Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

    Witam z poniedziałku.
    Faktycznie piekny weekend mielismy, zwłaszcza, że my poza Warszawią go spedzilismy. Było ognisko, pieczone kiełbaski i wogóle fantastyczna zabawa na powietrzu.
    A dzis moi panowie wyciagnęłi w piwnicy rower i aktualnie Łukasz śmiga po parku. Chyba. Bo ja w pracy siedzę.

    A dlaczego Łukasz nie w przedszkolu? Cóż, jak to sie mówi: jak nie urok to sraczka (za przeproszeniem). No i u nas tym razem to drugie plus wymioty. Poza tym dziecko doskonale sie czuje, choc jeść nie chce. Chyba coś mu zaszkodziło, bo zaczęło sie w sobote rano bólem brzucha i wymiotami, później doszło rozwolnienie. Wszystko przechodzi na kilka godzin i pojawia się za jakiś czas, np dziś w nocy znowu. Bałam się go wysłać do przedszkola, wiec mąż wziął dzień opieki. Zobaczymy co dalej będzie.
    Musze pójść do apteki i zapytać czy trzylatkowi można podawać np. wegiel? Albo krople miętowe? Ja wypiłam w dzieciństwie morze kropli miętowych, ale nie wiem czy w tak młodym wieku?

    Ech, dziewczyny, wiosna nareszcie jest. Az człowiekowi raźniej od samego patrzenia za okno.
    Jak dobrze tym mamom, które mogą z maluszkami na spacerki południowe chodzić.
    Łukasz 11.10.2007

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

      Oj dobrze dobrze... ale nasze też keidyś dorosną i będą chodzić do przedszkola...

      Grabusia - tylko jak masz kupić za mniej niż te 115 zł to zapłacisz jeszcze za przesyłkę, więc średnio się opłaca. Lepiej kup w sklepie te pieluchomajtki i zobacz jak ci się sprawią. Jak będziesz zadowolona to wtedy sobie zamówisz ich więcej, tak żeby przesyłkę mieć za darmo i będziesz mieć na miesiąc czy więcej. Bo jak doliczysz koszty wysyłki to się nie opłaca. Dlatego ja zawsze kupuję 4 paczki. A ty se kup w sklepie i zobacz. albo... jak chcesz to pisz mi szybko, ale to jeszcze dziś jakie chcesz te pieluchomajtki i ja ci zamówię! bo i tak będę brała dużą pakę. Za przesyłkę nie będę płacić a oddasz mi wtedy tylko za pieluchy. No i daj znać kiedy będziesz miała wolne od teściów i wtedy przyjeżdżaj

      Skomentuj


        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

        O tak dziś też cudna pogoda

        Ja odliczam dni bo planuje puścić Karole w poniedziałek do przedszkola no i zobaczymy czy będzie lepiej z tymi chorobami.... dziś też poleciałam do pobliskiego przedszkola zanieść podanie o przyjęcia hmm ale p.dyrektor na wstępie powiedziała że ciężko będzie się dostać więc się troszkę podłamałam..ale nic ehh zostało mi teraz czekanie na wyniki.

        Moniczka zdrówka dla Łukaszka


        Skomentuj


          Odp: Wielkopolskie Mamuski

          Hej Laski


          Wpadłam żeby się Wam pochwalić, że pracuje Mam umowę o pracę (3/4 etatu). Z pracy jestem zadowolona, chociaż to najniższa krajowa. Zapisałam Miśkę do przedszkola i zobaczymy czy się dostanie


          Jak będziecie chciały się spotkać to pamiętajcie o mnie. Tylko jak coś ustalicie to piszcie mi SMSa lub na Facebooku (mam dostęp w telefonie).

          Mam nadzieję, że u Was ok. Buziaki dla Łobuziaków
          Pozdrawiamy cieplutko
          ur. 16.05.2009
          3590 g
          56 cm

          Moje Największe Szczęście





          Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

          Skomentuj


            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

            Justynka na spacerku a właściwie przed spacerkiem
            Attached Files

            Skomentuj


              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

              Ale super wyglada w tej bluzie, widzę buciki też już upolowałaś ? super laleczka..
              a jak tam poszukiwania rowerku?

              Skomentuj


                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                Tak, zamówiłam rowerek wczoraj wieczorem, taki jak oglądałyśmy
                Kurcze... allegro mi nie chodzi... bo bym linka wam wkleiła.... później wkleję

                No a butki wczoraj kupiłam i sobie spodnie.... z Justynką w przymierzalni

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                  i jak było? dała Ci przymierzyć?
                  a jakie plany na dziesiejsza super pogodę?

                  Skomentuj


                    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                    Cześć Dziewczyny.
                    I ja sie witam, dziś z domu, bo Młody jeszcze osłabiony i nie wysłałam go do przedszkola. Niech sił nabierze. Ale na szczęscie chyba mamy problemy gastryczne za sobą.

                    Ola, jaka Twoja Justynka juz duża!!! Jak ten czas leci!

