                              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                              mój syn tez nie sypia już w dzien , ale czasem mnie zaskakuje i potrafi zasnac na spacerze, dzis wczesnie wstał to mam nadzieje ze kimnie to nie bedzie marudny..

                              Skomentuj


                                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                                Tak to jest tymi maluchami, że spać nie chcą, a bardzo by się przydało, bo wieczorem marudne.
                                Mój przestał spać po 2. urodzinach. Bałam się co będzie w przedszkolu. A tu niespodzianka! Po zaledwie miesiącu w przedszkolu dziecię znowu nauczyło sie spać w dzień. Wiec i w domu leżakujemy.
                                Ale nie w weekend, bo jak tata w pobliżu, to o spaniu mowy nie ma. Choc w poniedziałek mąż został w domu z chorym Łukaszem i udało sie zasnąć. Ale chory był, to dlatego.

                                Co do rowerku, to nasz (w rodzaju jak zamówiła Ola) służył nam w zasadzie jeden rok, ale był nabyty później, jak Łukasz miał około 1,5 roku. W wieku 2,5 lat Łukasz juz był za duzy do niego i zmieniliśmy na wiekszy jednoślad.

                                Faktycznie dzis ruch na forum, jakiego dawno nie było.
                                Last edited by MonikaPB21; 16-03-2011, 11:43.
                                Łukasz 11.10.2007

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X