                    Agata, może nie będzie tak źle z przedszkolem, może pani dyrektor tylko tak straszy. Nasza ro temu też mówiła, że jest dużo zgłoszeń, a później okazało się, że przyjete zostały tez te, które nasze przedszkole wybrały jako drugie w kolejności.
                    Rozumiem, że chciałabyś przenieść Karolcie bliżej domu.
                    Trzymam kciuki, żeby po przerwie było lepiej u Was ze zdrowiem. Też licze, że wiosną będzie mniej wirusów, choć przecież teraz zaczyna sie najbardziej zdradliwy czas. Niby cieplej, ale czasem zawieje, nogi przemoczone, bo często pada.
                    Ale nadzieję trzeba mieć.

                    A dziś niestety już nie tak ciepło, jak ostatnio. Wyszliśmy na chwilę przed blok na rower i Łukasz juz po kilkunastu minutach zawinął się do domu, bo mu zimno. Fakt, nie wzięłam mu rękawiczek i w ręce marzł jednak.A teraz spi. Oby jak najdłużej, bo pobudke zrobił mi dzis juz o 5:50
                    Łukasz 11.10.2007

                    Skomentuj


                      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                      Moniczko dziękuje bardzo mnie pocieszyłaś mam nadzieje że nas jednak przyjmątak chciałam żeby bliżej gdzieś chodziła bo to do którego chodzi jest fajne, dobrze się tam czuje ale dojazdy z wózkiem w zimie to jakaś masakra dla mnie.

                      My dzisiej mieliśmy maraton .....zaliczyliśmy okuliste, ortopeda Karoli, ortopede Hani, byłam w swojej pracy, u teściowej a teraz mężuś nas przywiózł i pojechał z samochodem do mechanika. Na szczęście u lekarzy wszystko ok.Dziewczyny obie padły i spią.. Monia widze że Karola z Łukaszkiem ma wiele wspólnego -też mi dziś wstała o 5:45

                      Oluś-Justynka cudna i jaka duża, na tym zdjęciu wyglada na jakieś 1, 5 roku


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                        witam sie z wami zasmarkana i chora

                        my od soboty wieczorka juz w stolicy
                        w niedziele meza mego odstawiłam do jednostki z rana bo na narty jechali na tydzien do zakopca ,a my sami zostalismy

                        niedziele przespacerowalismy po Starym Miescie,wiec nogi do dupy nam wlazly wieczorem hahahaha,ale tak przegonilam dzieciaki ze jak wrocilismy do domu to szybko poszły spać

                        Skomentuj


                          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                          O!! wreszcie mi chodzi...
                          taki rowerek

                          http://allegro.pl/najbogatszy-rowere...503005932.html

                          granatowy

                          i to jest w tym sklepie na Jelonkach w którym wózek kupowałam... ale nie chce mi się jechać, więc stwierdziłam że 15 zł nie majątek i kurier przywiezie... a w sumie to i tak taniej wychodzi tu kupić z kurierem niż w tym sklepie co oglądałam, bo tam sam rowerek kosztował 149...
                          Last edited by ola1981; 16-03-2011, 08:06.

                          Skomentuj


                            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                            Cześć Dziewczyny.

                            Ola, bardzo fajny ten rowerek i Justynka bedzie miała wiele zabawy.

                            Olcia, może te niedzielne spacery tak Cie urządziły, bo niby ciepło było, ale to zdrawdliwa pogoda. Dużo zdrowia.

                            Agatko, dobrze, że u Was wizyty lekarskie skonczyły sie pomyslnie.

                            My niestety u laryngologa usłyuszelismy potwierdzenie obecnosci płynu w uszach i dostalismy skierowanie do specjalistycznej poradni. Najpierw czeka nas badanie. Nie pamietam nazwy, ale rurką przez nos do gardła. Brrrrr...
                            A później, wiele miesiecy później (takie kolejki), jak nie bedzie poprawy, zabieg operacyjny udrożnienia uszu. Bardzo liczę, że do czasu zabiegu wszystko samo wróci do normy. Tzn pomoga leki, dmuchanie baniek i rzucie gumy.
                            Łukasz 11.10.2007

                            Skomentuj


                              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                              Kurcze fix... Monia... to się Wam przyplątało Może faktycznie się obejdzie bez zabiegu... ojojoj...

                              Skomentuj


                                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                                hej dziewczynki

                                Ola ,mnie osobiscie nie podoba sie ten rowerek co wkleiłas,za dużo plasiku i strasznie hałasujeja mam ten i emilka zadowolona,zreszta identyczny zakupiłam mojej chrzesnicy młodszej o rok od emilki-prezent na roczek

                                http://allegro.pl/rowerek-trojkolowy...488396798.html

                                ale wybór nalezy do Ciebie


                                Monia,chyba masz racje z tym niedzielnym spacerem....ja sie za ciepło ubrałam ,potem sie rozbierałam i wyszło szydło z worka

                                Kurcze lipa z tymi uszami,miejmy nadzieje ,ze "rozejdzie sie po kościach"
                                Last edited by olcia79; 16-03-2011, 10:15.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X